• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
my máme rok, používám je víc s wrap, vlňáky dávám hlavně na noc. Provhly nám dvakrát na začátku, oni jsou takový tenký a uvnitř je jenom membrána, tak myslím, že musejí větrat. Nám tu dobu co potřebujeme vydrží, asi kdybych tam měla konopku EH a nechala jí v tom sedět půl odpoledne, tak to možná provlhne. Myslím, že je má i Silente.
Tu od kvikvi bys nechtěla pro kluka, byla červená :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kvakulka, asi bych ještě přidala čč,tak 10 ks, abys stíhala prát, kdyžtak ti zbydou na pusinu :wink:
10. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi- díky-pořídím- asi nějaký "lepší"- ač jsem si myslela, že mě to tak nevezme, začínám mě pomalu ale jistě zachvacovat plenkové šílenství- papírovky musejí být tak neskonale nudný! :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kvak - taky mi to přijde málo
10. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kvakulka, pokud chceš dávát čč, ještě bych také pár přikoupila :wink:
10. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a co vzít nějaký bambusový? Který byste doporučily? Nebo ten počet spíš doplnit obyč. bavlněnými čtverci?
10. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
to má každý jinak, někdo jede čtverce a je v pohodě, někdo chce jenom kalhotkovky. Takže za sebe, bambus ano
10. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ijo, dík- asi vezmu Kikko bambus čtverce
10. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kvaku, dokup si fakt těch čč víc, třeba kikko lux eco - já jich mám 30 a motám z nich novosklad, dovycpávám vv nebo barevnýma bambuskama od kikko, libštátek mám 10, ale dávám je pod hlavu, jsou ožmolkované a hrubé, kikko lux jsou bez žmolku a mnohem měkčí i bez žehlení :slight_smile:

zavazovačku jsem ještě nepoužila
10. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Baca- dík- a jaký máš svrchňáky?
10. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kvak, počítej s tím, že kikko bambus čtverce jsou sice krásně barevný a super savý a měkký, ale naprosto šíleně se srazí do obdélníku, takže pokud je chceš na motání novoskladu, tak nedoporučuju, pokud jako vkládací nebo na rovno, tak doporučuju
10. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám 2x IV organic ve velikosti s (měla váhu 2,8 - používáme od 1 týdne a ok) a 2x vlňáčky loveybums,a jedny natahovací dosany, ty ještě moc nedávám, noční ještě nějak nemám moc vychytaný :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi- myslela jsem právě kikko bambusy jako vkládací, na dovycpání- motat budu s obyč. čtverci
Baca- dík, hnëd se jdu na vlňáky podívat:slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ty jsou luxusní!!! Ty loveybumsky! Dík za inspiraci
10. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kvakulka, taky bych vzala víc čč. A vv bych brala jen tu menší velikost.
Já jedu hlavně v čč, balila jsem na novosklad, teď už se mi víc hodí na draka. Disany mám taky, dávám do nich čč a jen v nouzi vv, protože mi to přijde moc neohebný a ten čč na zadek příjemnější. Z vv dělůám kalhotky a dávám do nich žínku Ikea a používám na častější přebalení, protože to mladej hned pročůrá, vydrží to tak hodinku, pak už je to moc.
10. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kvakul..koukam ti na tu vybavu. 10 zavazovacich disan mi pripada zbytecne moc..ja mam 2vazaci popoliny, 1vazaci disanu a 1 HHS a docela bohate to staci. Pouzivam tzv. instant - 2čč+vo+vazacka bez pul kalhotek. Navic nekomu ty vazacky nesednou - to motani snurek apod. takze radsi bych byt tebou vzala jen na test a uvidis, jestli se ti motani zalibi :wink:

btw. kikko bambus ctverce - silene se vytahujou. My se jim doma smejeme a rikame,ze rostou s ditetem - i kdyz oni rostou 2x tak rychlejc. Mam jen jedno baleni (3ks) a pouzivame jako plinu na prikryti mimina.
10. srp 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky moc!!!! A co říkáte na čtverce bambus BL? Ohledně vytahování a savosti?
Makoush- prosím, co znamená zkratka vo?:slight_smile:
10. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky za rady
lusinta: ty vlňáky a vo jsem hned hodila ještě jednou do lanolínový kůry a dala jsem toho tam hodně tak uvidíme.
10. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kvakulka - vo - vlněný obdélník
10. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky potřebovala bych poradit ohledně PULek Thirsties... Nevím jestli vzít S nebo NB. Bude to na novoška, asi bude spíš malý, PULky chci používat jen prvních pár měsíců a pak najet na vlňáčky, ale zas bych chtěla, aby se do těch PULek vešla i kalhotkovka, nejen novosklad. Co myslíte?

A ještě jedna rada... Co byste si vzaly radši - BL Organic jednovelikostní nebo Pandy tencel? Zas bych potřebovala, aby to sedělo pěkně i na malé mimčo...

Díky moc :wink:
11. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, co si myslíte tady o té značce?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20974533&tab=2
11. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
maly prcek, já bych vzala asi ty NB, teda soudím podle toho, že máme doma Mka a Denča je má pořád ještě poutahované jak nejvíc to jde, sice má jen něco málo přes 10 kg, ale i tak... A tak poutahované to má i s kalhotkovkou vycpanou prefoldem.
11. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
maly prcek - mám doma BL organic jednovelikostní a je dost robusní, já ji tedy osobně moc ráda nemám, malej je v ní hodně vycpanej, raději si pořiď nějakou méně objemnou
11. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jmisa- dík
11. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
angetha - vypadají nádherně, jinak je ale neznám, možná bych se bála aby nebyly tlusté
na malého prcka asi NB, nám seděly dost dlouho a to při narození měla 3,6...ale pak v tloustutí zvolnila
11. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
angetha, taky se mi líbí :wink: ale taky neznám :frowning2:
11. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Malý prcek, já mám S a domů jsme šli z porodky v necelých 2,7 kg. Thirsties jem používala hned zkraje v tom S. Dávala jsem hodně novosklad a mám i pár kalhotovek, takže to v pohodě drželo.
11. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
maly prcek - pandy nemám, ale BL organic je na novouška opravdu velká
11. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
maly prcek - a co na novouška zkusit tuhle plenku? http://www.sijemdetem.cz/cs/katalog/latkove-plenky
Ta vypadá pěkně za rozumnou cenu a neude tolik objemná
11. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelkad: zajímavá stránka :grinning: .
Kdo si chce ušít plínečku sám mám 1 m bambusového froté a 3x pul čtverec, měl by někdo zájem? Já nestíhám :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek