• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
stekajici ryba: Ahojky, mozna ten Ikea rucnik uplne idealni. Maly se mi jednu dobu taky zacal v noci procurovat a vyresily to az dve silne vkladacky z mikrovlakna od Nature Babies do kapsove pleny. Co jsem zacali pouzivat na noc kapsovku a do toho vkladacky, tak je pohoda. Taky bych urcite vymenila tu Lovelu, je drazdiva, i nase pediatricka pred ni varuje dle zkusenosti maminek... My frcime v Missive a supr, provorozenemu chlapecku se pri prechodu na ni zlepsil i ekzem:slight_smile:. K.
9. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flísové vkládačky z deky peru taky na 60 st. Jsou žmolkaté, ale mě to neva.
9. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ten leece se asi nehodí pro novoška, kterej hodně kaká, ne? By se mi nechtělo vypírat ty hovínka, stačí když se pokaká na přebalováku :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na novoška jsem používala celulózové separačky, které jsem spláchla do záchodu.
9. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ty mám právě taky, jsem s nima spokojená... Jenom si říkám, když ty počůraný peru, a pračka jim nic neudělá, že snad neucpu trubky:slight_smile:
9. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru v ořechách, jednou jsem dala Lovelu a malý měl víc vyrážku... Tak v tom peru jen naše věci... :slight_smile:

Na přebalování mám Popolinkovou prací podložku + čč na chytání čůrání... Je fajná :slight_smile:

AIO mám od Cuddle... Jsou sice darhé, ale jednovelikostní a i s tou malou vkladkou mám toho pobraly fakt hodně a kolem nožiček chytily i pěknou vaječinovou nálož, takže taky můžu doporučit...

A celulózky taky peru a zatím dobré, nic se neucpalo... Myslím, že některé i víckrát, protože to nějak nezkoumám, která je už praná a která ne... Dokud se to nerozpadne... :grinning:
9. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_prcek, já to myslela tak, že v pračce se jim i po několikerým vyprání nic nestalo, že vypadají nezničitelně, tak že snad v tom WC potrubí se někde neseknou a neudělají paseku :slight_smile: Toaleťák se snadno protrhne, ale tohle nee...
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
stekajiciryba - já taky myslím že Lovela může být ten opruz. Zkus prát na 60 a extra máchat. Prechodne zkus jen orechy nebo mydlove vlocky Vladenka. Pouzivala jsem je hlavne kdyz byla mala fungl nova.
K AIO - ja si do nich koupila konopny vkladacky SWB, staly neco kolem stovky, ale jsou tedy fakt hodne tlusty. Hazim je na stridacku do CuddleAIO, takže ty repre kalhotky mame půl dne v pohodě.
Nevim jestli bych doporučila flísovou separajdu, dost prťat má na to alergii
9. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovelu jsem taky vyměnila za Batole. A jsem spokojená.

Včera jsem byla v lékárně a prodali mi celý kelímek lanolínu - 250g (za 160Kč), tak tam aspoň nebudu muset pořád chodit pro 50g :grinning: teď mám velkou spotřebu, protože rostou zoubky a nějak pořád kadíme do plenky :confounded:

Máte někdo tyhle čč -http://tulenik.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=15_5_8&products_id=830
já bych ještě nějaké mušelínové chtěla, mám IV mušelín s obrázky a ty jsou super, ale už je nikde nemají. A jen bílé jsou nudné :slight_smile:
9. lis 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy co mate Loviky, můzete mi prosim napsat vase dojmy? Uz jsme vyrostly z S velikosti svrchnaku,tak okukuju nejaky vetsi fajnovy. A braly byste Jersey nebo Crepe? A pak jeste, mala ma ted 6,5kg staci Mko a nebo uz radsi Lko? dikyky predem za radu:wink:
10. lis 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na noc zkusila vv a bylo to lepší, než ty ručníky. jen se mi ráno totál zes..la až na prostěradlo.
dneska razim do drogerky pro mýdlo a sodu na sliz, tak uvidíme, jaké budou výsledky.
když peru na 60, tak se oprudí i když máchám dvakrát, tak to asi fakt bude práškem. anebo je tak citlivá, že prostě praní na 60 jí nestačí. ale zkusím sliz a třeba se dočkám změny k lepšímu.
10. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem sliz nejprve dělala z normálního jelena, pak mi někdo poradil koupit ve Schleckeru jejich mýdlo, je to 500g, 5 kusů mýdel, je bílé a ta "vůně" tak nějak neutrálnější, obyč jelen mi jaksi nejel a byl nažloutlý, mám pocit, že mi to na něčem udělalo fleky...Který pak teda šly vyprat.
10. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jak jste tu nedávno řešily tvrdé plenky, tak mě napadlo, jestli by nepomohlo přidat do praní sodu? Možná je to blbost...
10. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no soda je na změkčení, tak co by ne... Třeba sliz si každý musí vyzkoušet, jak mu vyhovuje, já bych možná taky mohla trochu sody přidat, i když vodu máme celkem měkkou, ale po vyžehlení jsou plínky fajné...
10. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makoush, loviky jsou super. Jersey jsou trosicku jemnejsi a crepe silnejsi. Ale fakt nepatrne, mela jsem oboji a skoro nepozanala rozdil. Ja stale davam M a ma tam velkou rezervu, maji skvele vyreseny zapinani. Kuba ma 7600g. L mam uz taky kouepny, ale jeste jsem je nezkousela, tak je rozbalim a zkusim a dam vedet.
10. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, já právě nežehlím a plíny jsou dost hrubý. Tak ju asi koupím a vyzkouším. Ale kolik by se jí tak mělo dávkovat na 1 praní? Asi moc ne...
10. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty chceš jen přidat sodu? jako že nebudeš dělat sliz? na obalu možná bude něco napsaný....
10. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makoush, tak nam sedi M i L, ale preci jen Kubik ma asi o 1kg vice nez ty. Treba Terezy Emma by byla lepsi modelka.
10. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sliz dělat nechci, myslela jsem přidat sodu normálně k prášku na praní. Proto jsem psala, jestli to není blbost :sweat_smile: . Zkusím mrknout na obal.
10. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, tak jsem se ti mrkla na obal, co mám doma práškovou sodu: 2,5g změkčí 10 l středně tvrdé vody, má se to rozpustit v teplé vodě a pak přidat do ostatní vody, tak nevím, jestli bys to jako rozpustila před praním nalila do bubnu jako já liju sliz? asi jo :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArcelka, ty mušelínové plíny jsi používala třeba i na novosklad? Sajou víc než obyč Kikko? Nebo je to kvůli materiálu? Ještě jsem mušelínky na živo neviděla...
10. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad Lovíky: jsou skvělé !!! S jersey nemám zkušenosti, ale máme dvoje Crepe a jedny O-Wool (bio merino vlna) a sympatičtější jsou Crepe. Mka zapnu na všechny patentky i naší 9kg holčičce, Lka musím křížit. Ale na noční plínu nám sednou spíš L, na den na plínku narovno M.
10. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší jsou cuddlewoolky, ty sedí od narození a myslím že i do pěti let. tenší kalhotky jsem neviděla a super drží i na noc
10. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně třeba na těch cuddlewool štvou ty patentky, že jsou strašně v kraji, mám strach, že to vyrvu. Ale jsou bezkonkurenčně nejtenší, to jo.

Ad lovíky, my máme 5,9 kg (dnes :grinning: ), používáme S na plinu narovno, M to taky udrží, a L máme taky, dávám na noc, ale ty jsou ještě zbytečně velké, ale na tu noc to nevadí. Takže myslím, že M taky unosíte.
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty cuddlewool a nebo Lovíky jsou vhodné i pro novorozeně? Nebo si vystačím s PULkama?
10. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, taky jsem si četla obal v obchodě a nekoupila jsem ji.
10. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovíky jersey Mka jsme přestaly křížit v 10kg a teď v jedenácti zapínáme na nejmenší velikost bez křížení, tak je máme až do důchodu :grinning:
10. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přidávám sodu na praní přímo do bubnu, nasypu jí tam tak větší hrst a je znát, že to vodu změkčí :slight_smile: navíc jí mám i ve slizu :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste, co rikate na thirsties pulky? dobry? jdou nainstalovat i na čč narovno? jinkak diky vsem za recenzi a doporuceni loviku:slight_smile: :slight_smile: ted mi uz jen zbyva prekecat muzskyho aby mi je koupil,kdyz ted leti za more.. :wink:
10. lis 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetho, fakt. Tak já ji teda asi koupím :grinning:

Makoush, thirsties pulky mám a jsem s nimi spokojená. Ale plenu narovno nedávám, tak s tím neporadím.
10. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek