• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Mojí Babu je taky mokrá plína šumák, i pokaděná :grinning:
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na malé taky nepoznám, když se počurá a jí je to taky jedno..
6. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste mne uklidnily :wink: Diky
6. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
em. nevadi, ze je pocurana, ale kdyz si pokaka plinu, tak rve. a jak jsem tu pred 2 mesici tvrdila, ze em. neznakuje curani, tak uz to jde krasne poznat :sweat_smile: vzdycky se tak nejak zaklepe, jakoby ji prebehl mraz po zadech. jenze pak vypusti louzicku tak do 3 sekund a to ji fakt nestihnu dat na nocnik.. :sunglasses: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senja, Barča může být počůraná, pokakaná a je jí to úúúúúplně jedno :angry: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marty byl v počurané plíně nespokojený jenom když jsem nedala separačku, jinak je taky v poho
6. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já poznám stoprocentně u kojení, že čurá, ale ot už je jaksi pozdě, vždycky totiž přestane cucat (aby se mohla soustředit :grinning: ) a jako když trochu zatlačí a pak spokojeně sosá dál :grinning:
6. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, to zaklepání, jakoby malýmui prebehl mraz po zadech, máme my u kakání. Když tohle udělá, okamžitě jdem na záchod a na 99% se vykaká.
6. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, Kubikovi je taky pocurana plinka uplne jedno. Vzteka se z jinych duvodu...
7. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budu prodávat BBH na noc:
2x konopná
2x bambusová

tak kdyby měl někdo zájem, dejte vědět :grinning: :wink:
8. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli dnes na poprvé na plavání, naivně jsem si myslela, že třeba potkám nějakou látkující maminu, no nic, halda hnusek, dokonce i plavacích, jsem byla na naše popo plavky fakt pyšná :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, pac mimco mi bojkotovalo latkovky, tak nebylo o čem točit :slight_smile: Ted uz ale od 6tydnu latkujeme a jsem maximálně spokojená. Co jsem se ale chtěla zeptat je (nevím jestli to patří sem, ale kdo může mít víc zkušeností s látkovkama:slight_smile:), jestli máte některá zkušenosti s širokým balením? Respektive...byli jsme na nožičkách, máme používat široké balení. Látkovou výbavu mi z 99% tvoří pleny popoliny one size biobavlna. Nožičky jsou od sebe rozhodně víc, než v jednorázovce, ale nevím jestli dostatečně. Balík je to teda dost velkej mi pripadne.Tak se chci zeptat, která z vás používá tyhle nebo podobné plínky, jestli si myslíte, že toto balení na kyčle stačí, nebo jestli i na to mám ještě dávat další čtvercovky??? A pokud ano, tak jak složené? Na kontrole u doktorky jsme byli v AiO BBH a ona nám řekla, že máme dávat jednu plenu na tyhle kalhotky, jenže ty máme jen jedny a na machrování, ale jak říkám většinu výbavy tvoří ty one size. Tak prosím poraďte nebo aspoň napište vlastní názor, co si o tom myslíte, ju? Děkuju předem.
8. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka, ja som mala tiež baliť naširoko, tak nejak som to ignorovala, lebo sme dávali látkovky od narodenia, dávala som čč na novosklad a do nej čč na osminy a stačilo :slight_smile: v 4 mesiacoch boli kyčle OK, myslím, že v popo onesize sú nožičky široko dosť.
8. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko, taky mi přijdou dost široké a pokud by ti to přišlo málo, tak dovycpi třeba vv a hned budou nohy do praku, rozhodně si myslím, že čč na osminy není tak široká jako onesize
8. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja prave nevim, jestli je to malo nebo dost, ale jak uz je to i tak velke, tak se mi tam nechce rvat dalsi cc totiz :unamused: Uz i tak prcek vypada jak brouk Pytlik a Ferda Mravenec v jednom :grinning:
9. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přečetla jsem si vaši diskuzi a zírám, jak jsem zpožděná a nic nevím :grinning: Používám látkové čtvercovky, které chráním separační plenou, nic jiného z látkovek nemám, většinou mě odradila cena a obava, že mě to za týden přestane bavit a skončím u jednorázovek, tak proč tolik investovat:slight_smile: No, přestože jsem zakrněla u klasických čč, tak jsem s látkováním spokojená, jednorázovku dávám na noc a na procházku. A teď tu čtu o popo plavkách - to jsem vůbec netušila, že něco takového existuje :slight_smile: Tak se jdu vzdělávat :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, ale bacha, je to nakažlivý, já mám pořád pocit, že bych měla nakupovat a nakupovat, jakmile tu někdo něco pochválí, tak mám pocit, jestli nedělám špatně, když to nemám a jestli bych to neměla dokoupit

kackaj, mně se zdá, že i dvě jednorázovky (což se dává jako široké balení - fůůj) jsou užší než novosklad s čč nebo vv
9. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se držím, třeba jsem nepodlehla manii CB ani CT, IB teda jo, ale mám jich jen 5 :grinning: , zato jsem dokonale podlehla co se týká vv TB a mám jich pětadvacet, který ani pořádně nevyužiji, no co , zůstanou pro druhý :wink: jestli se mi teda nerozsypou, jednu zelenou už mám pěkně řídkou :frowning2:
9. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám od CB jen vlňáče a celkem ok, ale asi se mi stejně víc líbí vícevelikostní, ale je fakt, že pokud jde o temkost, tak na CB nemá nic, co se mi dostalo do ruky (nevím, jak mamabless nebo třeba BBH, ty jsem neměla)
IB mám jen dvě v M a větší asi brát nebudu :confounded:

zato asi si dokoupím vazačky HHS :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca: Já zatím nakupovací mánii nemám, jsem ráda, že žiju:grinning: Ale bojím se, že to přijde. A žádné kalhotky na plenku mi nepřišly dost vhodné a zatím to balím tak, že místo kalhotek používám jednorázovku a do ní vkládám čč. No, mezi váma tady jsem asi barbar :grinning:
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, kdybys chtela HHS, tak ja mam 2 zlute, jedna nepouzita, druha pouzita dvakrat.. kdyztak pisni IP
s IB jsem ted zase spokojena, uz jsem jednu zvladla protocit za den 5x az mi dosla streva. ale to byla em.celou dobu v kocarku a nemela se kam tocit, takze nehoda nehrozila..

market :grinning: :grinning: :grinning: ja zkousela svrchnacky baby lucy, IV soft, IV organic, IV fox, thristies a skoncila jsem u BBH. ty mam teda nejradsi! :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla bych používat plenky all in one, případně nějaké štíhlé. Značek je milion, materiálů taky, sama se v tom nevyznám, tak chci dát na dobrou radu.......které plenky jsou ty NEJ? :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle: ono je těžký radit, každýmu vyhovuje něco jinýho, záleží taky v jaký chceš cenový relaci a rozhodně bych nekupovala vše od jedné značky. Nám třeba nejvíc vyhovují Cuddle buns - jsou nejštíhlejší a hodně savý, ale taky nejdražší, pak Bum genius - dělají taky malý zadeček, mám radši vícevelikostní, což ale taky vyjde finančně dráž a Itti bitti - ale neudrží vaječinu takže třeba pro novoška je to docela problém když kadí v jednom kuse. CB a BG nám třeba nikdy neprotekly, zato IB celkem pravidelně.
Zkus si pročíst celou diskuzi a určitě se brzy zorientuješ:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle, jak pise sabuse, kazdemu vyhovuje neco jineho. ja si to tu procetla nez se em.narodila, nakoupila jsem podle rad holek a pak jsem zjistila, ze tak 1/3 plin em.vubec nesedela.. :grinning: :grinning: tak sly zase o dum dal :sweat_smile:
my mame nejradsi naven MMT, fuzzy bunz a ted se mi zacala libit BG (pote, co mi v ni em.dvakrat vytuhla na 5 hodin a plinuse krasne vsechno udrzela a em. ani opruzena nebyla) a na doma pandy a baby lucy bambus.
9. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No 183 stran se mi teda číst nechce :grinning: Plenky Sketch někdo máte? Dívám se na aukro a tam jsou pravidelně na prodej....tak nevím, jestli kvůli tomu, že jsou nanic anebo naopak.
9. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michelle1, s plenkami sketch zkušenosti nemám, ale reference od ostatních nejsou moc dobré :unamused:
9. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Sketch jsou kladné reference pouze na www.ekopleny.cz , ale je to od majitelů firmy, kteří tyto plenky prodávají a jejich " výrobce" Medley je ze sousední vesnice. Na mě to působí divně, ale zkušenost s nimi taky nemám. A zkoušet je nehodlám.
Michele: Mám dobré zkušenosti s plenkami Popoliny, One size krásně padnou a jsou asi nezničitelné. Pak mám Pandy a po dvou měsících používání na 10 kg batole jim nemám co vytknout. Jsou malinkaté a pěkně sají. Kdybych si dělala znovu výbavu, tak zkusím od každého typu kousek a pak dokoupím, co mi bude vyhovovat.
9. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michelle já mam oblíbené tyhle:http://www.branakdetem.cz/aio-bamboo-onesize.htm :wink: dělají krásné štíhlý zadeček :wink: a taky jak píše Sabuse Cuddle buns AIO ty jsou taky super :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee lusinta je v Sama doma, prave :sunglasses:
9. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se přidávám k Michelle s prosbou které jsou nej! Ty co jste teď radily, jsem si už napsala....
Ty sketch z aukra jsem si objednala, ale nemůžu zatím říct jaké jsou, když ještě nemám miminko
:grinning: Jako líbí se mi na pohled, cena byla hodně dobrá, ve srovnání s těma osattníma (za 500 mám 5 kalhotek fleesových, nebo bavlněných), AIO mám 2 kusy za 450...ale fakt nevím jaké budou...takže další radši nekupuju. Jako přišlo mi, že mají takové volné gumičky a bojím se, že budou protékat
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek