• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
kahlan, díky, já je teda vezmu, ale nebudu jich brát tolik, vezmu nejdřív jednu nebo dvě na zkoušku, přece jenom to není levná plínka a uvidíme.
18. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarina, já bych BBH asi koupila. Střihem jsou super, nasají. Na druhé děťátko je jistě užiješ :wink: Mám ji z druhé ruky a je to moje nejoblíbenější plena. I když také v tvrdé vodě prkení a nevydrží do konce látkování :wink:
18. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
BBH bambus jako novy jsou krasne heboucky a mekoucky a na novouska sedly krasne a i ted je mame radi. Jen jsou proste prkenejsi a neumim si prestavit, jak je zapnu na vetsi ditko. Jinak je ma na sobe cca od 19h do 6,30 a v pohode. Jen teda me v noci nekaka.
18. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já budu ještě otravovat s jedním dotazem, náš mladý má už skoro 12 kg a na těch plínkách co máme píšou, že jsou do cca 15 kg, co pak dál?? jsou nějaké, které bychom milovali jako one size bio..???
dneska jsem objednala už i větší vrchní ověčkovský (od 13 kg disana), tak abych je neměla naprd :unamused:

já jsem už fakt "naštvaná" na tu neuvěřitelnou nabídku... když tu napíšete nějakou značku, tak já hned letím mrknout, co je to zač, sakryš, kdyby jste aspoň používaly všechny jedny :confounded: :sweat_smile:

ale nebojte, nebudu otravovat donekonečna, jen co si vybereme pro toho našeho obříka :sunglasses:
18. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, zmuzle, kolik mají vaše děti kg?
18. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajino, oni nějak počítají s tím že dítě ve 3 letech váží kolem 15kg. Nevím kde na tom byli, můj synek měl v roce 12kg, ve dvou 17kg, teď ve 4,5 23kg.
I kočáry jsou všechny dělaný s nosností do 15kg/3let.
18. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, Vikouš má tak 11kg a bbh bambusku ještě nezapínáme na poslední, nevkládám nic, v neděli ti to vyfotím :wink:

Jani, HD dělají XL, BBH aio mi přijdou docela veliký, ale jinak mě nic dalšího nenapadá
18. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo, to jste mě uklidnily, já myslela, jakou nemáme nadváhu :confused: - taky ještě nezapínáme na poslední, ale už se to blíží, spíš než, že nám nebudou kolem pasu, tak to vypadá, že to bude nosit jak bokovky :grinning:
jdu mrknout na tip od evičky :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, tak ve 4 mesicich mel 6750 g :slight_smile: Toz se obavam, ze jestli vahvy prirustek brzy nezastavi, ze mu nebudou zadne pliny. Na novouska jsem BBH krizila a jeste mu byly vetsi a ted novy muzu jeste prekrizit, jak jsou mekky a ty starsi zapnu tak na 3 nebo 2. patentek. Tez dnes vyfotim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarino, Barča má 8 kg, ve 13 měs. Ale jen tak neodplenkujem. Je jí úplně jedno jestli je pokakaná nebo počůraná. :wink:
BBH je jí teď úplně v pohodě, krásně sedí. Mám raději vyšší plenky. Pak už jí bude více k bokům. Doufám, že ji později sedne i kolem nožiček. Myslím tedy bambusku, jednovelikostní.
BBH AIO máme vel. L, ještě ji nenosíme, je jí ještě velká. Tedy mohla by ji mít, ale je taková opravdu robusní.
19. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, ta moje holčina má taky 8kg, v 6 měsících ale :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino,

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=365525

v tomhle albu na konci BBH bambuska
20. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za fotky, Vikinka je krásná holčička :slight_smile: Já je tedy zkusím, myslím, že Denči budou :slight_smile:
20. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vikouš je taková normálka, spíš oplácaná než hubená a ta plína už je sražená, první měsíc dva byla v poho
20. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
joohana, vím, že Baru je trošku mini :wink: Ale faldíky ji nechybí :grinning:
BBH máme z druhé ruky, je v moc pěkné stavu, ale myslím, že už taky trochu sražená :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko, teda Viki krasne pozuje. Ja se snazila vyfotit Kubika, ale byl uplne hystericky, tak jsem to vzdala.

Kubik bude mit 8kg za chvili, docela se bojim, ze se mu to pribirani nezastavi. Tlusty neni,a le na vahu to je teda neuveritelny :slight_smile:
20. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny!
Zdravím po delší době, byly jsme s malou v nemocnici a nemohla jsem se dostat na MK.
Chtěla jsem poděkovat všem, co nám poslali hlas ve fotosoutěži na Tuly-Tuly!
Vítězství v té soutěži přišlo v den, kdy se stav malé začal lepšit, takže radost dvojnásobná. Moc díky! :slight_smile:
20. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle to taky trvalo než to pochopila :wink:

s tím přibíráním - ono to za chvíli poleví a budou přibírat trochu pomaleji, jak se začnou hodně pohybovat, tak to "vyběhají"
20. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte, u vlnáčkov som mala lanolin na bradavky :wink: inak mastičk sú purelan od medely a ja som mala mothercare od isispharma
20. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, no ona Ančka zas je celkem kusanec :sunglasses: . Holt se bude muset v roce a kousek odplínkovat neb se pak do žádné plíny už nevejde :grinning:.
20. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máme zase zážitek, Vikouš se včera pokakala do plenky a proti svým zvyklostem nic nenahlásila, mohla v tom být tak půl hoďky hoďku a teď má zadek tak červenej, že ruská vlajka je proti ní světle růžová záležitost :astonished: :astonished: :astonished:
21. zář 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,teda chudak Viki! Snad se ji to brzy da do poradku! Ja taky neznam pokakanou plinku a dite v ni, takze asi jak na to ani nejsou zvykly, musi to byt o to horsi.

Katarino, tak mam v albu vyfocenou BBH bambus, at mas porovnani.
21. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, díky, taky máš dítko hotového modela :slight_smile: Vypadá to ok, zkusím je, denča je přece jenom docela drobek a při nejhorším to bude mít až prcek :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle pekné fotečky :o)
Baby, tie čo máte úplných novoškov, alebo ste tehulice - predávam IB AIO ružovú a nové vlňáčky na sucháč - najm. veľkosť - mám nafotené v bazárku :o)
21. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
musko, já zatím nic růžového kupovat nemůžu, páč nemáme ještě ani jeden typ na pohlaví a kluk v růžovým, to by bylo asi blbý :grinning:
21. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ja mám 2 chlapcov :wink:
21. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
musko, no jo, teď na to koukám. No já jsem konzerva a preferuju na kluka modrou, no... :sweat_smile:
21. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď ano, určite, ale úplne zle to nevyzeralo :wink: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevite, kdy budou na brane zase ctvercovky kikko lux eco? Mam je objednane, napsali mi, ze budou skladem do 2 dnu, ale uz je to tyden a porad tam visi, ze cena neni k dispozici...
21. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek