• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Míšo, díky :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka- to jsme se nepochopily, BB minky (chlupatou )už mám dávno ale tu na tuly nemají. Před dvěma týdny asi jsem koupila tuhle bambusku co myslíš ty a ta zvenku chlupatá není :frowning2:..ale zevnitř je k sežrání :slight_smile:
6. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes jednou použila od pondělka nové vlňáky swb a když jsme je ted chtěla podruhé nandat, objevila jsem u jednoho druku asi tak půl cm velkou díru :angry: , tak budu muset reklamovat, za ty prachy to zašívat nebudu :frowning2:
6. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toto jsem našla na www.pliny.cz tak snad to někomu trošku pomůže.

KALHOTOVÉ PLENKY "ONESIZE" - jednovelikostní (3-15kg)

Název 1.ONESIZE "Organic" 2.ONESIZE "Soft" 3.ONESIZE "Tencel" 4.ONESIZE "Super"

Barva přírodní nebarvená přírodní nebarvená přírodní nebarvená bílá

Materiál 1.pletené froté - 100% bio-bavlna 2.pletené froté - 85 % bio-bavlna, 15% polyester 3.pletené froté - 76% Lyocell, 24% polyester 4.pletené froté - 50 % vizkóza, 50% polyester

Sací jádro 1.bio-bavlna 2.bavlna s polyesterem 3.bavlna s polyesterem 4.superdry

Vložka jedna froté ve standardní výbavě

Doba schnutí 12-24 hodin 12-20 hodin 12-16 hodin 12-14 hodin
Sací schopnost plenka cca 300ml + vložka cca 200ml
6. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca mi zase vypadnul druk u lovíků :angry: ale papír od nich skončil nevím kde, takže reklamace nemožná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prodavam bambusku baby lucy, CT,Cuddle minibuns, Cuddlewrap, zase jsem snizila ceny, uz je to pomalu za pakatel, nemate nekdo zajem? ja to snad asi neprodam a je to uplne nove :confounded: :frowning2:
6. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka, tady je zase tolik shopů neprodává a jestli jsi to kupovala přes eshop, dá se to najít, zkus to
6. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdokoliv budete chtít, ten druk Vám tam dám, mám doma kleště i patenty. Sama už jsem do lovíků dávala 3ks, padá to jak blázen. V albu mám, jak vypadají patentky třeba místo sucháče u IV wool.

Jinak kdyby někdo měl zájem, chci prodat Mamabless vlněné kalhotky modré - použité max 5x za 200Kč i s poštovným. A potom ty IV wool (jsou v albu) - jsou po Gerdenovic holkách - dostala jsem je výměnou za banbonieru Merci, takže kdyby někdo chtěl za čokoládu pošlu dál. Já si zamilovala lovíky a tyhle nevyužívám a zbytečně mi to tu leží.

Po několika týdnech používání CB musím Ije dát za pravdu, že "čudly" jsou fakt pěkný. Nejdřív mě moc nenadchly, ale když do nich dávám ještě vkládačku navíc, jsou pěkně štíhlé pořád a máme je v pohodě na noc.
6. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem, že jediná nevýhoda druků je to poštovné - bydlím na konci světa (Klatovy) - snad jedině, kdyby jste se Vás domluvilo víc, poštovné si snížíte. Nebo kdyby jste tudy jel někdo na dovolenou :wink:
6. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek - dej si inzeráty na mimibaza.cz, tak je lepší obchodování, chodím tam víc lidí
6. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi...si beru Minibuns :slight_smile: píšu ti do IP :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka- díky za uznání :slight_smile: taky v nich chrníme..teda moc ne, ale to bude spíš zlobením než plenkama :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, ty máš nějaké minibuns už? Do kolika kg to asi je? A ta newborn plenka? Nevíš náhodou? :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - mám zelený mini ale to asi není na novoše, je to taková poloplena, já jí patentkuju do wrapek, sama nemá zapínání. ty newborny nevím,ale asi jako všechny. moje holky by je měly všechno skoro do půl roka s jejich váhou, ale v S ku jsem měla BL bamboo i organic, SWB (ty byly nej) a pak obnošený Cb.
6. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kravičková blueberry chlupatá není:slight_smile: dneska jsme prodali poslední.
6. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, když jsi tady, díky za LVB jersey modré - ta barvy je úplně boží. Včera jsem je vyprala, nalanolínovala a dneska už používáme. Fakt super vlňáky, nádhera. děkuji ještě jednou
6. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, a jakou velikost toho cudle foldu? Jsou tam dvě ne?
6. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlňáky na reklamaci z Brány mám poslat přímo do prodejny? Na bráně píšou, že se to má poslat na fakturační adresu, ale není mi jasný, co to je. Je tam ještě adresa provozovatelky, do Říčan, ale prřece to nebudu posílat tam? Nereklamovaly jse něco? :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme tu malou a i tak je dost velká, máme tedy jednu. Možná tu někdo má tu velkou ale ted nevím
6. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus jestli jsi tady, ty určitě budeš vědět jaká je kapsovka SWD konopná? Včera jsem se ptala ale asi ji nikdo nemá
6. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, ok, vezmu tu menší, značím si :grinning:
6. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu kecám a můj úžasný muž ugriloval maso, tož já jdu. kat menší určitě stačí, jsi psala že ta tvoje první je malá houska :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, prosím tě, nevíš, jaký je rozdíl mezi Blueberry bamboo a Blueberry de luxe?
6. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
tak behem zitrka mi dorazi balik z Brany uz se na nej cela tresu :grinning: :grinning: .
Mam v nem i dvoje svrchnacky ,jedny IV organic a jedny Soft a premyslim,ze ty treti do poctu bych vyzkousela nejake jine .. holky myslite ,ze na novouska je vhodne kupovat treba merino kalhotky SWB?Nebo mam poridit jeste jedny treba IV a tyhle drazsi koupit ,az bude mala vetsi a nebude tak ucurana?Nevim ani jak se udrzuji a jestli to obnasi nejake lanolinovani ,nebo tak neco ,tak by to mozna bylo lepis nechat na pozdeji???
Diky za zkusenosti :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZZan, u vlňáků nejde ani tak o čůrání jako o vaječinu u miminek. Ta prostě proteče kde čím a vlňáky bys musela často prát. Jinak údržba u vlňáčků - vypereš v pračce (program na vlnu) nebo v ruce, namočíš do lanolínové kůry a necháš uschnout. ten lanolín udrží mokro, vlňáky pak jen větráš, aby případbě uschly a pereš tak jednou za týdny, podle jak je často používáš. Na novorozeně nedoporučuji.
6. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu- tož blka jsem ty BB nastudovala a rozdíl je v materiálu vevnitř, jinak mi to přijde stejný, bambusku máme a tu deluxe už nepotřebujeme.
6. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
chci se zeptat, nemáte náhodou někdo zkušenost se sadou od Popolini One Size Duha, co je teď skoro nově na bráně? Je to kvalita biobavlna, tak mě zajímá, jestli jsou dobré nebo ne. Uvažuju, že vyměním vv popolinky za nějaké kalhotovky, aspoň část teda. A nebo je o moc lepší One size Super, tak jít spíš do toho? A co pastelka? Jéééžiš, tak to shrnu, braly byste spíš One size biobavlna, One size Super, nebo pastelku? Díky předem za radu :sunglasses:
7. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunka měla něco přes týden, když jsem začala používat vlňáky. A vaječina mě na okraj kolem nožiček protekla dvakrát až včera, asi po náloži při bolení bříška :slight_smile: Občas mám pocit , že jsou lehce provlhlé, ale to není žádná tragedie, není to moc a je to až po delší době. Takže já vlňáky doporučuju, samozřejmě s novoskladem nebo kalhotkovkou. Mám lvb jersey a crepe ve velikosti nb/s a pokojenost, škoda, že už nejsou ve větší velikosti :unamused: , a teď má doma i swb M a je to stejně velké jak ty lvb S a jsou taky dobré (až na tu díru, kterou budu reklamovat :grinning: )
7. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, díky. Jen mě udivuje, že de luxe je levnější (už jen ten název :grinning: )
7. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poraďte prosím. Mám 16 měsíční holčičku a chci pořídit ještě pár plenek Swaddlebees. Zatím máme SW organic velur velikost M a jsme s nimi maximáĺně spokojené. Teď jsem objevila SW jednovelikostní. Dcerka je drobná, má 78 cm a necelých 9 kg, tak nechci, aby jí plenka dělala velký zadeček, líbí se nám štíhlé balení. Proto se vás chci zeptat, kdo tyto plenky máte, zda je velký rozdíl mezi vícevelikostní plenkou M a tou jednovelikostní? Myslím co se týče právě té štíhlosti. Děkuji moc za vaše odpovědi.
7. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek