• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
tak měšavky už dorazily i k nám. Hani díky :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte někdo zkušenost s dvouvelikostní konopnou plenkou Sugar Peas, mají je na eplence, vypadají docela zajímavě.
22. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
CT jsou krasny, ale dalsi AIO uz fakt ne-e :slight_smile:

jinak mesavky jsem objednala L, mala ma 8 kg a jsou ji trochu volny, ale ne nejak moc, kdyz tam dam vkladacku tam myslim, ze nebudou kolem nozicek protykat.. zatim je peru, pisou ze po 5 pranich se srazi o 20%, tak to by pak melo byt v pohode.. jo a schnou fakt rychle

zdaji se me o dost savejsi nez IB, uvazuju ze je dam na zkousku na noc s bambusovym prefoldem :slight_smile:
22. dub 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sušení BBH mešavek: Včera v poledne přišly, dala jsem je vyprat a pak je do večera sušila na balkóně. Povrch byl suchý, ale jádro ještě vlhké. Tak jsem to otočila a ráno OK, už ji má V. na zadečku. Ta velikost není obří v žádném případě. Mám L a V. je hubeňourek ( 9 kg) a plína mu dobře padne.
23. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn soni z rokycan se k tobe dostat pri jednom aute by vyslo az tak na vikend a to bych nevydrzela :sweat_smile: on si s tebou ten muj chlap vubec nepovidal???......neboj pokec vynahradime, jen asi to vyjde na nektery ctvrtek nebo treba vikendovy den v zoo

ad letacek plzenske sekce - kdyby mel nekdo zajem piste do IP, uz ho mam prelouskany :sunglasses:
23. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste jsem chtela k CT - jsou mooc prima, odolavam a odolavam a az se rozhodnu ze do ni pujdu tak nebude :confused: jsou moc pekny, zasejc jiny. Ti australani se ale predhanej co :grinning: kdyz ja mam pocit ze na ten pocet plin bych si snad mela poridit dalsi decko :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, muzu se zeptat, co jsou CT....?:slight_smile: asi mi nejaka novinka unikla...:grinning:
23. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aerin, nove AIO plinky co najdes na Brane v novinkach. Cushies Tushies :dizzy_face:
23. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, hned to jdu omrknout, dekuju:slight_smile:
23. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ouje, tak na ne koukam.....rikate ze uz brzy nebudou, jo? :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
CT vypadají pěkně, ale včera jsem přihodila do šupliku dvě australice a žádná další plína už se tam prostě nevejde :frowning2:

jinak náš taťka si včera nechal zabalit do práce 2 plíny, že bude dělat osvětu, protože mu linkovačky nevěří, že nežehlíme, nevyváříme a že existuje něco jiného než igelitové kalhotky a čč, tak třeba se to nějaký zalíbí a bude prosazovat u vnoučat :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste zadny supliky nemam a plinek plno, tak snad se jednou vejdou, ale myslim ze jo, budou si lebedit spis v necem takovym http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10154558 , tak snad:slight_smile:

tak diky za odpovedi, zas jdu, a vratim se, az tu budu mit co delat :grinning:
23. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to s Disaními vlňáčky, velikosti odpovídají? Mám brát prckovi s 11kg a vel. 86 86/92 nebo rovnou 98/104? :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte někdo zkušenost s vlňáky Stacinator? Vypadají moc hezky, ale nejsou moc tenké? A jak je to s velikostma...je to jako u lovíků nebo velikostně odpovídají?

Dííky :wink:
23. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi já Lukymu koupila ty 86/92 snad v půl roce, kdy mu ty první začaly být těsný. Teď má 9 kg a jsou mu pořád dobře, i s rezervou. Ale já mám zas radši ty disany větší, hezky to kryje zádička, takže bych asi vzala ty větší.

Jinak BBH mešavice a velikost L, taky mi přijde že menší bychom asi mít nemohly, zapínání nekřížím a sedí hezky. Jen jsou proti IB robustní a já si na to furt nemůžu zvyknout :sweat_smile: No snad jim přijdu na chuť. :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi,Max ma necelych 10 kilo a mame 86/92,pisou tam 12-24 mesicu a myslim,ze mu jeste hooodne dlouho budou,mozna az do tech 2 let. :wink: Ale on je dluhan a hubenour.
Jinak astralice je jeste vlhka,vcera byla na snure,vecer se zatahlo,tak jsem ji dala domu,myslela jsem,ze bude sucha a jeste neni.Zkusim ji taky otocit.
23. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mysi: Vzala bych ty větší. Naše 8kg Lidu má 86/92 a jsou jí akorát.
23. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem tak nas.... Raději neobjednávejte u Tuleníka. :rolling_eyes: 1. objednávka: Na stránkách napsáno, že 3 snappky stojí 55 Kč. Ovšem to byla chyba. 55 Kč stála 1 snappka. Nakonec mi je tedy doposlali, ale nechtělo se jim. Pak mi přišel mail na výprodej staré kolekce BE za 320 Kč (no, nekupte to). Objednala jsem, dostala potvrzení a dneska mi napsali, že už mají vyprodáno a že mne systém přeci musel varovat. :rolling_eyes: Systém mne samozřejmě nevaroval. A to mne právě žere, protože jsem měla zaškrtnuto platba předem na účet. Včera jsem se ale k počítači nedostala a naštěstí jim ty prachy neposlala. Grrr.
23. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, BBH vel- L sedí na 11 kg dítě dobře, ucha vyjdou akorát.
23. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Hani! Ještě jsem ti nepoděkovala za australské mešavice! Díky, díky a ještě jednou díky!!! Ale měla jsem velké oči a tak mám velkou mešavku. :grinning: Třeba do ní Lidu doroste nebo jí holt založím. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kdo máte nějaké pěkné profesionálnější fotky dětí v látkovkách a dovolili byste mi je použít na plátně na nedělní akci,pošlete mi je rposím mailem
lucka2@email.cz
nehcci tam dávat jen ty svoje dvě cácorky!
díky moc!!!!
23. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lus: A jakou velikost mají ty fotky mít? Abys nemusela stahovat 1 a více MG soubory.
23. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě velkou:slight_smile:má to být ormálně na projektor..já mám samé malé fotky od dodavatelů,tak musím dát vlastní...
byla bych mooooooooooc ráda...
23. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, nafotím a pošlu, v PC to mám všechno zmenšené :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
poup, jsou dvojité, takže nejsou zase tak moc tenké. Když se dobře naimpregnují, dají se použít na noc. Velikostně jsou spíš větší, i když ne o tolik.
23. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koty, díky....vemu je malé na léto...vypadají moc hezky... :dizzy_face:

jinak Market měla dnes mešavici na plavání....inspirovala jsem se gedren a schválně vzala žlutou (aby holka razila) a já se pozitivně naladila na její velký zadek, ale bohužel asi fakt správně nevlním....zase jen ty zvědavé pohledy, někdo teda přímo zíral, co to je (tak snad jsem vzbudila aspoň tu zvědavost)...malé prdel fakt v té žluté svítila :grinning:

jo a se schnutím je taky problém, ale jakmile jsem převrátila naruby schlo rychlejc...

a to L máme taky v klidu, máme přes 9kg...trochu volnější kolem nožek, ale jinak dobrý..
23. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mešavky teprve peru, tak se zeptám - srazí se teda praním o něco?
23. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek mě připadá, že se teda nesrazily vůbec...a jestli, tak to fakt není poznat
23. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám do letáku a o těch 20% se srazí ta vkládačka :wink:co tedy moje ne-angličina zvládla vyvodit :wink:

a jinak jsme včera koukaly se sonulah do letáku a vykoukali jsme, že mají nově (a na těch jejich stránkách jsem jí při objednávání nikde neviděla, musí to být fakt novinka) měšavici AIO jednovelikostní :wink:

poup, ty stacinatory, někdo je tu prodával v malý velikosti, ale jinak jsme je tu asi nikdo neměl, většinu asi odradí to malý velikostní rozpětí :wink:
23. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek