• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
a taky kdybyste měl někdo další o ten letáček zájem, ráda předám dál, mám prostudováno :wink:
23. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, myslím, že se nesrazí, protože jak psala Ivuska na bc ohledně těch látek, tak tam psala, že se PUL nesráží, po prvním praní vypadají stejně, přijde mi že i ty vkládačky jsou stejné
23. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co takhle ten letáček nafotit? A sdílet? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
poup - o stacikah jsem tu uz psala, mely jsme Sko, od cca 3 mesicu a asi jen 3krat na sobe - ac do 7kg (je to tak?), coz nemame ani ted, tak hrozne tesny pres stehynka. Jinak OK, patentky a vsechno v poho, v pase naopak spis vetsi. Pry maji specificky strih, rikaji zkusene matky, co to znamena nevim, ale pro nas to rozhodne neni :grinning:
23. dub 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas klido ti ho fakt prenecham......uz jsem to prostudovala :wink:
23. dub 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem měla první obdivovatelku na plenky - byla tu na návštěvě kamarádka (zatím bezdětná) a moc se jí plenky líbily. Hned se ptala na ceny a myslím, že má nad čím přemýšlet :grinning: Zapůsobila hlavně IB :wink:
23. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo, ta sugar peas konopka vypadá dobře :slight_smile:

škoda, že konopí je tak děsně prkenný, člověk to musí děsně dlouho žmoulat, aby to vůbec mohl dát dítěti...

(ale asi ji vyzkoušim :sweat_smile:)
23. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: bože, už mi to těhu-rození-kojení fakt leze na mozek - v jednom řádku 2x "děsně". a to jsem ještě dneska v lékárně nebyla skoro schopná říct, že chci intim gel s tea tree olejem. ani nevim, jak to ta lékárnice udělala, že si to správně domyslela :grinning:
23. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o čem že ten leták je? :sunglasses: Ne že bych teda musela mít všechno (některým plenám velice statečně odolávám :grinning: :grinning: )
23. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky zatím statečně odolávám všemu nad 350kč :grinning: Jen ty svrchňáky myslím stály víc...ale jinak se držím....Co budu dělat až budem bez plín?! :astonished:
23. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas, jenom tam píšou o jednotlivých plenách :wink:
23. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vám ušetřím tu desetikorunu za poštu, si za ni kupte něco pěknýho na sebe :grinning: Nechci se chvástat, ale asi mám celkem o plenách po těch pár týdnech používání přehled. I když oproti vám jsem hodně slabej čajíček, mám jen jednu mešavoučkou (teda jestli u vás po VMD jsou IB AIO stále ještě mešavoučký?) :confused:
23. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že se ivušce vejde do balíku pro mě metr konopnýho flauše, pak si do IB našiju střeva a tím pádem ostatní kalhotovky u nás veznou celkem za svý :wink:
23. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mamlas: čau mamino, tak povídej, co se ti osvědčilo a co ne?
:slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď když máme ty vv, tak vv v kombinaci s novoskladem anebo zavazovací disanou. Teda tohle pro doma, na ven máme kalhotovky - skvělá je BL bambus, Bamboo Extra, Imse Vimse AIO, Kikko a až se navykneme na Pandu, tak snad i ta bude fajn. No a samozřejmě IB, i když ta už mi párkrát protekla (máme hubený nožičky a nějak se nemůžem trefit do těch patentek, bychom tam potřebovali jednu mezi...). No ale všechny plenky jsou skvělý :slight_smile: Sama brzo uvidíš :wink:
23. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku a ostatní prosím Vás jak to s těma střevama do IB děláte? Já co jsem měla IB SIO (sice už jsou pryč) a teď mám IB AIO tak o tom že bych mohla střeva vyndat a dát tam jiný nemohla být ani řeč :confused: . Ten můj rošťák jak čůrá do všech světových stran tak i po úpravě "aparátku" to pošle kam se mu zlíbí...takže u nás to vždycky schytala celá mešavka :fearful:
23. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skatule, nejspíš to chce víc utáhnout :slight_smile:
23. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
skatule - souhlas s mysinkou - Simon ted po dlouhy dobe procural IB, ale bylo to tim, ze to mel malo utazeny (no nandavala ji tchyne:slight_smile:)

btw. ted jsem koukala na eplenku a videla jsem tam toto http://www.eplenka.cz/product/kanyrkova-drybees-18/ :grinning:
24. dub 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, ta by Matýskovi slušela :grinning: Akorát nevím, jestli tu růžovou, nebo levandulovou :grinning: :grinning: :sweat_smile:
24. dub 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte prosím někdo (měli jste) Kikko kalhotovku? Ať koukám jak koukám nebmůžu na ní najít nikde žadnou referenci (jestli někdo víte kde se dá najít, poučte mne, asi jsem už teď vygumovaná :grinning: )
24. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: takže vv mám taky pořídit? Kolik jich máš ty?
Jinak jsem od včerejška na rizikovým :frowning2:
24. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek..prosim te, odkud objednavas ten konopnej flauš? myslis,ze bych se k vam mohla pridat??? :wink:
24. dub 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela bych dotaz na IB SIO, mam je jen ve vel. L, nicmene mam nutkani si poridit jeste vel.M, protoze mam radsi, kdyz plenka dela co nejmensi zadecek.:slight_smile: Mam IB AIO vel.M i L a M je o poznani mensi. Zapinam ale na predposledni patentek. Nicmene Alys trochu sjizdeji, tak nevim, jestli je neutahuju malo, ale nikdy nam neprotekly. Jak dlouho by mi to tak jeste mohlo vydrzet? Alys ma asi tak necelych 8kg. Ty L-ka zapinam tesne k sobe.

CT jsem naprosto neodolala, uz jedou k nam. :slight_smile: Vzala jsem hned 2 kousky, tak jsem moc zvedava jake budou v praxi. Jesteze jsou jednovelikostni, tak nemam aspon vycitky svedomi, ze mam doma uz preplenkovano. :slight_smile:

A jeste bych potrebovala radu na separacky. Ktere z nich jsou nejsussi? Vadi mi, ze zustavaji mokre, povrch pliny pod nima je mnohem sussi. Ktere z nich protecou a zustaji co nejvic suche? Uz jsem je temer nepouzivala, proroze kajdeni bylo tak jednou za 2 dny, to jsem zvladla cistit. Nicmene vcera, kdyz jsem prala po ctvrte me to uz fakt prestalo bavit.:slight_smile:
24. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když čtu o těch separačkách, které jsou nejlepší pro novoše na tu jejich vaječinu? Někdo (snad Schnek) psal, že Disany, souhlas?
24. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se hlásím o konopnej flauš :slight_smile: Už začínám být jak vy, někdo tady něco má a ostatní se sletěj jak vosy :grinning:
24. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme u těch látek, schneku ten bambu velur nakonec skončil na těch podložkách? já pořád nevím, co s ním, myslela jsem, že z něj bude kalhotkovka, kterou budu vycpávat prefoldem, ale myslím, že by z něj byly mnohem lepší tepláky, protože mi to na plínuši přijde hrozně tenoučký
24. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cirrusa - mám http://www.branakdetem.cz/_4227.htm zatím byla použitá 2x, ale přijde mi že po každým praní je stále lepší a lepší. Zatím tedy max spokojenost.
24. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule - nakoupila jsem 10 velkých (budu asi dávat na noc) a 12 malých... Zatím ale nevím, jestli je to dost, nebo málo :slight_smile: Každopádně jsou supr, ve srovnání se starou čtvercovkou složenou na osminy :grinning:
24. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: a jakou značku? :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, pořídíila jsem z druhé ruky ty samé, tak jsem ráda, že je na ně kladná reference...Akorát mám pocit, že jsou děsně malé (mam S), že se mi do nich ještě čč snad ani nevleze....Tak uvidíme, navýsledek si ještě počkám
24. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek