• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “reklama”
10. srp v 18:24 • evculinda
Další sleva je na plíny zn. POP IN
SLEVA:
Kupón je na 10% slevu
Podmínky kupónu – minimální výše objednávky 300,- Kč, platnost do 31.8.2017
Kód kupónu - AUAAW7V7MQ7PYM
10. srp v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední příspěvěk k lát. plenám: jediná paní, kterou se mi podařilo od včera sehnat, která aktivně šije sortiment k látkovým plenám, je https://www.facebook.com/Bubugau-1542354706074370/, na Fleru má profil Bubugau. Na Facebooku má více výrobků.
10. srp v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evculinda a jaké pleny shaniš? Kalhotkove nebo aio? Dost uvazuju, ze si na třetí usiju kalhotkove sama, stačí správná látka, střih a stroj.
10. srp v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrastudent já jsem petit lulu a anavy novorozenecké používala... resp. petit lulu jsem měla 7 kusů a použila jsem jenom dvě z nich jednou. Pět jsem prckovi ani nedala, protože mu byly malé (prodávám je tady v bazárku). A to jsem začla látkovat asi šestý den po narození. Prostě mám chlapa no, žádné tintítko. Anavy jsem používala asi tři týdny a už je taky vyřazuju. Ale pokud budeš mít "normální" miminko, tak je určitě využiješ. Přidám se s výbavou - já třeba čtverce nevyužívám vůbec (resp. využívám, ale na utírání pusinky při ublinknutí, ale ne jako plenky na čůrání). Mám spoustu AIO, SIO, kalhotovek apod. Pár svrchňáků.. Kupovala jsem novorozeneckých asi necelých 30 a jednovelikostních asi taky tak.. něco málo přes 30. Teď je synovi přesně měsíc a vyřadila jsem asi 13 kusů, takže používám ještě pár těch novorozeneckých a už běžně užívám ty jednovelikostní. Jak jsem psala, prcek je velký, takže to není problém.
10. srp v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evculinda já měla první 2 děti komplet v latkovych. U první dcery jsem vyzkoušela kde co, nakonec jsem zůstala u kalhotkovych anavy, svrchnaky thirsties nebo na noc vlnene z merina. Aio nebo čč jsem vůbec nepoužívala. U druhého, syna, jsem jen na začátek odkoupila 24 ks bambusovych vicevrstvych čtverců od anavy, plus snapku a svrchnaky opět thirties, cca od půl roku jsem přešla opět na kalhotove od anavy a až do odplenkovani. U třetího přemýšlím, ze si je zkusím usit sama, jak ty čtverce, tak ty kalhotovky.
10. srp v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k já doufám, že je vyuziju. Mohla byste mi napsat se kterými SIO a AIO jste spokojená? Mě se líbí petit lulu a AIO tots bots- ale mám je zatím jen koupené, neozkousene.
10. srp v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omylem smazaný příspěvek, nejde o reklamu, pouze doporučení:
Sleva pro látkující maminky: Uživatelka Křečkárna (Fler.cz)
Vzhledem k tomu,že od nového roku už se šitím plenek končím, doprodávám na co mám materiál. Dále mohu nabídnout slevu na barevné vkládací bambusové plenky a to ze 49 na 40 korun a na separační plenky z 11 na 8 korun. Pokud byste měla zájem, kontaktujte mě prosím na mailu: kucianovaiva@seznam.cz.
Přeji krásný den :slight_smile:

Třeba využijete.
10. srp v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrastudent já mám libštáty a nebyla jsem s nima moc spokojená. kdybys chtěla, za 15kč za kus ti taky nějaký prodám:D obecně ty plenky z předchozích generací mi přijdou lepší. ale hůř se sháněj. a taky ne všechny....
obrázkový, jaký prodávaj třeba v pepcu, ty jsou i hodně malý a hodně tenký...ty nedoporučuju. ale třeba v tom pepcu zrovna jsem zase viděla plenky flanelový, docela dost hezký.... na látkování jsem nezkoušela, ale rozhodně příjemňoučkej materiál! a flanel je takovej "hustší", než klasická plína.
taky je možnost třeba se podívat do zásob mamky, tchýně apod...já našla nějaký velký bavlněný froté a právě flanely.... obroubit nastříhanej čtverec je prd těžká práce:slight_smile: můžeš různě zkoušet...
10. srp ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrastudent já jsem spokojená prakticky se všema, prckovi sedly všechny plenky, ty petit lulu teda nenosil, ale hodně (no asi 2-3 týdny) nosil TeenyFit AIO STAR - ty jsou strašně krásné a praktické. Ale už mu jsou také malé.
Asi 3 týdny nosil novorozenecké MAJAB - ty byly dobré, ale je potřeba k nim ještě svrchňák. Také už je ale vyřazuju - začínají být malé. Od MAJAB mám i kapsovky (ty jednovelikostní) a ty jsou zatím celkem velké, ale také už je dávám.
Ty katyvbaby novorozenecké jsou fakt dobré, jsou o dost větší než třeba petit lulu, nosí je dodnes a ještě chvíli mu budou.
Na fleru jsem kupovala u Pro Maličké - ty jsou hrozně hezké, ale také potřebují svrchňáky a také je doteď používám a ještě chvíli budu.
Od Bambuliku jich také pár mám a nemám proti nim nic :slight_smile:
Mám asi tři kapsové pleny od Milovie a ty jsou také pěkné (jsou teda na patentky, ale mě se patentky líbí možná i víc, než ty sucháče, ač teda mám 90% plen na sucháče).

Od každé značky mám pár kusů, počítala jsem s tím, že mu některé nebudou sedět a budu dokupovat to, co sedět bude, ale jak říkám, spokojená jsem se všema, kromě těch petit lulu (ale ne, že by nebyly hezké, nebo praktické, jen prostě Kryštofovi malé). To jsem vám asi moc neporadila, co?
10. srp ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k moc děkuji za výčet. Katy ještě nějaké pořídím.
10. srp ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normalnimatka asi se zatím na čtverce vyprdnu, mám co mám, zkusím je využít s vkladacky a když to bude špatné, budu nějak řešit. Spíš bych chtěla různé tvarovane plenky.
10. srp ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máte někdo zkušenosti s plenkami Breberky? Mají moc krásné vzory.
15. srp ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrastudent Ja ano a jsem moc spokojena. Zatim mam jen plenkove kalhotky se svrchnakama a chystam se dokoupit i vkladaci plenky (save jadro), protože na noc uz savost prestava stacit (dcera 2 mesice).
16. srp ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, doporučte prosím svrchní PUL kalhotky pro novorozence a následně jednovelikostní, které se vám osvědčili při používání českých čtverců (ne kalhotových plenek). Děkuji.
27. srp v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evculinda za me novo Majab :slight_smile:. Anavy moc tlaci na brisko
27. srp v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evculinda ja mam svrchni Bambolik, Unuo a Happy flute Aliexpres (dodavaji svrchnaky i do ceskych eshopu) ... Nejradeji mam Bambolik a Happy Flute.
28. srp v 08:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přemýšlím... Nedavno jsem tu psala, ze pouzivam jen jednu ctvercovku a ok. Vam ostatním pry jedna ctvercovka nestačí. Jake mate čtverce? Nemate takove ty řídké, nesave? Ja mam plenky Xko Stare casy, jsou hustejsi, pevnější....
28. srp ve 14:06  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovulka jj ty sou prej docela fajn.. já neměla žádný takovýty úplně řidký, jak bejvaj s obrázkama třeba. měla jsem libštáty, údajně extra kvalita:D nevim no.
tim líp, že ti stačí jeden čtverec:slight_smile:
28. srp ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovulka ja mam ctverce od mamy, co pouzivala na nas(nevim znacku). Nejsou ridke ale stejne pouzivam vzdy 2 ctverce. Nekdy by stacila jen jedna ale nekdy ma i ty 2ks durch.:slight_smile:
28. srp ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovulka a na jak staré dítě ten jeden čtverec máš?

Já mám čtverce taky ještě po mě. Jeden vydrží max. hodinu dva tak 2-3 hodiny.

Dítě 11 měsíců.
28. srp v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviicka 2 mesice má, kojena...
29. srp ve 03:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovulka tak to ještě tolik nečůrá, já musela další vrstvu přidávat nějak po půl roce. Před tím stačil taky jeden i na noc (v noci jsem ale přebalovala).
29. srp v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, koupila jsem z druhé ruky haipa daipa klasik a některé jsou zašedlé, poradíte co s tím? Pomůže vůbec něco?
31. srp v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrastudent vyvařit, zkusit bělamin, perkarbonát sodnej...obecně běliče...
31. srp v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normalnimatka děkuji. Píší prát na šedesát, tak jsem se trochu bála co s tím. Moc děkuji
31. srp v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrastudent aha, tak to nevim.... aby se to nesrazilo no...ale ten perkarbonát funguje už při 60°;)
31. srp ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evculinda jednovelikostni se mi osvedcili best bottom, imagine a rumparooz.
31. srp ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s kalhotkovými pleny Unuo chobot.?

Mám již nakoupeno 20ks nových čtvercových + svrchňáky z bazaru a říkala jsem si, že bych pořídila miminku nové kalhotkové plenky - aby nebylo vše z druhé ruky. :blush: Navíc jsou ty věci tak krásné, že bych chtěla mít i něco čerstvé. :grin: Co byste mi doporučily, mám si pořídit 2 novorozenecké a 2-3 jednovelikostní? :smirk:

Díky předem za rady!
11. říj ve 02:49  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtela jsem se zeptat,kde se daji prodat latkove pleny?Delam uklid po detech...Jsem si po dlouhe dobe vzpomnela na konika Dekuji
29. říj v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek