• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Takže vyprat a mokré strčit do té lanolínové lázně?
17. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to přesně tak dělám a nechám v lázni cca 7 hodin :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, ja to delam podle tohoto navodu a peru v pracce na vlnu a pak je tam dam i vyzdimat po te lazni v lanolinu. Driv jsou suchy.

http://babako.cz/pece-o-vlnacky
17. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky:slight_smile: No těch dotazů ještě bude:grinning: Už se těším, jak si to látkování vyzkouším v praxi :wink:
17. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používáme k impregnaci lanolín od ulricha, s ničím jiným nemám zkušenost a vlňáčky v pračce neperu, páč máme jen jedny, tak se mi kvůli tomu nechce pouštět pračka :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: teď jsem (více než po roce používání) zjistila, že ty vrchní asi nemáme vlňáky popoliny, ale nějaké disany
jak to poznám, když tu je na nic jen cedulka s uvedeném velikosti a made in germany :astonished:
17. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a můžu vzít na vlňáky žlučák? Já myslela, že se to může prát jen v něčem na vlnu.
17. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vezmi, taky jsem to řešila, ale woolkám to tedy vůbec neublížilo
17. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky beru vlnaky zlucakem.. :grinning:

a teda k tomu lanolinu z eplenky, ja to asi neprecetla cely nebo jsem tomu nerozumela, ja myslela ze je to lanolin na popraskane bradavky po kojeni.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a nase spotreba zlucaku je 1 na tyden.. :confused:
17. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, když ten lanolín byl přímo u těch plínek, tak jsem pochopila, že je to na plínky:grinning: Teďka to manža študuje:slight_smile: Ale už mám stejně koupenej ten z lékárny...

jani, Disany se vyrábí v Německu, tak to možná budou ony:slight_smile:
17. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, díky
a kde se vyrábí popo?? já na nich našla jen made in europe, to jsem z toho jelen :confounded:
a to jsem si ty vrchní objednala na netu a chtěla jsem popolini, ale jak jsem se dočetla na odkazu od zmuzle, tak ty, co máme jsou dražší a lepší, doufám, že lepší :sweat_smile:

lanolín na bradavky, to je dobrý :grinning:
17. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky díky moc za odpovědi. Vyzkoušíme a při nejhorším holt na noc půjde papírovka, sice nerada, ale tohle se fakt nedá, furt ho převlíkám jak trubka
17. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino, no on se na bradakvy pouziva.. :wink: nemusi se oplachovat jako bepanthen :sweat_smile:
17. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt teri????
já totiž bepanten nesnáším, svědí mě po něm bradavky :unamused:
a to jako ten klasický lanolín na plínky nebo to je něco spešl????

týjo, já jsem fakt neinformovaná :angry:
17. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty bradavky se fakt dává ten obyč lanolin z lékárny, ale dá se koupit i lanolínová mastička, ale teď fakt nevím, jak se to jmenuje, je to možná trochu řidší než ten z lékárny
ááá už vím,je to Purelan
17. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam purelan od medely a pak jeste jeden nemecky.
17. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo máte BBH bambusky na starší mimčo, vkládáte dovnitř ještě prefold nebo něco?
17. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, starší mimčo nemám, ale aby BBH vydržela celou noc tak dáám ještě jednu BH nudli. Ale už je tak narvaná, netuším do kdy malé vydrží, ale do dvou let to určitě nebude :rolling_eyes:

Lanolín u vlňáků je na bradavky, ale vždyť je to prašť jak uhoď. Ještě přímo na bradavky existuje od Lanodermu, pěkně tuhý, ale bez zápachu.
17. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
BBH mám jednu, vkládám do ní ještě BH nudli. Je to moje nejoblíbenější plena, ale do konce odplenkování nám myslím velikostně nevydržíl :unamused: A to Baru není žádný obřík.
18. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my BBH pouzivame asi od Kubikovych 14 dni a uz jsou jak prkno, rozhodne bych do nich uz nic nedala krom tech jejich vkladacek! Rozhodne nevydrzi do odplenkovani, ale jinak super a naprosta spokojenost. Mam jich 5 a vystaci mi to.
18. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo opravdu tvrdnou. Ale když se promnou je to pořád lepší, než prkenná HD :grinning: Závidím maminám, co perou v měkké vodě :pensive:
18. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste mě teda moc nepotěšily :frowning2: Vždycky je tu všichni chválili, tak jsem je chtěla koupit, že je bude mít Denča na noc-má něco přes 10kg, a pak to podědí prcek. Ale teď nevím :frowning2: Denča je strašně učůraná, v noci pročůrá všechno, tak jsem chtěla zkusit ještě tohle, ale kdo ví, jestli bych jí do toho vůbec nacpala, když Joohany malá už ji má tak tak v půl roce :frowning2:
18. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez a copak Bepanten se musí z bradavky oplachovat? Se mi zdá, že právě někdo říkal, že nemusí...
18. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, nemusi, nam to rikali v porodnici v Krci.
18. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidím, co mi řeknou v porodce:slight_smile: Ale si myslím, že nakojím, namažu a prostě se to nějak vstřebá do dalšíjo kojení, ne?
18. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, ze zacatku v porodce i doma jsem mazala furt. Hned po kojeni a do dalsiho to je pryc, to se i vsakne do tech prsnich vlozek. Desne to bolelo a ted uz je to v poho. A ted se bepanthen hodi na promazavani suche kuze co mel na nohou na radu dr a uz to zmizelo.
18. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, já bepanten třeba vůbec nesnesla, ale opravdu se omývat nemusí, tak teď při dalším zkusím ten lanolín, jak tu píšete :wink:

jinak pro mě nezasvěcenou, co to znamená HD, BBH???

najdu někde vysvětlivky??? :frowning2: jestli to někde už je napsaný, tak mi stčí dát aspoň odkaz, ať to kvlli mě zase nemusíte vypisovat, díky
18. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soupis zkratek je hend na prvni strance a myslim, ze BBH tam nenajdes. T jsou plinky od Babybeehinds, najdes je ted na Brane :wink:
18. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, jsem jelito, hlavně, že jsem si tu první stránku četla, než jsem vás tady začala otravovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :wink:
18. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino ja jsem si koupila od jedne pani na MMB BBH bambusove.Jeste ted mi psala email ,ze mi je uz posila ,ale ze se mlati pozde do hlavy ze je dala na prodej ,protoze je zkusila na novouska ,to ji moc nesedly a ted je jeste narychlo dala na noc svoji trilete dcerce a jsou uplne super :grinning: a vydrzely krasne na celou noc.Tak ja ted doufam,ze sednou i na toho novouska :grinning:
18. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek