• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Tak jsou perforované. Mám taky Popoliny v roli, celulozové. A velikost dílku mi přijde v pohodě, tak akorát :grinning:
17. dub 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mam popelnici z ikei (tu stredni) jako zmuzle.. sitovany pytel zvazuju, ale nevim, jestli do te popelnice nebude maly?
17. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zihu - já mám jeden ohromný a gut. Jen se mi to zdálo nahoře trošku knop, tak jsem poprosila maminu a ona mi spíchne jeden na míru ze starých záclon :wink:
17. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
sil.. taky me napadlo, ze by se to dalo usit... :wink:
17. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak jsem pako a nenapadlo mne, ze to je v te roli na dilky. A sitovany pytel do popelnice nemam, delaji tak veliky? Ja nesiju a nikdo v mem okoli, takze musim leda koupit.
17. dub 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne ten sieťovaný pytel príde ako zbytočnosť :sweat_smile: Tá barania koža vypadá úžasne!!! To by som fakt brala, až na tú cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja mam plneni pracky zepredu a predstava vyndavani vlhkych pocuranych plin rucne anebo vytazeni sitovaneho pytle a vlozeni najednou do pracky...... to zni dost odlisne, ne? :sweat_smile:
17. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zihu, tssssssssssss, to jsou právě ty nejkrásnější chvilky s látkou - mazlit se s těma pochanejma plínkama a házet je dvakrát týdně do pračky s předním plněním....... a po zavedení příkrmů se s hmatovými požitky snoubí čichové, jak květák střídá brokolici a kapustu... mňam :dizzy_face: :grinning:

ne vážně, pytel nemam a je to celkem ok :wink:
17. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
sonu :grinning: :grinning: :grinning: hmmmm, zacinam te tesit jeste vic nez predtim :wink: jasne, zatim sitku neporizuju a uvidim :wink:
17. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
sonu :grinning: :grinning: :grinning: vidím, že si to presne vystihla a práve kvôli tomu sieťku nemáme :grinning: Inak, šátek Leo objednaný :wink:
17. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
podle mě je pytel taky zbytečnost a abych si ty hmetový vjemy ušetřila, kupuju v lékárně jednorázový rukavice a vždycky jí navlíknu na to přendání :wink:
17. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a zeptám se i vás, vyznáte se v overlockových šicích strojích některá?
17. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
matilko, super, tak ať dobře slouží! :slight_smile: (a pak nám ho můžeš vyfotit a pochlubit se :wink: )
17. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
schnek, tak rukavice, jo? :grinning:
sonu, jasné, vyfotím, určite... inak kolíbku mám vyfotenú tiež v albe Karolínka 1mesiac, myslím, že je uviazaná moc pekne, čo myslíš? akurát malá v nej ako vždy revala...
17. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
matilko, njn, když mě ty naše ustátý (O. jsem prala cca 1 za týden - 10 dní, teď peru tak jednou za 5 dní M. plínky + co O. odnosí na noc a ven) batoletem počůraný dělaly lepru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
pračka s předním plněním a příkrmový smrady jsou fakt děsivý, ale dá se to přežít i bez sítě :wink:
17. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
schnek, tak za tých 10dní by som u toho chcípla :grinning: to sa radšej do BKM ani nebudem púšťať, aby bolo furt čo prať :sweat_smile:
17. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem se tu teď pobavila u těch popisů nakládání do pračky :grinning:
Já mám ten velký síťovaný pytel doma už drahně let, tak do něj konečně mám co dát :grinning:
17. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jako mě to zas tak strašně nesmrdělo, na balkoně ten kbelík celkem vyvětrá, ale prostě se mi osypávala ta nakládací ruka na zápěstí leprou, jinak smrad byl smrtelnej, když vypustila pračka a měla jsem odpad ještě hozenej do vany :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co ho máme extra pro pračku, je to ok :wink:
17. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zihu, mám plnění pračky shora. Pytel nepoužívám. Každou plenu vezmu, rozklepnu (aby z toho vypadly vkládačky), suché zipy zapnu, šňůrky zavážu. No někdo to možná dělá už do popelnice, někdo vůbec,já až před praním.
17. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Když jsme u těch smrádků apod.... tady je, jak přebalují tatínci:
http://uloz.to/1634769/Babies_and_Fathers.wm

:grinning: :grinning: :grinning:

P.S. Určitě jsou i zářné výjimky :slight_smile:
17. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Plenky dávám do klasického oválného kyblíku, je hodně starý ale stále drží a těsní. Plenky do pračky dávám rukou, mám přední plnění, mno někdy když jsou déle odleželé je to tedy čichový zážitek. Ale jinak dobré, jen když tam dávám pokaděnou PUL se zateklým hovínkem a fuj plenou tak obrátím zip ven (separačky s hovínky vyhazuji). Jinak s tím nic nedělám, jen to dám na předepírku.
Jo a došlo nám vyučtování za eletriku, tak za plenky jsem za 1/2 roku "utratila" 3000 za elektriku, ještě uvidím kolik to bude za vodu navíc. :(
17. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja rozklepávam plienky rovno pred tým, ako to hodím do kýbla, také uležalé a smradlavé by sa mi to už nechcelo, to už šoupem rovno do pračky.
Lakme, tak hodne??? :astonished: nestraš!
17. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
matilko nebo nám někde protéká energie. Beru to podle rozdílu co jsme dopláceli letos a minulý rok.
17. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, náhodou nějaký tip na sušák na prádlo na zahradu??
nejsem si jistá, jestli nám za pár týdnů ty dvě šňůry mezi švetskama budou stačit.. :wink:
17. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale ono v tom toho asi bude více než jen praní plenek. Jen teď nevím co jsme dalšího pořídili, krom Barky. :slight_smile:) A ta na elektřinu není. :slight_smile:)))
17. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Nová pračka spotřebuje asi 1 kilowathodinu na vyprání na nějakým tom referenčním tedy dlouhým programu. Za 1000 kilowathodin je cena zhruba 4800 Kč, tak by na jedno praní vycházelo asi 4,80 Kč. Jestli mě už těhudemence nepostihla úplně.
17. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
my na elektrice letos doplácíme 2,5tis, ale neřekla bych, že je to jenom praním plen, ono i dětský oblečení udělá svoje a taky to každej rok o chlup podraží, ne... no pořád je to míň, než by jsme dali za papírovky :wink:
17. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
co se tyce kyblu, tak my mame pripraveny od barvy, kterou jsme pred casem malovali, objem teda nevim, ale tak nejak to odpovida pracce..
17. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
4,80 za jednu pračku? to znamená, že keď periem 15x za mesiac plienky a ešte k tomu je 12mesiacov, tak mi to vychádza 864Kč za rok ... :sweat_smile: takže sa mi to fakt zdá hodne
17. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek