• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
Makoush, Thirsties Pulky na ČČ na rovno jsou v pohodě, mají i v předu tu kapsu na zastrčení pleny.
10. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, ty pereš taky ve slizu? Myslela jsem, že v Lovele:slight_smile:

Holky, jak křížíte lovíky? Co to znamená?? :slight_smile: Já mám jen jednu řadu patentek....
10. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
makoush, thirsties jsme měli a na pulky byly fakt super, plenu na rovno udrží dobře

eri, ucho přes ucho
10. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já mám zatím nalanolínovaný jen S a ty by ani zkřížit snad nešly, když tam narvu novosklad s vkládačkou, jsou nám dobře...
10. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Thirsties PULky taky můžu doporučit, dobře sednou kolem nožiček... Jsou to mé nej PULky :dizzy_face: Vážu teda novosklad, ale myslím že čč narovno musí udržet v pohodě.

IJO: Co dáváš na noc do těch CuddleWoolek? Mně totiž už dvakrát provlhly - ale je fakt, že jsem tam toho moc neměla... A nalanolínované je mám řekla bych dobře...
10. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makoush, dobrá trefa - nosíme thirsties PUL M a z vlňáčků právě lovíky - M crepe nám jsou akorát, nekřížíme, L tuším interlock (silnější) máme na noc, ale ty jsou oobr, ty budeme mít hooodně dlouho. Ale jsme tlouštíci - 8,5kg :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinka - mušelínové jsou takové pěkně hebké plenky. Malej je má hlavně jako "šmudlanku" - má jí v ruce, když usíná, jako se s ní mazlí :slight_smile: Na Novosklad pro úplně malé mimi je moc velký - rozměrově jsou 80x80, ale sají výborně.
10. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dotazek - do kolika kil vam vystacily Thirsties XS?
My mame aktualne rovnych 5 kg a poprve mi dneska (dvakrat) protekly kolem nozicek :frowning2:

Zajimave, ze Loviky crepe S jsou porad na tu vahu OK.
10. lis 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, poraďte:chci nosit malého v Manduce vertikálně, tak vymýšlím, jakou plenu, aby se neprodojil- doma ho balík bud do novoskladu+čč na osminy, nebo+ vv. Ale na nošení je prý dobrý mít hodně savou plenku a těsnící svrchnáky- nemáte nějaké tipy?Jáchym je docela drobek (málo přes 3 kg, takže snese i těsnější modýlky- S od IV PUL jsou mu dost velký...
11. lis 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulko, já tohle nikdy moc neřešila. Magdalence jsem dávala i na nošení plenku, která mi zrovna přišla do ruky - i čč na novosklad. A kalhotky také tak nějak všechny, co máme v oběhu. Ale je pravda, že není zrovna z těch miminek, co vydrží v počůrané plence - dává mi potom docela silně najevo, že by chtěla novou. :slight_smile: Takže musíme přebalovat i během nošení.
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
malyprcek- na noc buď BE, ale nejlíp mi jde Cb originalka plus nudle vkladacka. Ja je tedy nejdriv fakt dost lanolinovala, ale ted uz minimalne čtyři měsíce ne.
patentky se mi nikdy nevytrhly, dokonce mi je i zadarmo nechali zmensit, tak je mam ve dvou radach coz nasich nozkam vyhovuje
11. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, psala jsi, že cuddle wool bude snad do pěti let... :slight_smile: Máme je nové, zkoušela jsem je zatím jen jednou na vycpanou bamboozle prefoldem a jako zapla jsem je, ale furt mi ta plínka z pod těch vlňáčků někde vyčuhovala, tak jsem se naštvala-ona malá taky dlouho nevydrží, že jo, a dala jsem normoš PULky. Deniska má 11kg, je taková hubenější, myslíš, že je to teda tou plínkou? Že mám zkusit nějakou jinou?
Jo a ještě prosímtě, jak se zmenšují na novoška?
11. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu na radu. Mám nakoupené látkovky, ale ještě jsem nezačala, mám toho plné kecky a Ali je prcek. Včera dosáhla na 3 kg a od 3 kg mám dávat široké balení. zkusila jsem teda novosklad plus na to čč na osminy, jenže když jí to dám, má to na břiše i zádech skoro pod paže a nohy z toho téměř nekoukají. Nemáte někdo zkušenost s takhle malým mimčem, případně fotku, jak v tom vypadalo?
11. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betelgeuzz, malá měla 2,5 kila a měla jsem vícevrstevné plenky velikost 1 jenom složené na třetiny a ještě trošku z jedné strany ohnuté, aby je neměla až ke krku. Vzhledem k její velikosti to bylo zároveň i široké balení, i když ho teda nepotřebovala. A od měsíce a půl měla pidi kalhotovky.
11. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koty, ty vícevrstvé jsi měla v novoskladu, nebo jenom samostatně?
11. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
betelgeuzz: Davídek měl jen o trošku víc, když jsme dorazili z porodnice a začali motat novosklad vycpaný ikea ručníčkem a měl to těsně nad pupík a nožičky mi teda taky nepřišly nějak hrozné... Fotku teda nemám, až trochu většího... Tady mu jsou 3 týdny, čili cca 3,3kg http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3522645&vReferer=
11. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to novosklad z barevných Popolinek 70x70cm + ikea vkládačka + Pulky Thirsties XS :wink:
11. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
betelguez, ja davala em. od narozeni novosklad, no mela ho vys a lezela pak z kopce.. nejak me pred tim pul rokem nenapadla jina alternativa.. :grinning: ale zkus na ni dat vv na snapku a vycpat to treba zinkou z ikei.. tu vv si pak na zadech zahnes jak potrebujes, takze by tu plinusi nemusela mit tak velkou.. http://www.latkovepleny.info/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=8

kvakulko, hlavne nejake, co jsou vyssi.. kdyz jsem dala em. do satku jednou v IB tak mi ji prokadila tak, ze ji to proteklo po zadech.. :grinning: :grinning: :grinning: taky davam vsecko co me napadne, ale nejcasteji MMT, ty jsou vysoke dooost.. :slight_smile: a pak mam rada IV 2v1, ta toho pochyti taky dooost a je hezky formovana kolem nozicek, ta mi vzdycky vsechno zachytila.

a pulky thristies me teda moc nezaujaly.. jsem si jedny taky ulovila, ale prijdou mi zevnitr takove mooc plastove.. :frowning2:
11. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem trochu googlila a našla jsem fotky mimča 2,6 kg v širokém balení:

http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=2&cln=6&gst=1&gid=16
11. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina - já měla bamboozle jen když malá byla prcek, pak strašně ztvrdly, tak šly z domu :cry: oni se hodně rozšíří, takže nám seděly i na ultra tlustý zadeček. je možné, že jsou střihem nižší, ale to nevadí.
na novoše - na ty nejmenší se vpředu ohnou jakoby ven, zevnitř jsou patentky a do těch nacvakneš ty na jazykách. Asi budeš mít dalšího hubeňoura, tak ještě se ty jazyky dají překřížit. dávám ti sem odkaz jak se CB zmenšují, nejsou tam sice woolky, ale všechny fungují stejně. my je milujeme všechny

http://igulee.fi/information.php?info_id=33
11. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se s bamboozlema nezkamarádila - rozhodně to není plenka, kterou bych doporučila na malé miminko. Magdalenka z nich měla vždy otlačená zádíčka - z té šílené gumičky.
11. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odřenou prdku, to je jasný
11. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tada moc netvrdly - louhovala jsem je preventivně v octu, ale mockrát jsme je nepoužili. Nešli sice z domu, ale hluboko do skříně... :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, díky a co tedy doporučuješ za plínky do Cuddle wool, asi cuddle, co? :grinning:
11. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ty cuddle wool jen na noc...
11. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
thirsties PUL jsou pěkné. Plenky narovno udrží, ale na můj vkus jsou moc bokové, tak jsem je poslala dál. :wink:
11. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s thirsties PULkama spokojená :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem s nima take spokojena a proto se opakuju, prosim do cca kolika kil jste meli XS (pokud jste je meli)?
A jak vlastne poznam, ze uz nastal cas na poslani dal? Az zacnou protekat bokem (cim to je, je to znamka toho ze uz jsou maly) anebo teprve az je nezapnem?
11. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdu, xs jsme neměli, protože jsme začli pozdě, ale obecně měníme kalhotky, až když se do nich nevejdeme, myslím, že známkou toho, že by byly malé je spíš otlačení nožiček než protékání
12. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82- ja bych ti doporučila cuddly, ani jedny nam neztvrdly a ted uz je pouzivame i bez te vnitrni vkladacky tak když pres ne dáme woolky, tak máme opravdu hubený zadeček. PULky jsem si koupila na zimu Blueberky a jsme zatim moc spokojene. Ale mame jen teprve par tydnů, tak jeste nemuzu uplne soudit.
obecne fandim cuddle plenám proto, že i když jsou jednovelikostní, jdou i na novoška a nevypadá jako slon
12. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek