• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Senjo, já mám kikko lux, používám je celou dobu a jsou naprosto v pohodě.
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito, díky :slight_smile: . A nevíš, jak s tou konopkou EH?
4. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa Mozna mame ruzne prahy tvrdosti :wink: Liju do nich ocet po litrech a urcite nejsou co byly na zacatku. Save jsou teda vyborne, ale mekke jsou jen kdyz je maly pocura :grinning:
4. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlněný obdélník jsem si raději upletla,pač nám ten barevnej nějak pustil do HHS :frowning2: a taky nám nevyhovoval - byl moc úzký.Jo kdyby někdo chtěl ty Cuddle wrap- kupovala jsem je před 3 týdny od Kvikvička nové, ale nevyhovují nám(jsou vystavené mj.i tady na bazárku).
4. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misabenny díííky moooc :wink: :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, no já je mám tvrdší jen když je nechám na šňůře dýl, což se mi stává opravdu výjimečně a pak je musím prodrbat v ruce.
4. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andnov, pletla jsi to z té merino vlny? Ty jo, já už ale asi plést neumím:grinning:
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka : pletla jsem ze zlatíčkovské ovčí vlny a pak obdélník vyprala na 60 aby zfilcovatěl a nalanolínovala a skvěle drží. Pletla jsem všechny řady hladce.Taky nejsem vůbec pletař, ale tohle určo zvládneš :slight_smile: z nějaké italské merino máme kalhotky,ale zas nějaký držáky to nejsou(hlavně docela dlouho vysychají).Zkusím pohledat ten předpis na ten obdélník a hodím ho sem :wink:
4. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé díky, tak já poberu u našich pletací jehlice, jen nevím, jestli umím ještě začít:frowning2: Ty oka si myslím, že bych nějak dohromady dala... no musím to nějak poštudovat:slight_smile: A ta zlatíčkovská ovčí vlna se dá koupit kde?
4. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
na www.strihplinky.xf.cz najdeš výrobu vlněné vložky (omlouvám se,ale neumím dávat odkazy,tak jako vy) doporučují si udělat nejdřív vzorek.Já mám 2 -jednu menší ta má rozměr 28-11cm po zplstnatění ( původně 32-14cm na 64ok a 47řad) a větší 44-16cm a hezky mi sedí do lovíků.Ale každý jinak utahuje,tak mušíš vyzkoušet.
4. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.zlaticko.cz nebo i se zkusit poptat někde v galanterii, i když u nás na mě koukali (ale to jsem po nich tehdy myslím chtěla bambus přízi :grinning: ) nevím zda na Bráně-tam mají merino, ale třeba rozšířili sortiment :wink:
4. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, no používám je dva týdny, přidávám ocet, tak uvidíme...Ale pomalu začínám kupovat kalhotkové plínky..
4. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,hlásím návrat z dovolené a jsem připravena dočítat:slight_smile:

Ty sw PULKy-nemlže to být smaotnýma kalhotkama...
Jsou maminy, které josu s nima hodně spokojené.
4. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dík:slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, ja si nastrihala srazeny vlneny svetr na vlnene obdelniky. a funguje krasne. tohle je myslim zbytecne kupovat, kdyz se s pletenim nepoperes ty, tak to urco zvladne nejaka z babicek.
a ellas house jeste neznam :sweat_smile: a radsi nemam v umyslu poznat, jinak se mi to latkovani uz trosku prodrazi :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, já mám koupneý z brány vo stejné značky a je béžový, ale kupovala jsem ho přímo v obchodě, tak nevím.
4. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikko lux eco jsou pěkný u nás pořád i po 3/4 roce, kikko bambus krepovatěly, ale stačilo je po praní natáhnout do šířky a už jsou zase ok. On ten bambus má tendenci hodně se srážet, takže to natahování pomohlo.
jinak jsou super taky tyhle, fakt bezva
http://www.branakdetem.cz/ctvercove-plenky-popolini-70x70-barevne.htm

s CT jsem třeba já moc spokojená, drží nám nohem víc než IB SIO, akorát se kvůli tomu fleesu moc nehodí do horka.

jako svrchní jsem začala na 90% používat vlněné lovíky. ze začátku jsem jela jenom PUL (IV,BBH) a o vlněných jsem nechtěla ani slyšet a teď už PULky mám jen jako záložní a vlněné budu ještě dokupovat. Když jste to tady holky psaly, že vlněné milujete, pořád jsem tomu nechtěla věřit. Ještě, že jsem je vyzkoušela. Jsou krásně jemné a hlavně v nich zádné zepaření nehrozí.
4. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem objevila na Brane BG bambusku http://www.branakdetem.cz/bum-genius-bambusova-plenka.htm Nemate ji uz nahodou nekdo?Zda se mi to nebo nema vkladacku?Nejak si nedovedu predstavit to suseni ,jestli je jen nejaka vrstva uvnitr :confused: .
Lusinto prosim nemas k ni nejakou pripominku :wink: Diky :slight_smile:
5. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelkad: u mně to byla s vlňákama stejné. Mněla jsem je zakoupené před porodem, ale k používaní jsem se dostala až po 3 měsícich. Používam lovíky a pak Cuddlewol. Ty jsou jednovelikostní a opravdu super. Dokonce jsem je objevila i na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26097274&tab=2. Jen ta pořizovací cena :confounded:
7. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
nechce se mi zpetne procitat cela diskuse, jak jste spokojene se slovenskou znackou baby lucy? Ja chci u novorozence zacinat s normalnimi cc, ale na noc asi vyzkousim nejake kalhotkove pliny a kamaradka mi rikala, ze hodne pouziva BL, cenove pri i vychazeji velmi slusne?
7. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
barica já jsem spokojená s BL Organic a teďka nově s BL Velur - maj super tu vkládačku Stay Dry, fakt je mimčo v suchu. Ty bambusové mi moc k srdci nepřirostly, přijde mi, že moc nesajou, na to, že jsou bambusové. Ale já mám teda extrémně učurané mimčo.

Holky máte už někdo Pop In?
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barica- já jsem s nima spokojena, používam je spíše doma, vydrží nám tak 2 hodiny.
7. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak zas kopíruju něco ze slepičárny, tentokrát docela jobovka pro ty, co mají plné skříně IB

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=22236
7. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám BL bambus rada :slight_smile: je to fakt dobrá plienočka a ako jedna z mála, je nám dobrá :grinning: ostatné sú nám akési malé, proste váhové rozpätie u nej skutočne sedí... chystám sa na velurku, je dobrá?
7. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko nám ta velurka přijde super, jak jsem již psala výše, ta její vkládačka má stay dry vrstvu - takže dítko je v suchu. :wink:
7. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco ty myslis tuto? http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/plena-organic-golden-kid-baby-lucy a tahle je teda taky fajn? http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-plena-organic-new.htm A jeste bych potrebovala poradit s vyberem velikosti.Odpovidaji tomu znaecni?Mohla bych vzit tu Organic jednovelikostni,neni obri?
7. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam baby lucy bambusky taky moc rada! nedam na ne dopustit :wink: a delaji takovou mensi prdku :sweat_smile:

a teda jeste ze nemame susicku.. :grinning: :grinning: :grinning:

Oli, tu pop-in lus nedoporucovala..
8. zář 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pop in nejsou špatný. sice maj trochu přepatentkováno, ale je praktický, že máte zároveň s plínou slušní pul gatě, do kterých se vleze i velká kalhotková plína.
a vydržej dlouho - vlezou se i na dost veliký a baculatý dítě...

(ale aio snů to neni, to fakt ne :sweat_smile: lepší je bg organic aio)
8. zář 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan jojo, tu první mám teda chvilku, ale jsem z ní opravdu nadšená. Tu druhou mám ještě ten starší typ, ale pořád slouží.
Teri to je pravda s tou prdkou, ale my ji fakt hned pročuráme :frowning2:
Tak Pop In teda zatím kupovat nebudu, 400 je celkem dost a v ceně není ta vkládací plenka. Tak radsi půjdu do své vysněné Itti Bitti :slight_smile:
8. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek