• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Scai: Jsem zvědavá, co ti nasaje Fleecová plenka, to určitě nebyl dobrý kup. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na to trošku tenhle prodejce hřeší. Cena odpovídá kvalitě. Je lepší jít do prověřených značek a koupit ty malé plenky použité. :wink:
9. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kubinkov fleesová nesaje? Já fakt nevím....No za půl roku Vám napíšu, jaké byly :grinning:
Budu teď už kupovat jiné zančky, jen prosím ještě napiště které značky a plíny kupovat. A prosím ne ve zkratkách, nebo je aspoň vysvetlit...Dík!
Snažila jsem se Vás kousek číst, ale když já Vám nerozumím :grinning:
9. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Samičko, taky jsem to tu běžela napsat :slight_smile: Prý někdy příště udělají pokec o látkovkách.
9. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Co třeba tyhle? bitti-d-lish-snap-in-one. Na ně jsem na bráně k dětem našla hodně dobré diskuze a jsou tam asi nejprodávanější?
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Scai, seznam zkratek najdeš na první straně. Já jsem to dělala tak, že jsem si postupně pročítala diskuzi a poznatky si kopírovala do wordu.
9. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Plenkové zkratky
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=85850&vGroupOffset=480
Je toho hodně, ale to časem vstřebáš.
Fleec nenasaje nic, proto se používá jako separační plenka pro pocit suchého zadečku.
:wink:
9. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No a co se stane když bude mít mimi na zadečku jen tu fleesovou plenku? To jako vyteče teda bokem,když to nenasaje? No jo měla jsem se poradit, než jsem to objednala... :frowning2:
9. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
scai, nevím přesně jakou flisovou plenku máš namysli.
Jak píše kubikov, to není vlastně plenka,která má sací schopnosti. Je separační, tedy dává se mezi plenku a zadeček proto, aby odvedla vlhkost právě od zadečku :wink: Sací plenka nebo vkládačka je mokrá a flisová plenka suchá :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
raady no já jsem koupila fleesové kalhotky :grinning:
9. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je ok. Do nich dáš nějakou plenku ( kalhotkovou, vícevrstvou nebo čč) :slight_smile:
9. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
na sketch a reference koukněte třeba sem, jsou tam i další diskuse
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp?all=yes&id=11720457&typ=0

myslím, že to jsou celkem hodně vyhozené peníze. To si raději kupte čtvercovky a nějaké svrchní kalhotky a máte výbavu za pár korun, když chcete ušetřit.

Moje nej plenky jsou teď čč+vlňáky, na machrovačku pak IB SIO, CT(Cushie Tushies).
9. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a samozřejmě BBH AIO magic - ty jsou číslo 1!!!
9. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcelkad no jo, pozdě. Nějak jsem msi ty dizkuze nečetla před koupí. Ach jo, mám na to smůlu, vždycky nějak naletím :frowning2:
9. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
súhlasím s marcelkou :wink: . A fakt dobré sú HD pastelky - ale nevyhovujú každému.
Ja dávam doma čč + Disanka zavaz. + PUL ( alebo vlňáky), alebo vv + PUL. Na machrovačku IB SIO a v zásobe 3x mešavica :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
scai: Zkus objednávku zrušit, teda pokud jsi už nezaplatila, ale i tak bych to zkusila. Hlavu ti neutrhnou. :pensive: :wink:
9. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kubinkov, já už je mám doma :frowning2:
9. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemáte někdo vlňáky Mamabless? Jaké jsou, vypadají tence, ale nějak o nich tady nikdo nepsal, tak nevím, jestli jsou ok, nebo ne.
9. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
scai: bitti-d-lish-snap-in-one neboli IB SIO :slight_smile: jsou super na čurání, ale kakání nám neudrží, snad jen jednou udržely. Teď jsou naše nejoblíbenější, protože M. už strašně málo kaká, tak když dojdou střeva, dávám čtvercovou bambusku s vkládačkou. Ale minulý týden mě převez - když se po týdnu vykakal, odnesly to zrovna IB :slight_smile:
9. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikitko a to jako že hovinko vyteče bokem? Já se prám jak blb, ale fakt žádnou zkušenost nemám. A jaké josu teda dobré i na kakání?
9. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
scai, male mimco ma stolicku tekutou - je to takova tekuta zluta pasta nebo neco podobneho jako ridka michana vajicka. a ty itti bitti jsou sice plenky male, ale kolem nozicek netesni zrovna nejlip. a pak to dopadne casto spatne.. :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Scai - nejlepší na začátek jsou čč složené na novosklad, to vaječinu udrží. A na to nějaké svrchní kalhotky. Postupně až to bude tužší, můžeš dávat ostatní machrovací plenky :wink: A POZOR - tady ta diskuse je nakažlivá na nakupování. Než jsem to tady objevila, měla jsem jen čč a svrchní a pak to přišlo - vyzkoušela jsem už kde co a pořád mám chuť na další novinky, i když je malej ani nepotřebuje :grinning:

Baca - Mamabless mám - jsou pěkné, tenké, akorát je prostě nedokážu pořádně zavázat, tak je prodávám (kdyby je někdo chtěl, tak do IP)

Holky, kdo máte BBH magic - mám s nimi jediný malý problém- ty gumičky uvnitř plenky dělají menší otlaky malému na nožičkách. Myslela jsem si, že gumičky odpářu a našiju si tam jiné méně natažené. Máte některá podobný problém a popřípadě, jak jste ho řešila?
9. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
plenkove profesionalky :sunglasses:
je tu nekde odkaz na strucne vysvetleni toho,proc je lepsi pouzivani latkovych plen oproti jednorazovkam?
kdyz tedy vynecham ekologii :slight_smile: dekuji
9. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
9. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelko, dekuju .. dopodrobna prectu :wink:
9. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
scai, netruchli, třeba vám sednou, spíš jde o to, aby se nerozpadly :wink:

z aio mám IB aio i sio - aio toho moc nevydrží, sio vydrží dost, ale nevím, jak s tou vaječinou, protože používáme až od tuhobobku

swb aio nám krásně sedí, ale musím je dovycpávat, jinak moc dlouho nevydrží

bbh aio jsou mega obří dělají mega zadek, ale jsou to super držáky, ale ve čtvrtek na tréninku jsme to asi špatně nandali a protekly už po půl hodině

popo aio byly naše oblíbené v Skové velikosti, jednoduchá plenka, proti IB a BBH žádná krása, ale držáky, ale teď v Lku už nestačí na ty mega dávky
10. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, kdyz te tu vidim, mam dotaz ohoedne instalace cc na vetsi ditko. Me uz ted vazani na draka dela problemy. Kubik se furt pretaci, neni v klidu a je to fakt vrcholna akrobacie. Jak se to resi pozdeji?

Jinak me na doma vyhvuje vycpana cc a pak kalhotovky pastelky, swb velurka a z AIO MMT, BBH a BG. A na noc teda BBH bambus.
10. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
A nekdo se tu ptal na otlaky od BBH AIO, tak nam to nedelaji. Ale treba BL bambusky jsem kvuli tomu musela poslat dal. Z nich mel nozicky otlacene dost.
10. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
znáte někdo plenky Furry? Našla jsem za dobrou cenu
10. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
k těm čč a větším dětem: když měla Vikouš točící se období, tak jsem rezignovala na vše a dávala čč na rovno do pul na sucháče, protože to bylo jediné, do čeho jsem ji byla schopná dostat, teď už zase drží, tak zas dáváme novosklad, teda teď zrovna nedáváme, protože chodí na nočník, ale obávám se, jestli to není nějaká chvilková záležitost :wink:
10. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek