• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Cau holky!
Ty, co mate starsi deticky nez je to moje, prosim poradte: V jakem veku je podle vasich zkusenosti ta nejlepsi doba na vlnacky? Chtela jsem pomalu prechazet, jen s mym ukakankem bych je prala denne :unamused: Denne mi totiz stihne pokakat jedny PULky.

Jo, a kdy je na case prejit z novoskladu na draka? Jake plinky na to pouzit? Frote nebo obyc, bavlnu nebo bambus?
15. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, já motám draka asi už měsíc. Dělám ho z čč nebo froté čtverců.
15. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle, pokud ti bude vadit zadek ve vzduchu, tak můžeš mimino trochu podložit nebo zabořit do kojícího polštáře, Vikoušovi to nevadilo, že měla zadek ve výš
15. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja, ja som začala dávať naťahovacie vlňáčky asi od toho 2. mesiaca, normoš vlňáčky na deň asi od 3. mesiaca a to len v kombinácii s kalhotkovou plienkou, aby mi ich malá nepokajdila
draka som nikdy nemotala, len novosklad a to ešte hodne dlho, asi 5 mesiacov

michelle, Kajke ten väčší zadok nikdy nevadil :slight_smile: a to spala na pevnej madračke
15. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso díky, tak nějak jsem si to představovala.
15. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, mne jenom ta cervena.. jsem pak obirala cervene dubky ze vsech ostatnich plinusi.. :grinning:
em. ma 4,5mesice a furt jedeme v novoskladu. vlnacky jsem dala prvne myslim ve 2 mesicich, pouzivala jsem je jenom na noc, to mi nekadi. ale na vlnacky se mi nikdy neprokadila a to dela hromadku po kazdem krmeni (kdyz ji neodchytnu do cinaku). ale taky je davam na kalhotovky.
15. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novosklad používala ještě v 9-ti měsících ( z 80x80) a na draka jsem přešla tak v 10 nebo 11 měsících.
15. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky ho vlastne delam z 80x80.. muselinovych IV a zchroustlych bambusovych kikko..
15. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našemu prckovi ten drak líp sedí kolem nožiček. Jinak si myslím, že je to úplně jedno, co se motá.
15. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa A zachyti vam vajecinu? Nevylije se ven?
matilko Jake kalhotovky pouzivate?
15. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, právě, že zachytí líp.
15. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja mám všetko možné - kikko, BL, bambinex, HD pastelka, homemade pastelky, IB, čo doporučujem sú babylucy bambusové, sú to asi najlepšie kalhotovky za výbornú cenu! zhrubnú menej ako napr. bambinex, perfektne sedia, majú vysoký pás, podľa mňa za tú cenu ideál :slight_smile: potom sú skvelé HD pastelky, spočiatku sa mi do nich nechcelo a teraz sú hneď na druhom mieste v obľúbenosti :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nás : jsou super HD Pastelky, PP Panda Tencel a One size Super, zklamaly mě TB Flexi tot. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já už 14 dní přepírám denně alespoň jedny vlňáky :cry: , z těch zubů snad nevyrostem :astonished: , v neděli jsem vyměkla a mastila v osm večer na Čerňák pro Alany, se asi zblázním, můžete mě nějak podpořit, jak třeba, že to jednou přejde, i když nám určitě začnou hned růst stoličky :unamused:
15. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ale přejí to jednou musí. :fearful:
15. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, raz to stopro prejde, u nás zuby ešte nezačali, takže neporadím, my máme zase problém s mega čúrankami :frowning2:(( takže všetko je durch, ani PUL to nevydrží a tie oslavované IV zvrchňáky sú zvrchu furt mokré a schnú pekelne dlho :frowning2: asi by som chcela nejaké igeliťáky z čias komunizmu :confounded:
15. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mati, rychle schnou thirsties, jestli chceš mám tu jedny naprosto odrbaný Mka, za poštovné pošlu, kdyžtak IP, no je fakt, že na to byly Sandry dobrý
15. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ani nechcem, teraz mi prídu nové bummis, tak sa na ne teším, ja hlavne vlňáčkujem :slight_smile: jedny odrbané IV z druhej ruky už mám a už z druhej ruky dalšie nechcem, ale moooc díky
15. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky dělám draka delší dobu, ale děůám ho ze 70x70 čč. Novoskald byl prostě dost krátký na výšku. IV čč 80x80 mám taky ,ale z těch je ten novosklad zase velký, asi bych potřebovala nějaké 75x75 :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ja te podporim tak, ze jsem o vikendu taky pouzivala jednorazovky.. byli jsme za pribuznyma a nejak ty latkovky na cestovani nedavam.. :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy jednorázovky nemůžu ani cejtit. Chtěla jsem vybrat zbytek z porodnice a tak jsem je vzala na chatu, malej je měl hned pročůraný, takže jsem nakonec musela vyprat i matraci v kočárku, pak se pokadil a měl to na oblečení, takže to byl vrchol, zbytek balíku jsem vyhodila a cestujeme s látkovkama, už mi to ani nepřijde, jen nesmím zapomínat ten vak na použité plenky jako se mi stalo včera a v nákupáku jsem hledala do čeho strčit pokaděnou kalhotovku :grinning:
16. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, ja presla na daka pomerne brzy.Motala jsem z 70 a kdyz je mel jako bokovky a byla videt vzadu carka, zacla jsem mtat draka :wink:

Evi, tak ja teda mam moltexky i alany a jelikoz nejsem takova borka jako ostatni holky a na dovce jsem davala papirovky. Chtela jsem si na dovce odpocinout a ne tam jest prat latkovky. No, stejne jsem si neodpocinula, protoze K. zacal jist nonstop v noci. No a ted asi taky rostou prvni zuby, je mega protivny a furt blije :sweat_smile:
16. zář 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky díky, hned je mi mnohem líp

k těm dovčám, zrovna jsme včera rozebírali, jak máme ty plínuše hrozně tvrdý a zašedlý, jak se těšíme do Albrechtic, až budeme máchat v Kamenici (s omrzlinama na rukou :grinning: ) a budeme mít krásně bílé a měkké plenky

ale zas když vyrazili minulý víkend na Pravčickou bránu po svých, tak jsem ráda vzala moltexky, protože jsme počítali každej gram a přece jen nacucaná plína je těžší než vyhozená plína :wink:

my dáváme novosklad do dnes, teda na doma, jen bez svrchňáků, z těch sedmdesátek je to trochu bokový, ale v pohodě, z osmdesátek to padne jako ulité
16. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkně rychle schnnou PUL PP, ale tam mají jen dvě velikosti a L jsou na tříleťáky. V. je měl při 10 kilech obří, ale neprotékaly. Bummis Brite jsou moje srdcovka, ale jak mají ty úžasně měkké lemy, tak ty trochu déle schnou a jsou rychle zavlhlé při větším čůrání. :wink:
16. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám koupit konečně nějaký plasťáky svrchní, ale zase ne úplný igelit. Kdo tu měl BB Coveralls a je s nima spokojenej už nějakou dobu? Chci aby mi fakt vydržely.
16. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, me se osvedcily BBH PUL :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsou od nevidím do nevidím? myslím jako na furt? Máš je z brány?
16. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, na Brane teprve budu. Ne, ty josu dle velikosti, ale od mala pouzivame M a v pohode. Krasne se krizi a suchaji i na tu latku :wink:
16. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám už je rok, tak asi Lka. Já jsem příznivec patentek, sucháč mi vadil, ale jestli je měkký a funguje, tak se po nich mrknu. a ještě taky za kolik jsou
16. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek