• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
zkus to tady, větší fotogalerii asi neznám

http://www.rodina.cz/scripts/album/album.asp?f_id=7907
7. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko,diky,myslim,ze by to mohlo stacit :wink: :grinning: Tech fotek tam jsou fakt mraky a plinky vypadaji super i na malickych prcickach.Jdu do kalhotovek :slight_smile:
7. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, není zač. Jsem ráda, že jsem někomu byla nápomocná. Já prošla taky děsně stránek, když jsem hledala nějaké informace a fotky látkovek, a tahle je na fotky fakt dobrá :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky! Zase hlasime nehodu - pokakana postel pres nohavicky PULek IV Organic :frowning2: Jinak jsme s nimi moc spokojeni, jen nohavicky nam jaksi netesni dobre (mozna ta stehynka ma zatim moc hubena) :unamused:
Poradte pls nejake dobre PULky na novouska (4 kilca, ale je spis dlouhej, takova zizalka). Diky :wink:
8. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, na naší hubeňoučkou příšerku byly nejlepší Thirsties a šálečka z bundles.cz.
8. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
senjo, vážeš novosklad? Já také musela více utahovat kolem nožiček a potom ty nohavičky zastrkat do PUL kalhotek. Ta složená plenka by to měla zachytit. Ale je pravda, že Barunka nebyla moc kakací. Některé holky dávaly kvůli tomu hned od začátku kalhotové plenky. :slight_smile:
Ještě se mi osvědčila vázací Popo nebo Disana a do toho čč.
Na novouška se mi nejvíce osvědčily PUL kalhotky Fix od Baby Lucy. Stačila nám velikost XS. Měli jsme barevné kostičkované, ale ty už se teď asi nevyrábí. Jen bílé. :wink:
8. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, me vyhovovaly Popoliny, tesnily podle mne vice. Taky jsem mela zizalu. Koukam, ze jsi z Prahy, tak jestli chces nejaky po nas za levno odkoupit, napis do IP. Zbyly mi ty popliny, Bummies a BM. Ja je uz nevyuziju a aspon bys je mohla vyzkouset.
8. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo - já s PUL bojovala v noci na malé taky, pak jsem zkusila ty CB wool a pohodička. Jo a taky BBH, když jsem je pořádně utáhla, neproteklo nic. Ale malá se mi v kombinaci novosklad - vv - BBH - PUL od BBH zdála ohromná :confused: Musela jsem dávat ty vv, malá vždy byla čůrací miminko. V těch CB vypadá v pohodě i s vv, mrkni:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2937878&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Raady - ty kostičkované máme taky, ale už jen na koukání. Ale na prckové vypadaly skvěle. Jen mi přišly víc umělé/igelitové než IV :unamused:
8. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo - v nějaké diskuzi jsem si všimla, že jsi taky měla Inglesinu. My ji máme teď a supr kára :dizzy_face:
8. srp 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, jak vypadají PUL od BBH? :confused: Kde je mají?
8. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, Pul od BBH i vlnacky jsou naprosto super :sunglasses: Ty pulky maji uzasne mekke gumicky a krasne suchaji i na ten pul...Ty jsme si objednavaly tady s holkama primo z australie a vlnacky jsou bozi, ty pouzivam furt. Asi je nekdy nagotim na modelovi :sunglasses: Mam tedy M a ted mu je akorat a do zasby i L.
8. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacka- k těm kalhotkovkám,aby nebyl velký zadeček. je fakt, že vícevelikostní jsou na to lepší a pak je necháš na další mimi nebo dobře prodáš.
Ale i vícevelikostní mohou dělat malý zadeček. Nebrat babylucy a Popolini,ty větší zadek dělají.Ale Pastelka HD nebo velourka SW, bambinex bambuska dělají malý zadeček!
8. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - jj, jak psala Zmuz, brala jsem je při velké Austrália-akci. Bohužel jen M .... sakryš, Lka by se taky hodila. Nemá někdo přebytečná? :grinning:

Lus - nebudeš mít PUL od BBH na Bráně? :sunglasses:
8. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, jj, PUL Baby Lucy jsou opravdu "igelitové", ale na vaječinu mi připadaly nejlepší a nebylo mi jich líto. Dokonce jsem je udržela v dobrém stavu a využila je na novouška ještě jiná maminka :wink: Měla jsem je jen ty nejmenší a pak už jen IV Ogranic.
8. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady - taky byly za hubičku :grinning:
8. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, diky za radu. Tak trosku jsem si delala zalusk na Popolini One size sadu Duha a nebo One size super, mohla bys mi prosim k nim napsat reference, kdyz uz jsem te do toho tak zatahla? :slight_smile: Byla bys moc hodna. Pastelku mam na seznamu, ale myslim, ze budeme mit macka, tak zas nevim, jak dlouho mi vydrzi. Ja bych asi mozna na chvilku, nez nam malej odroste, ozelela malej zadecek, ale pak aby nam ty plinky vydrzely co nejdyl. Koupim asi nejake vazacky disana, cc mam, vv taky a nejake IB a jine Aio. Ze zacatku dam asi novosklad a zavazovacky a pak najedu na kalhotovky. Nebo ja nevim, vsak uvidime :wink: Tak prosim, jestli mas cas, napis neco o tech One size, ju? Dekuji predem :grinning:
8. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte někdo zkušenost s těmito vlňáčky? Jak drží tvar, barvu, co velikostí?
Vím, že se tu už někdo ptal, ale nemůžu to v diskuzi najít :unamused: díky
http://www.eplenka.cz/product/o-wool-vlnene-kalhotky-42/
8. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady - neznám :pensive:
8. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mam po velkem pradle a ty popoliny barevne ctverce me teda trochu zklamaly ,nezapustily ,ale pustily takove chlupy ,ze jsou nazajem od sebe ocuckovane :unamused: .. jinak dobry , IV muselino nadherne mekke ,bambusove barevne Kikko taky a barvicky krasny ,tech jsem mela vzit vic je radost na ne koukat a Happy Square jsou taky moc prijemne a BBH uz jsou na slunicku skoro suche ,v zime to teda bude horsi.. Jsou ale jinak fakt krasne :grinning:
8. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zza-to je zvláštní, mám jich několik a toto mi neudělaly..na kolik jsi je prala?nemohlo to být nějakým jiným prádlem?

sielnte-jojo,budou časem. Někde jsem to psala,asi ne sem..že časem budeme rozšiřovat na celý sortiment BBH. Ale nebude to dřív než za 2měsíce

One size jsou parádní! nejlepší plínky od popo. Takže ty klidně vzít i v té sadě...Na mini mimčo jsou trošku větší-respektive ne objemné,ale kolem nožiček, až to může někdy protéct.ale od 4-5kg už úplně ok. doporučuju...

dala jsem nějaký plínky na MMB
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=57035
8. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto prala jsem na 60 a pouze ty cc spolecne ,fialove a modre ,ty svetle jsem radsi dala do druhe varky ..nevim kde jsem udelala chybu :confused:
Skvela zprava o tech BBH a za dva mesice to bude akorat :grinning:
8. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vyprala jsem BBh a odepla jsem z nich ty vkládačky a teď nevím, kam patří ta dlouhá a kam ta krátká - poraďte, nějak mi to tam nepasuje tak ani tak :grinning:
8. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžu se zeptat? na novoše jsou dobré PULky: IV Organic Fox- S; Popo flanelky S, SWB-taky S?
Hodlám používát Popo vv, čč, zavazovačky Disana- tak jestli vzhledem k objemu plenek jsou tyhle PULky akorát? IV se mi zdají slušně prostorné, ale ty SWB jsou takové...no o dost menší :sweat_smile:
8. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca az ti nekdo odpovi ,budu rada ,pred chvili jsem na to taky koukala jak puk :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca: tu malou vkladku dozadu a tu velkou dopředu, já jí na kluka ještě přeložím na třetiny :wink:
BBH svrchňáčky, tak nějaké mají ještě na ecomammě, tedy PUL jen velikost S a L a vlňáčky M a L, výběr barev je taky omezený :frowning2: , takže bude nejlepší počkat na Lus, snad dodávka nebude trvat jako BBH bambusky :wink:
8. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulka - pulky nevím, ale vlnáky od SWB jsou taky takové menší :slight_smile:
8. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusi, tak super, dekuju za pozehnani, jdu do te Duhy asi. Prece jen je to dobra cena za dobrou plinku. Tak doufam, ze je na brane na sklade, v pondeli jsem tam jak na koni :grinning: Uz to mam za par, tak musim spechat, dokud nerodim :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci.né,skladem ted není totiž ani u dodavatele.první várka byla okamžitě rozebraná a další bude cca za týden.
8. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusi, za tyden uz asi nebudem 2v1, ale 1+1 :wink: Udelam si teda objednavku pres net a az budou, tak mi je poslete, vid? Aspon se muzu zapojit do te vasi souteze :grinning:
8. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente - PUL BBH vel. S a L http://www.ecomamma.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=159_76_91&products_id=425
Jinak PUL BBH musím fakt pochválit - máme M a Ondrovi je dávám od cca 4 kg - křížim zip na bříšku. Ze všech svrchňáčků je nejlíp dotáhnu kolem nožiček. Rozhodně je budu kupovat ve větší velikosti.
8. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek