• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
ještě jsem zapomněla dodat, že moc tvrdou vodu nemáme....
ještě jeden dotaz - jak dlouho vám vydržely IB SIO? malej má cca 5-5.5 kg a Ska jsou mu malý.....a i Mka zapínám na 2. nejširší cvoček..... taky se my u těch M stalo, že po vyprání (na 60) jsou abolutně smsrklý ty kalhotky, resp. ten PUL vnitřek v těch kalhotkách, šustí a musím ho ručně roztahovat - je jakoby slepenej k sobě. a teď se mi stalo, že se ten vnitřek slepil na jedný straně a na druhý se prostě odtrhl, takže se nedaj používat, protože by po tý jedný straně protekly........u S se mi to nedělá....reklamovat nemůžu bo už nemám účet (ale kupovaný na bráně). nevíte dali by se někde koupit jen ty kalhotky bez vnitřků (mám 2)?
14. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delfi, to neporadím :frowning2: . Nemůže to být třeba práškem? Asi blbost, co :unamused:
14. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
delfi, na str. 167 jsem dávala odkaz na diskusi o zničených IB, tak na to jukni, je tam i vyjádření od Lus
14. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delfi, reklamovat se dají, najdi si v mailu číslo objednávky a internetový obchod si pak dohledá zbytek. Já to teď udělala se žehličkou, ztratila jsem záručák i fakturu, ale na základě mailů si to dohledaj a reklamace je možná
14. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
delfi, zvršky u IB sa majú prat max na 30stupnov, mám dojem, mne sa to tiež skazilo, som nadávala :angry:
ad tvrdost - začala som točit na 800otáčiek a je to lepšie, pri schnutí skladám nie úplne suché, ale takmer suché, nevysušia sa na prkno.
14. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delfi, zkus mýdlový sliz, já s ním teda zatím nemám moc velký zkušenosti, ale za pokus to stojí....
14. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes dala poprvé IB - M a na skoro 4 kg miminku mi přijdou akorát..a můžu je vyprat na 40? vím, že na 60 se nesmí, stejně jako Mommy´s Touch. a ty vnitřky můžu na 60 nebo ne?
14. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po dlouhé době, nějak mě doběhl začátek školního roku, skládání dřvea atd...co je tu nového?? :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
že se nesmí svrchní IB na 60??? To je pro mě novinka, já je tam peru, doufám, že jsem je nezničila :frowning2: ale kde to píšou na kolik se můžou? Na PUL IV je na 60 i 90 tak jak to, že IB jen na30???
14. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že se můžou na 60. kdysi tady o tom byla debata. já ty Ska peru na 60 a v pohodě. jinak já to kupovala osobně v obchodě v brně. ale snad jsem platila kartou, tak bych to mohla doložit výpisem. na účtu totiž stejně byly jen ceny a ne názvy (aspoň pokud si dobře vzpomínám)....no snad se to bude dát reklamovat, jinak budu muset koupit nový.
lusinta : asi by se nedalo reklamovat v obchodě v praze že? já totiž jsem z prahy a do brna se s malým hned tak nedostanu......
14. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko Matilko to psala ve 14:52 dneska... :confused:
14. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady píšou, že se s ní má zacházet jako s PUL kalhotkami, že se dá prát na 60..jenže PUL co mám doma se perou na 40...
http://www.branakdetem.cz/dotazy/bitti-d-lish-snap-in-one
14. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na kolik byste vypraly přebalovací podložku Tots bots?
15. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád nevím....potřebuju koupit větší výbavu pro skoro chodící prdélku. A jak to chodí nejlépe dobré muziky z amálo peněz. Díky

Zatím vím, že vezmu vlňaky disany...malá má skoro 7 kG jakou velikost vzít???
Pak jsem chtěla IV - máme do 8 kg a už je to tak, tak....jakou velikost vzít????

Jdeme píchat naušničky , pak se tu ukažu. Díky
15. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa...nejdu. Volala mi MUdr, že mají akutní případ,tak až zítra.
15. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, v tom bude asi nejaký pul, že? Pkud to budeš prát samostatně, tak klidně jen na 30, 40. Já teda všechny pulky peru na 60, i MMT a IB. :slight_smile: Doufám, že to fakt nezničím. Ae nechce se mi prát v pračce jednu dvě plenky zvlášť.
15. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
grrr, tak se mi u IV organic vyrvaly suchace.. :angry: :angry:
a dostala jsem tady tak opevovane svrchnacky pul thristies a stale se mi teda nejvic libi BBH.. jsou zevnitr o dost prijemnejsi..
15. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se plenkové výbavy týče, jestliže je něco doporučeno prát jen na 40, tak to neberu ( spíš jsem nebrala), protože to bude asi míň kvalitní materiál. Po všech zprávách o šustících a jen na 40 praných IB, jsem ráda, že jsem je ani neměla. PUL mohu jen doporučit Bummis Brite, krásně sedí na kahhotkové i rovné plenky a mohou se prát i na 90, což jsem už nevyzkoušela, protože jsme odplenili. Ale i PUL Popoliny jsou slušné. Vydržely 10 měsíců intenzivního porvozu a praní na 60 naprosto bez újmy. Jen jejich velikost L je obří. Ty bumis M byly V. jako ulité ( cca 10,5 kg). :wink:
15. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, ja ty dve tri soupnu k obleceni.. :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, jo, mělo by tam být pull, mám to z druhé ruky, štítek tam není...jsem si říkala, že bych to napoprvé vyprala na 60 a pak už na nižší teploty...
15. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tedy IB stranou, že jí taky přidám k oblečení...stejně tak jsem prala MMT..radši
15. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem odpověď našla na Bráně, podložku prát na 40 :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se u IV už taky z jedné strany vypáral sucháč, podstatně dřív, než vám. Ty BBH jsou vevnitř taky takové příjemné jak IV nebo je to igeliťákový povrch?
15. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky plánuju, že budu používat látkovky. Dočetla jsem se, že musím ale koupit větší oblečení na mimčo než normálně. Jakou jste kupovaly velikost oblečení po narození?
Díky
15. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miche- kupovala jsem normální blečení. Jen pro jistotu jsem si koupila prodlužovač na body a super.
15. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ten prodlužovač na body používáte hodně? Já ho zatím nemám, jsem doufala, že ho nebudu potřebovat:grinning:
15. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jannco takže si kupovala 56 nebo 62?
15. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupovala normálně od 56, něco nosil malej i ve dvou měsících.
Extendor máme a hodně používáme, ono u těch větších bodyček jsou zase delší rukávy.

Osobně bych moc nedoporučila dupačky, spíš polodupačky nebo tepláčky. Ono většina dupaček je u látkovek buď krátká na tělíčko a nebo dlouhá na nožičky :confused:
15. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michelle: to i to. Bohužel s tím číslováním je to někdy na budku. Příklad malá měří 69 cm a neoblečeme něco co je 74 a v pohodě je 68.E Tak nevím. Já extendor používám u některých bodýček , když jesou nam na těsno.

Jinak dávám zapravdu. Lepší jsou tepláčky a zcela nevhodné jsou dupajdy bez vnitřního rozepínaní.
15. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, bbh jsou jako iv organic zevnitr, ba i o trosku latkovejsi. ale ty thristies jsou igelit.. no snad me jeste prekvapi funkcnosti, jinak leti hnedle dal.. :grinning:
michelle, to hodne zalezi na tom, jak velkeho budes mit capartika. treba u em.to odpovida (ma ted 6kilo) a nosi normos obleceni. ale treba dupacky ji nedavam, bo mi nejsou sympaticke.. nosi hodne laclace - ty jsou dost siroke a treba jedny z H&M velikost 56 nosila jeste ve 4 mesicich. 56 ji byla na zacatku velka.
u body jsem se spis setkala s tim, ze ji je uzky nez kratky. a to neni em. zadny cvalik. ale treba tescacky jsou u nas naprosto v pohode. pak mam jeste nekolik kousku z tchiba, ty jsou dokonce dvouvelikostni, hezky se vytahnou.
15. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek