• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Ahoj nemáte prosím některá skušenost s Mommys touch All In One patentky???uvažuji že si aspoň 2 kousky pořídím a budu ráda za nějaké připomínky či rady :wink: díííky moc předem :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, mam patentkovou a super. Musela jsem si teda nechat poradit, jak ji zmensit, ale jinak spokjenost. Dela krasne mekouckou prdelku. A pry se maji prat jen na 40. Tak pozor.
28. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle tak to bys mohla i me poradit jak ji zmensit :grinning: Ja mam 4 kousky Mommys pres bazarek a zdaji se mi docela velke :confused:
28. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, jukni na stranky Mamaji, tam to je nazorne na obrazku :wink: Je t docela sikovny, predtim v tom plandal.
28. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, ja mam MMT uz 5 plinek, z toho 3 patentky a 2 suchace. a jsou faaaajn! obavam se, ze az na ne zase nekde natrefin, tak jeste priberu..
kahlan, ja zezacatku netusila, ze se daji zmensit a davala jsem je na mesicni mimco nezmensene a sedely em.taky :grinning: :grinning: :grinning: a delaji krasne mekkou prdylku!
a jak pise zmuz, maji se prat na 40, u vyrobce jsem nasla ze max. na 125 fahrenheita a to je neco kolem 51stupnu.
28. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju mooooc :slight_smile: jste zlata :wink:
Zmuzlo na ty stránky už jsem se právě taky koukala a už jsem to studovala :grinning:
28. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, mam tady pro hlidaci tetu hned několik a jsou fajn. Snesou se i jako nouzovka na plinkujiciho dvouletaka. Peru je normalne s ostatnima plinkama na 60 a obcas putuji i do susicky a zatim fajn. Mam i jednu suchacovou a ta tak dobra uz neni :frowning2:
28. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koty díky :slight_smile: já mam právě taky raději patentky než sucháče :wink: ty bambinomio co je v albíku jsem už vyměnila za Haipa Daipa PUL a ty jsou taky suprový :slight_smile:
28. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám mommysku a peru ji na 60 :sweat_smile: . Ale přece nebudu jedinou plínku prát na 40. Čemu to vadí? Asi to snižuje životnost, že?
28. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, snižuje se tím životnost té PUL vrstvy. Ale já už mám některé víc jak rok a půl a stále vypadají skvěle.
28. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, bych to tak tipla.. ja ji peru vetsinou uz s detskym oblecenim na 50 anebo peru pliny holt na min. stejne je mam vetsinou jen pocurane a ne pokakane.. :sweat_smile:
katko, na mmb prodava Markéta Šamárková (markeeetka) ID 34494 MMT za 350,- sice ten inzerat uz zmizel, ale nabizela jich snad 8, tak si myslim, ze urco jeste nejake ma.
28. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si myslela, že to bude s tou životností.
Terezita, my ju máme někdy pokakanou, někdy ne.
28. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau pipky :slight_smile: /snad si tady ještě tak říkáte, dost se tu obměnilo osazenstvo/
jen chci nahlásit prodej pár plínuší, kdo by měl zájem, piště IP

IV soft PUL vel. M (7-10kg) -119.-
Ptit dessous Magic AIO tyrkys - 399.-
Ptit dessous bambus zelená vel.1 (2,5-9kg) - 249.-
BL froté 3v1- 109.-
BL flanel mentolová XS/S- 99.-
zdarma 3 froté vkládačky
a při odběru více poštovné zdarma
domluva možná

jo a 100% vlněné body HM vel. 1-2mesice, ale vydrží dýl, s body extendorem ještě dýl (nám cca do 5M) za 100.-
28. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle diky za radu :dizzy_face:
Terezito ja ji prilozila jen tak k neterince a zdala se mi docela velika ,tak jsme si myslela ,ze bude az na pozdeji :grinning: a on je v tom zatim tenhle figl :grinning: diky :wink:
28. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito díííky :wink: jdu to prozkoumat :grinning:
28. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
samicko, neboj, pipky jsme pořád :grinning:

po dlouhé době jdu s dotazem: chci koupit 10kilovýmu Vikoušovi swb aio ve vel. L, myslíte, že je to OK, vlňáky swb jí sedí oboje, M i L, tak aby to nebylo moc obří???
28. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivkaa: jestli brát L nebo M Thiersties záleží i na plenách, co používáš. My třeba máme Bum hugger vel. XXL., tak aby se to do toho vešlo :wink: Jinak naše sestřenička zkoušela Lka a to má asi 10kg s babusovou plenou a sedli jí dobře (má buclatá stehýnka).
29. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chystame se na plavanicko,jake plavky byste mi doporucily pro malou? a ma to smysl ji kupovat plavecky? neni lepsi koupit ty plinky do vody? fakt nevim :unamused:
29. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek,
plenky do vody nebrat, snad nebudete do vody hnuskovat :wink:
Já mám na malého už rok tyto plavečky: http://www.branakdetem.cz/plavky-popolini.htm a jsou super. Jen nám asi po měsíci používání vypadl druk, ale to na bráně není problém opravit. Velikost máme S a pořád malému jsou. Super je to zapínání na boku, snadná manipulace, nandat a mokré sundat není problém. Dokonce i jednou chytili káko a úplně bez problému (a pak prý že děti ve vodě nekakají :wink: ).
29. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvicek,
zrovna před týdnem jsem koupila malé plavečky od Imse Vimse, hned jsme je v bazénu vyzkoušely a jsou prima. S velikostí jsem tu asi extrém, malé je 5,5měsíce a do M se nevešla přes stehýnka, takže má L.
Ale některá plavání vyžadují papírovou plenku do vody, tak se mrkni na web. Tady píšou že "pod plavky musí děti nosit plenku do vody"-tak nevím, vždyť tohle nejsou obyč plavky ale plína do vody, jenom že je látková.
30. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim o radu ,mate nekdo zkusenost s temito plinkami : http://www.sijemdetem.cz/cs/katalog/latkove-plenky Myslim,ze to sije jedna sikovna holka z diskuze na Baby-cafe ,ale reference jsem zatim nenasla ...
30. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, nemám.
Ale vypadají úžasně. Myslím, že neodolám a koupím :wink:
30. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, myslím, že plenky od Ivy, na které si dávala odkaz nikdo nezná. Jsou to první testovací vlaštovky :wink:
Čekám na ně už dlouho a také se těším na vlňáčky :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemůžu to najít, nevíte někdo kde je ta diskuze o látkových vložkách? a o tom kalichu Mooncup? uvažuju že bych do toho šla, ale hledám tu diskuzi, kde by mi uvedli pro a proti..:slight_smile:)
jinak se nezlobte že takto mimo tému..jinak u nás látkovky furt v pohodě..akorát popolini už to nedávají..:slight_smile:) nevím jestli přežijou na druhé dítě....

a vůbec měli byste srdce vyhodit starou látkovou plenu.... :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko děkuju! :slight_smile:
30. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, babalala dala na slepičárně super odkaz, tak ho kopíruju sem:

http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=0&cln=27

no my tam asi nepůjdem, nemusela bych se udržet a určo bych nakoupila :grinning:
30. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meleri, kalíšek doporučuju ! Zkus mrknout na ladycup.eu-vyrábí se v ČR, můžeš si vybrat barevnej a je zevnitř hladkej (=myje se líp než Mooncup).
Jinak já mám Mooncup (nic jinýho tehdy nebylo) :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky doporučuju kalíšek :dizzy_face: Je to paráda :dizzy_face: Teď ho tedy asi ještě dlouho nevyužiju, ale čeká na mě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že děti do vody nekakají jsem si myslela taky. Ale předevčírem mi to naše Babu udělala do kyblíku a aby toho nebylo málo, tak jak jsem ji z toho vytáhla, tak se ještě vyčurala do osušky. :grinning: No děti jsou k sežrání :grinning:
30. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek