• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
čau, já mám taky mooncup, ale občas tedy trochu válčím, hlavně první dny a noci. po druhém dni je to ale super. kamarádka má ty samé prvnodňové zkušenosti
30. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri, ted jsi mi radost neudelala! ja si zrovna jednu jednu popolinku onesize dneska koupila na mmb.. :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky kalíškuju, tedy kalíškovala před těhu, teď doufám ještě dlouho dá mrcha pokoj.
31. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, já mám onesizku z druhé ruky, psala paní, že hodně používanou, já používám od 3 měsíců a je v každém praní a je v pohodě :wink: i ultrafit frotka je dobrá, je two size už je taková "hnusná" ale stále funkční
31. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky evi, tak doufam, ze tahle bude taky jeste dlouho slouzit.. :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mozna vezmu tyhle http://www.branakdetem.cz/plenkove-plavky-popolini.htm mame lehce pres 7 kilo, mam vzit ty Ska? aby to tesnilo? znate to, nektere velikosti nesedi podle toho co uvadeji treba Pulky IV jsem kupovala i na novoska vetsi
31. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi, máme L od 8kg
31. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Evi, škoda že jsem o tom blešáku v Ostravě nevěděla v tom červnu:frowning2: Do Prahy určo nepojedu:grinning:

Holky mám dotaz k praní...hodně jsem četla o soli Ulrich...Používáte to jen na bílé plenky nebo i na barevné? Nevím, jestli si vystačím jen se žlučákem, nebo mám radši vzít i toto...

A ještě jeden dotaz úplně mimo plenky: mám na potahu křesla starší skvrnu od majonézy, myslíte, že má cenu to zkusit patlat žlučákem? :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,
holky prosim doporucovaly jste mi tu na prani ten Frosch ,mam koupit s aloe ,nebo citronovy gel?
1. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, ten citrónový raději nekupuj. Je tam kyselina citronová a ta se nedoporučuje na plenky s bambusovým vláknem. Já peru ve Froschi s Aloe Vera. :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady diky ,ja mela pocit,ze jsem neco o te kyseline slysela ... :slight_smile: A da se koupit v normalni drogerii?Ja ho nikde nevidela jenom na netu ,tak jestli ho mam objednavat?
1. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, me teda staci zlucak. Tu sul mam taky a nekdy ji pridam, ale nejak mi neprijde az tak super ucinna.
1. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim kdo mate zkusenost s Baby LUCY http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-plena-organic-new.htm konkretne touto plenkou?Shanim jeste nejakou nocni plenku a nemuzu zadnou vybrat ,nejradeji bych jednovelikostni .. tahle se mi libi ,tak jestli mate nekdo zkusenost ,prosim sem s ni :grinning:
1. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, já sice nemám tu "new", ale starší verzi, mám 3v1, tudíž jednovelikostní a jsem spokojená, je sice trošku větší, ale pořád je to takové podajnější než vycpaný novosklad. přemýšlím, že si ještě jednu koupím. Rozhodně nezhrubla jak baby lucy bambusky, i když je to taky froté. Akorát mi vadí, že gumičky kolem nožiček má Babu vždycky otlačené na stehýnkách, ale to má z každé kalhotkovky. Teď tam ale píšou, že to má nějaké lepší lemy,tak jsem zvědavá.
1. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda jdu obhájit BL bambusky, mě nezhrubly vůbec, používané denně po 4 měsíce. Prala jsem ve slizu+soli na skvrny. Nevím jestli je to dostatkem prací sody v tom slizu, kamarádka prala v nějakém prášku a hrubé teda byly dost. Pak jsem je od ní koupila, jednou vyprala a paráda !
1. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne taky bambus baby lucy zas tak nezhrubla. pouzivam je celkem pravidelne uz 3 mesice a zas o tolik hrubsi nez nove nejsou.

kahlan, ten citronovy frosch neni dobry na barevne pradlo, muze ti vyblednout. ja mam vylozene na barevne, aloe jsem jeste nezkousela. a odkud jsi? v praze se da koupit v PeMi drogerii a pak myslim jeste v Tete. jinak ho prodavaji pres net V bavlnce, ale to mi prijde volake drahe..

jinak nam baby lucy 3v1 organic nesedla, pouzili jsme ji asi 3x a bo jsem si oblibila jine plinuse, tak nam jen lezi v supliku. takze pokud byste mela nektera zajem, staci rict! mam taky ten stary typ.

a staci nam taky jenom zlucak a plenky mame krasne bile :wink:
1. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, u nás mají Frosch v drogerii Teta a pak ho prodávají v jedné malé drogeriii - Vietnamec.
Bambuska BL hrubne, ale po promnutí se dá ještě nosit :wink: Organic máme vyzkoušeno jen 2 velikostní a spokojenost. Na noc si myslím, že jsou lepší bambusky. No teď už BL nepoužíváme, protože nám vadí právě ty gumičky kolem nožiček. Ale asi do 9.m pohoda.
2. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte, kdy budou na Bráně ty cuddly? Mají tam pořád napsáno, že barvy budou upřesněny a já už bych tak objednávala... :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke rano :slight_smile:
Holky dekuji ,sice nejsem z Prahy ,ale Tetu tady taky mame :grinning: tak tam nabehnu (chci rict dofunim).
Asi bych teda zkusila tu Organic a uvidime ,uz aby dorazily prasulky :dizzy_face:
Na ty Cuddly jsme taky koukala - kraaaasne :slight_smile: i ty se hodi na noc??
2. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem vyrobila sliz, tak se pomalu chystám na první várku praní.. ještě mi mají dojít poslední plínky,tak pak se do toho brhnu... mám to víceméně vše z druhé ruky, můžu prát třeba barevné BL bamus s bílejma čč, nebo radši zvlášť? Sorry za blbý dotazy:grinning:
2. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si objednala Baby Lucy bambusovou a Tots Bots Bamboozle..neudělala jsem nějakou velikou chybu? Koukám, že u Baby Lucy vám vadily gumičky kolem nožiček, malá zas tak velká stehýnka nemá, má dva týdny, tak snad jí to vadit nebude...
Včera jsme byli poprvé v poradně, tak jsem zbaběle dala na cestu papírovku, byla v ní 20 minut a zadeček měla celý červený :unamused: Tak paní dr. chválila, že malou "rozmazluji" látkovými :dizzy_face: že se o ní maminka takhle stará :slight_smile:
Erinko používám na skrvny žlučák a pak přidám ještě sůl na skrvrny..nepatlám totiž všechny skrvny a vždy se mi to vypralo, jestli díky té soli nevím..
2. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Kubik je stihly dlouhan, zadne faldiky nema a z BL bambusek ma nozicky taky otlacene. :unamused: Ale jinak cca od 6kg je davam a v pohode. Tu BL Organic mam taky, 3v1 a moc jsem si ji neoblibila. Ani nevim proc. Doma davam cc + vv a na ven kalhotovky. vyhovuje mi od Popoliny Biobavlna a pak AIO MMT nebo ta Easy Fluffle. A na noc jednozancne BBh bambusky. Ale kdyz byl maly, stacilo cc + vv, maly mimca tolik necuraji a v noci mi nekakal, tak jsem neprebalovala. Ted prebaluji az rano a v BBH bambuska drzi dobre.

Jo a vsechny pliny peru dohromady na 60. Nic nikdy nepustilo, jedine od cervene BL je sem tam chloupek, nez se operou...
2. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem si objednala mommysky a už se na ně moooc teším :wink: :grinning: a ještě se zeptám na EasyFit? je lepší Bamboo nebo Fluffle? a co PopIn :confused: díky a paa :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam fluffle.. mimco ma pak takovou mekkou prdylku jako v mommyskach. ty bamboo asi vic nasajou, ale budou mozna objemnejsi.. netusim, nemam srovnani..
o tech popin lus psala, ze nee..
2. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri díky moc :wink: tak zkusím Bamboo i Fuffle a uvidíme :slight_smile:
2. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave s tou fluffel byla spokojena, tak jsem chtela zkusit tu bamboo, jenze oni mi omylem poslali zas tu fluffle.. ale uz jsem to neresila.. :sweat_smile: :grinning:
2. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri aha :confused: jé tak doufám že se mi nestane to samé :grinning: :wink:
2. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito a to mluvis o tehle http://www.branakdetem.cz/fluffle.htm nebo tehle http://www.branakdetem.cz/easyfit-fluffle-onesize.htm ??
Ta prvni -pericko - me laka kvuli dobe schnuti a ze pry nehrubne ... Ja stale hledam k tem BBH na noc jeste nejakych par co by schnuly lepe ,ale pobraly toho taky hodne....
2. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, já dávám někdy na noc pastelku vycpanou nudlí od BI a taky to dost pobere
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, snad ne.. :wink:
kahlan, ta druha. easyfit fluffle. tu prvni nemam.
tak ja ted na noc dala i HD pastelku vycpanou prefoldem a drzelo to krasne az do rana :grinning:
dobra nocni je i bamboo extra http://www.branakdetem.cz/bamboo-extra-patentky.htm a myslim, ze si holky chvalili nocni p´titku http://www.branakdetem.cz/p-tit-bamboo-nocni.htm
2. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek