• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
Hm, tak o-wool je bio vlna, jinak je to dvojitý jersey stejně jako u LWB jersey, takže je to totéž a na noc asi moc tenké.
Takže pro mě jedině interlocky jelikož je chci na noc. Jaké máte zkušenosti s nimi ? Jsou o hodně tlustější než Crepe ??? Díky !
21. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Johanko je skoro nahatej, má jen čč mezi nohama na mokomini takže mu ta vyrážka hezky větrá a stejně se to nelepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente, imazolem mažeme už pár dnů a taky nic :rolling_eyes:
21. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Lucinecko, moc gratuluji k těhu, pěkně si to užívej a ať je všechno v pohodě :slight_smile:
21. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to teda už nevím :confounded:
21. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooahy, díky :wink: Do jerseye bych docela šla, na noc máme doma pletené a jsou to držáky :slight_smile:
Luci, vidím to na ty kvasinky :unamused: Nám doktorka napsala Fungicidin. Asi je to fuj, ale bylo to do dvou dnů pryč a nevrátilo se to.
22. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela bych se zeptat tech, co maji Pandy, zda jim taky ty suchace moc nesuchaji? Prvne byly fajn a pri druhe insalaci uz suchace nefachci. Tak nevim, zda to je na reklamaci nebo to je normalni?
22. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, mozno poradite...
Na dovolenke som namocila oranzovu Tots bots bamboozle do miofreshu, a pustila mi farbu. Mam teraz Happy sqare s oranzovymi flakmi... :unamused: Jak tu farbu dostat prec? Uz som parkrat oprala v slize, a nic...
22. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci my jsme se taky trápili s opruzeninou přes 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chytla ji z pampersek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mazala jsem rybilku,bepanthen,nakonec imazol napsala dr.-chvíli zlepšení,pak zase horšení...byla skoro furt nahatá,ať se to léčí...pak už jsem se na imazol vyprdla,protože mazat ho úřes 3 týdny není moc ok...nakonec jak vedra polevily,tak jsem mazala jen bepathen a konečně to zmizlo :slight_smile: tak vydrž!!!
zkus ještě mazat calcium panthothenicum, nebo genciánkou-ta to krásně vysušuje, a dobré je na koupání dělat koupele s troškou hypermanganu-tak aby voda byla lehce růžová.
tak ať vás to rychle opustí :slight_smile:
22. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Labutko, vím že se prodává něco na odbarvení nechtěně obarveného prádla, Duha asi, tak leda to zkusit tím a pak vyprat normálně. Nebo se na fleky vypr.ni :grinning:
22. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pandy používám měsíc a sucháče jsou OK :slight_smile: Ale jsou to sucháče slabé a s tím jsem plínky kupovala. :wink:
22. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
labutko, dnes jsem viděla v obchodě cosi od Dr. Beckmann na omylem obarvené prádlo a na obale byla zrovna do oranžova zabarvená košile, stálo to nějak 50-60 Kč, už nevím přesně.
23. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme vyzkousely nove PULky od SWB. No jako zlate IV :frowning2: Uz nabyvam dojmu, ze je snad pouzivame nespravne. Kolem nozicek jsou porad volne jak neco, pritom kdyz je utahnu vic, tak tlaci malemu na brisku :angry: A celkovy vzhled tech SWB je nejaky divny, pusobi nejak nepromakane, jako jen odflaknuty kus neoprenu se suchymi zipy :unamused:
23. srp 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senji...dávám Ti za pravdu...taky mě PULky SWB dost zklamaly. IV jsou super materiál, že mě ani nenapadlo, že jsou to PULky...spíš bavlněné kalhotky. Vlňáčky SWB super...ale PULky už nikdy. :angry:
Navíc dřou malého na bříšku, že tam má červený flek a v noci je v nich pěkně spocený...takže nač je vlastně použít?....jen jako zálohu. Teď zkouším Bummis, tak jsem zvědavá...materiál taky plastový, ale sucháč je podstatně níž, tak snad už dřít nebudou :frowning2: :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak s těmi SWB PULkama jste mě dostaly :frowning2: Já se na ně chystala :confounded:
23. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co tomu říkáte? To si snad na bráně dělají srandu: http://www.branakdetem.cz/yarrah-granule-pro-psy-vegetarianske.htm každý soudný člověk přece ví, že pes je masožravec a bez živočišné bílkoviny se (na rozdíl od člověka) neobejde. Potravní alergie u psů jsou právě nejčastěji na sóju, pšenici atd. Lituju psy, jejíž páníčkové podlehnou reklamě a tyhle granule jim koupí. U psů to může vést k vážnému poškození zdraví (např. dopad na krvetvrobu). Ach jo, hlavně, že je to "bioorganické"... :frowning2:
24. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romankav, ono nejsou jediní, ty granule už jsem viděla i na jiných shopech.
24. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: já jsem o tom jenom četla, jako že v US jsem někteří vegetariánští aktivisté, kteří dávají veget. stravu i psům, ale v ČR jsem to ještě neviděla.. Je to podobné tomu, když začali v US dávat novorozencům UM ze sóji a z nedostatku esen. aminokys. byli ty děti retardované.. :cry: (u psů se to holt nepozná).
24. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych teda fakt nechtěla retardovanýho psa :angry:
24. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kopíruju co mi napsali z eplenky o těch vlňáčkách:

kalhotky O-wool jsou vhodné jak na den, tak na noc. Jsou takové huňatější a na dotek velmi jemné a příjemné (vůbec "neštípou").

Takže něco jako Crepe, ale z bio vlny.
24. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky prosím kdo máte vlněné shorties od Babyidey?
Dnes mi přišly. Vypadají skvěle. :dizzy_face: Objednala jsem vel. L, měly by být od 8 kg. Baru má necelých 8 kg,ještě jsem jí je nezkoušela, ale zdá se mi, že jsou takové pevné, těsné. Vytáhnou se po impregnaci, nošení? Vejde se do nich s vycpanou plenou? Dáváte je když je chladněji třeba na ven pod kalhoty nebo tepláčky? Neprovlhnou, když je na nich ještě další oblečko?:confused:
Já vím, je to spousta otázek. Možná jsem se měla ptát, než jsem je objednala. Nevím, jestli bych je neměla raději vyměnit za větší, než je dám do lanolinu. :astonished:
25. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - tak co prťka? Už je to lepší? Jsem si na Tebe vzpomněla, minulý týden měla malá mini opruzeninku... Ale naštěstí stačilo 1x večer a pak 1x ráno máznout Imazol a gut.
25. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82 Muzes si je vyzkouset, treba se vam budou libit :wink: ale ja osobne nedoporucuju a jak vidim, nejsem v tom sama. A dalsi perlicka z uzivani SWB PULek: Malemu se v noci naskrz procurala cc, trochu mu z toho navlhly i ty SWB PULky, tak jsem je dala schnout s tim, ze rano je zas pouziju, stejne jak jsem to delala u navlhlych IV. Rano jeste rozespala jsem je malemu oblekala a... smrdel moci jako bezda (coz u IV nikdy nestalo), takze honem prevlikat do IV :angry:
Takze vazne, jak to pise lenkicka, nechavame SWB jen jako posledni zachranu.
25. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme doma z porodnice a ode dneška jsme v látce, malá leží na boku, tak mi to trochu proteklo, holt to ještě neumím pořádně dotáhnout...koukněte do albíčka
25. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetha, malá je moc pěkná.
Ty svrchní kalhotky pořádně dotahuj, schovej do nich všechnu plínu, ty sucháč na bříšku překřiž, ono to utěsní ty nožičky.
25. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha Dej ty suche zipy co nejniz to pujde, tu predni cast svrchnaku vytahni vic nahoru a jak napsala jmisa prekrizit, to ti take pomuze :wink:
25. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Silente, lepší to není ani náhodou, dnes jsme byli u dr a doporučila nám nějaký spešl masti tak snad zaberou :wink:
25. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeth - malá je kouzelná! A neboj, do látkování hned pronikneš :wink:

Luci - tak držíme palečky!
25. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha, gratuluji! Ta poslední fotečka je opravdu kouzelná :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget, gratuluji ke krásnému novoškovi :slight_smile:
25. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek