• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
michelle, extendor máme, ale na některá body to nejde nacvaknout
babu byla malá (2,8 kg) takže jsem dokupovala pár kousků i v 50, ale stačila by ta 56, jen v tom prostě byla taková ztracená
my máme teda problém s tím, že většina body je krátká, široká a s šíleně dlouhými rukávy (teď má 4,8 kg)
celkem nám vyhovují body z CA, ty zavinovací
a dupajdy taky ee, bylo léto, teplo, zbytečná látka navíc a to oblíkání... raději gatěčky do pasu, ale pozor, je potřeba hluboký sed, některé ho mají takový nízký
15. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalhoty jsem mela taky fajne z H&M, nemely pas na gumu ale ten latkovy pasek.. a ted jsem tam byla utracet cast materske a koukala jsem, ze maji i neco jako katata na latkovyk, s hlubokym a sirokym sedem, ale maji je jen v bile a ruzove.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zavinovaci body u nas taky neprosla.. kamaradka mi je doporucila, ze je to skvele na oblekani, jenze vsechny mely vystrihy az nekam po pas, ze jsem je nakonec nepouzivala..
15. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to jsou vkldky "prefold"? nemáte konkretní odkaz. Díkky
15. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem z toho úplný jelen, to je informací a nových názvů..... budu muset študovat :slight_smile:
Takže než dupačky radši tepláčky?
Ještě přemýšlím nad těma látkovkama, když jsou tak buclaté a objemné, nemůže se miminku nějak deformovat páteř, když leží, tak má zadek jakoby ve vzduchu?
15. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.branakdetem.cz/bamboo-prefold-2ksomyl.htm
vkladcky bambusove. mame a jsme spokojeny.. :grinning:
15. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.branakdetem.cz/bamboo-prefold-2ksomyl.htm

Na vedlejší diskuzi o praní plínek jsem řešila, že mi po vyprání jakoby "zchlupatěl", po vyžehlení se to teda trochu zlepšilo, ale nevypadá už jako když byl nový :unamused: Prala jsem na 60, na štítku bylo 60...
15. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je malá oblečená ve slabém kabátku na knoflíky, nemusím rozepínat body a je zatím v zavinovačce..nejlepší je to jen v plínce, ale když někam jdeme, tak jí dávám prostorné dupačky s rozepínáním dole..tepláčky máme zatím takové těsné, do dupaček jí líp "naklepu" Uvidíme co přinesou větší velikosti :wink:
Extendor nemám, oblíkneme body i v 56
15. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko já myslela, že se bambus nežehlí..
15. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez tyhle kaťata jsem objednávala na látkovkách.cz, mají je tam i v červené:slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, na přiloženém letáčku je 60 stupňů a 3 tečky na žehličce:slight_smile: No příště už budu prát jen na 40, ale to si ještě počkám:slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když si teďka ten leták znova čtu, píšou, že před prvním použitím 3x vyprat, tak to ještě k něčemu šupnu, ale jestli zas bude všechno chlupatý :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ten prefold jsem taky nezehlila.. :sweat_smile:
sabus, ja ulovila dvoje katata na mmb a pak jsem vzala dvoje od mannymonths.. tak snad s tim celou zimu prezijeme.. :grinning:
15. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ho žehlila kvůli tomu, aby ty chlupy zas zalezly:grinning: já fakt nevím, kde udělali soudruzi chybu, prostě po vyprání byl chlupatej a chlupy na všem:frowning2:
15. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka díky

Holky a jestě další mega savé vkladky...doporučíte. Na braně nejsou :frowning2:
15. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj no to bych taky potrebovala poradit.. :grinning: zkus se zeptat lusinty, kdy budou.
15. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michelle tak polodupačky taky můžu jen a jen doporučit :wink: nám se osvědčili hlavně ty z Tesca-Cherokee :slight_smile: a s tou páteří tak myslím že se jakékoliv deformace nemusíš bát :wink: kromě té poslední generace jsme takle (s prdelkou ve vzduchu) vyrostli úplně všichni :wink: :slight_smile:
Jej Bamboo perfold jsem si dnes objednala :sweat_smile: tak to jsem zvědavá jestli bude taky chlupatit :confused:
15. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, no nikde jinde jsem na to nenarazila, stalo se to snad jen mě :sweat_smile:
15. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
na Prani a udrzbu latkovek jsem hodila dotaz na machadlo ,holky fakt ho nikdo nezkousel?? :confused:
15. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan ja ne, davam ocet.
15. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito a kolik toho octa pridavas?Nekde jsem slysela ,ze kdyz se da jablecny ,tak to pradlo je potom i vonavejsi.. davas obyc?
15. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já jen k oblečení. Extendor na body doporučuji, u nás polodupačky také nej oblečení na plenky :wink:
15. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a kde a na čem jsi je objednala. Myslím ty perfold. Díkec
15. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jannco a na MMB ses zkoušela podívat? Já mám prefoldy z tama.
15. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janco na MMB :wink: u Levandulky,pak ti dám vědět jak to dopadlo :slight_smile:
Erinko no uvidíme :wink: :slight_smile:
Kahlan taky dávam ocet :wink:
15. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
extendor - je bomba vec, doporučujem, sedí na tescácke bodýčka :slight_smile:
podložky tots bots - periem s plienkami na 60st. a myslím, že OK
15. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dupačky - na malé mimi som používala len tie, pretože som nechcela, aby ju niečo v pase tlačilo, mala som všetky s rozopínaním v rozkroku a bez problémov, tak ako aj overaliky :slight_smile: teraz už fičíme na klasických teplákach a ked je teplo, tak len návleky.
15. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, vubec to z toho obleceni citit nejde. davam asi tak lzici na pracku.
15. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty polodupačky najdu kde?
15. zář 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě třeba strašně ochlupatila bamboo extra už po prvním vyprání, ale s tím asi nic neuděláme, i ty prefoldy už nemám měkoučké jako nové
15. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek