• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Holky a dá se sehnat žlučové mýdlo v kostce a separačky někde jinde než na netu?
17. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žlučák v kostce maj v drogerii DM.
17. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju a ty separačky? Nevíte?
17. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
žlučák dr. beckman mají ve většině drogérek, ale je pravda dost drahý, stojí tak 60 Kč,kdežto z DM za 12 Kč
separačky mají v lékárně, jmenují se Anička a jsou takové bléé umělé, ale někomu vyhovují, naší malé se lepí na prcku, jsou dost tenké, výhodou je, že stojí 30 Kč a je jich tam sto, mám je jako záložáky, když dojdou jiné
17. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekujuuuuu nastotisickrat :grinning:
Ten olejicek zkusim tedy levandulovy ,muzete mi prosim nekdo hodit odkaz jaky je to presne?
No a s tim mazanim zadecku a latkovkama- moje sestra maze malicke zadecek po kazdem umyti (po vykakani) asi 4x denne? Takze myslite ,ze mazani je zbytecne a kdyz uz tak rozhodne ne Rybilku?Bylo by lepsi vyresit to ubrousky vlhcenymi v domacim roztoku z caje a olejicku(jaky?) nebo treba Medvidkem ve spreji? A ty separacky by to teda mohly spasit ,ze?
Tak tu susicku asi fakt nema cenu resit ,pres zimu stejne budou hlavne cc a pozdeji snad uz bude venku hezky na suseni kapsovek :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám i žlučák v kostce i tekutý - oboje z DM. Tekutý používám, když mám na plíně separačku, tak ten flek od hovňousů potom jenom přetřu a je to. Ale je ho fakt velká spotřeba. Tu kostku mám pořád první a tekutý snad už třetí. I když stojí do 30,-Kč tak to není taková hrůza, ale kdybych ho používala na všechna kakání, tak by to byla fakt velká spotřeba.
17. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuju radu. Válčíme v noci s plínama, mám strašlivě učuraného chlapa. Máme P´titku, vkládám tam bambusky, ale on to pročurá durch :frowning2: Co mu mám koupit na noc, něco fakt hoodně savého.díky. KK
17. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sušička-pořídila jsem jí s třetím dítětem a nedám na ni dopustit, v zimě mi s plenama hooodně pomohla. Suším v ní když je hnusně a přes zimu.
žlučák fakt stačí z DMka.
Karkul - na noc CB original plus jednu vkladačku navíc
17. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan: já třeba vlhčený ubrousky používám jen v terénu, jinak máme malý plínky 30x30 a namáčím je ve vodě - máme přebalovák v koupelně na sušičce (mimochodem malý se na ní moooc líbí když je puštěná, jak vibruje a ještě hřeje:slight_smile:)) nebo v tom řepíkovým čaji. Dost holek omývá rovnou pod vodou, podle mě prostě nad vodu není, žádná zbytečná chemie:slight_smile: Separačky nejdřív doporučuju vyzkoušet, nám třeba vůbec nesedí, malá se mi po nich oprudila takže dáváme fleecový a v pohodě, u toho fleecu je právě pak lepší moc nemazat protože to stýká, jinak to mazání není na škodu, ale pokud je zadeček v pořádku je to asi i zbytečný.

karkulina: BBH - jak už tu někdo psal, jsou snad nepročuratelné:slight_smile: A taky dost používáme na noc CB Sherpa, ale ta BBH bych řekla, že nasaje víc
17. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadeček nemažeme vůbec ničím, myjeme jen vodou a jsme v pohodě
17. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
karkul, mešavice :wink:
17. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
karkul, ja mám tiež brutal učúránka, takže my na noc už len Alany :confounded: bohužiaľ inak to nešlo a to prosím ešte BKMkujeme čiastočne aj v noci.

vlhčené obrúsky používam výnimočne, lepšia je voda alebo Medvídek v spreji s Perličkami

mastičky nepoužívam, len keď je trošku červená prdelka, používam všeliaké značky
17. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, toho Medvídka si ředíte do té flaštičky? V návodu je napsané, že když to naředím, mám to do 24 hodin spotřebovat...

A dorazily vlňáčky z eplenky....Chtěla jsem sice zelenou a poslali oranžovou, ale je taky pěkná, hlavně že to dorazilo:grinning: Poslali vám s těma plenkama taky jakejsi lanolín? Je to jen anglicky, tak budu muset počkat na muže, ať mi to přeloží :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, s lanolínem klasicky, udělej lázeň a šup tam s nima. Já zas chtěla modrý a mám zelený :rolling_eyes: .

Kahlan, meju zadeček pod vodou, v terénu Medvídkem a utírám separačkama.
Jo a Medvídka mám vždycky tak na týden, z převařené vody, nic tomu není.
17. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu lahvičku s medvídkem nedělám plnou,ale stejně to za den nespotřebuju, tak snad to není zkažené :confused:
17. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Medvídka taky víc, než na 1 den. Když jsem ho dělala poprvé, tak jsem si ho stříkla na ruku, abych věděla, jakou má konzistenci a pak jsem to samé udělala druhý i třetí den a bylo to furt stejné.
17. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
betelgeuzz: já si vlňáčky nalanolínovala ještě když jsem byla těhu a M. bude mít 2 měsíce a ještě jsem je nepopužila (i když už se chystám) a vypadají furt stejně a voní ovečkově :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je to ten medvídek a kde ho kupujete??? :confused: :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, mycí olej na zadeček od Eoné, vygoogli si to. A mají ho v obchodech s plínama.
17. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkúúúújííííííííííí :wink: :slight_smile: že je to na zadeček mi došlo,ale nevěděla jsem od jaké je to firmy :wink:
17. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, je to mycí olejíček, který smícháš s vodou a pak stříkáš na ubrousky a nebo na prdelku a ubrouskama utřeš. http://www.branakdetem.cz/medvidek-myci-olej-na-zadecky-100ml-eone.htm tady je lahvička http://www.branakdetem.cz/redici-lahvicka-se-sprejem-eone.htm a tady ubrousky http://www.branakdetem.cz/suche-ubrousky-perlicka-50ks-eone.htm
17. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani děkujůůůů :wink: jsi zlato :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač :wink:
17. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky děkuju, tak já teda zůstanu u těch našich popolínek a vrchních vlňáčků :wink:

taky miluju, jak ty ovečkovský plínky voní :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, takže výsledek včerejší debaty od pulkách skončil tak, že si objednávám nový minky wraps
http://www.tuly-tuly.cz/obrazky.php?zbozi_id=101&foto=891600 a ne že mi je někdo budete kritizovat :slight_smile: :grinning:
a i ty jedny woolky, aby mi je nevyfoukla baca
17. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, neboj, já je zatím suším, ještě nemám ozkoušeno, takže ti je nevyfouknu :grinning:
17. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proto :angry:
17. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, když on ten trh je tak nacpanej, že i když jsem chtěla i jiný než popolinky one size, tak asi opravdu nevyzkouším, páč si prostě nepořídím vybrat :unamused:
17. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v čem ty vlňáky perete? Stačí jádrové mýdlo? Někdy jsem tu myslím četla něco o nějakém šamponu...
17. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je peru v mejdlíčku - obyč. a pak je naložím do lanolínové koupele
ten šampon si myslím je zbytečný, už teda obsahuje ten lanolín, ale pak je stejně musíš dát do lázně..
17. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek