• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Holky co to do prcic znamena, dnes mi protekly dalsi gatky, predvecirem ty Thirsties, vcera BG AIO a tedka IB snapky... normalne kolem nozicek a fakt fest, streva jsou suchy a kalhotky totalne mokry :unamused:

Vsechno to jsou S a malej ma 5 kg a porad je jeste dobre zapnu, neprijde mi ze by byly male. Doted nic neproteklo. Cim to je???

IB M jsou mu jeste velke.
12. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdul - jsou volný kolem nožek, klasika. Jojo, dej Cb a uvidíš ten rozdíl.... :wink: už tu na ně někdo někdy nadával??
12. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdulo, mrkni se, jak má pindíka. Jestli ho nemá natočený do boku, tak by pak čůral do boku. Mareček tak teda někdy čůrá, i když mu ho narovnám :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo CB nemame (zatim) a nepokousej, jo? :grinning:

Pindika sejdrem mozna ma, podivam se az se vzbudi... pokazde to totiz protece na jednu stranu, ne na obe, tak to by mozna bylo vysvetleni :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdulo, také bych se ohledně velikosti kalhotek řídila podle toho,jak sedí kolem nožiček :wink:

AIO neporadím, jediná která nám neprotékala byla MMT a kapsová BG. Jinak jsem všechny poslala dál, vč. IB. Mám holčičiku.
12. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdulo, finta s pindíkem mě nenapadla, vzhledem k tomu že se nám žádný neurodil :slight_smile:
P.S. CB je povinnost v každé výbavě :grinning:
12. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
došla mi mateřská, Ijo, ty jsi takový pokušitel :grinning: Ale já už za plíny utratila takových peněz, to bych musela nejdřív asi něco prodat :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidi, co je CB? ve zkratkách na začátku to nevidím...
12. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CB je cuddle buns a povinnost to neni.. :grinning: :grinning: :grinning: da se zit i bez ni! :wink: hihi, ija zase masiruje.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijdou CB (ha, už tu zkratku používám jako profík a to jsem ještě před dvěma minutama nevěděla, co znamená :grinning: ) hooodně moc drahý... A popravdě se mi ani nelíbí desingnově... Ale asi jsou to dobrý plíny.
12. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, dá se žít i bez ní, dokud si jí člověk u někoho neosahá... :grinning:
12. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, dá se žít i bez ní, ale hůřu :sunglasses: U prvního dítěte jsem měla jen čč a dneska by mě k tomu nedonutil nikdo.
ladida - nelíbí designově? vždyť je každá úplně jiná - jako že se ti nelíbí tvar?
souhlas s tymothy
12. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, ja ji neviděla naživo, ale ty vzory na ní, co jsem viděla na netu jsou mi přijdou takový moc alternativní...
12. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo a z čeho se teda skládá tvoje látková výbava :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj souhlas, mam uz CB zasobu od kazdeho nejmene jeden kousek, jsou moc fajn, menime nekdy ale i po 1,5 hodine, jsme hodne ucurani a me to neda, i kdyz to svrchnace porad drzi
mame i svrchnaky CB Wrap a ty jsou fajn, ale vydrzi na plince tak 2 hodky max nez treba oblibene IV organics - aspon nam ne :sunglasses:
a CB wool svrchnaky jsou skvely, stejne jako Loviky Jersey, jen ty CB AIO nam nevydri dlouho - protekaji kolem te predni nasivky - jsme opravdu ucuranci a navic kluk - i po 1,5 hodine... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a drahy? verim, ze budou na dlouho...a snad i na druhe... :astonished: :grinning: :sunglasses:
12. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz ja iglu (rikam tak CB) videla nazivo a to me tak nenadchly jako na netu. Nastesti pro me :grinning:
Holt kazdeho oslovi neco jineho. Nam sedi BBH a ted jsem nadsena z patelek a Popolinek one size. Rychle schnou, daji se krasne zmensit a maji i krasne barvicky. Ale zadne pliny uz fakt nepotrebuju :grinning:
12. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinbrock, CB wrap vydrží tak málo? Právě je mám v košíku, ještě jsem objednávku neodeslala :grinning: . Mareček je taky učůránek. CB original i velurku má po 2 hodinách durch :sweat_smile: . A teda u mě, kdyby jste si je chtěli osahat, tak vás nenadchnou, protože mi strašně zhrubly :frowning2: . A ta originálka (mám tu červenou se zvířátkama) z venku pouští bílé nitky :unamused:
12. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to jo, donedávna jsem jako matka tří nosila piercing, tak možná proto se mi líbí.
Jerinka - já měla na začátku ode všeho trochu, první CB zděděný. Teď máme 2x BE (jen noc, jsou takový špatně tvarovatelný na hubený mímo), Bamboo hour - skoro nepoužíváme, pořád nám protéká, kdo by chtěl za 200....
mám 2x Fuzzi Buns Mka, 3x Cuddle Buns AIO,2x CB Velour a 2x CB original,jednu starou Blueberry Minky, 1xPOPO ultrafit, 2x HHS, vkládačky dvě nudle, CB bambus fold a SWB konopku a jednu CB Sherpu
12. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jka často přebalijete? děláte to tak, že v tom necháte mimo třeba dvě hodiny, ať si čurá, jak chce, a teprve pak ho přebalíte?
To bych asi neuměla. Tak to dělám, jen když jsme na cestách. Doma jí tam pořád šahám a kontroluju a přebaluju. Takže čč.
12. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemusím ani sahat. Magdalénka se ozve sama. Ve dne je to výhoda, za to v noci! :grinning:
12. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda nezhrubly a to máme ultratvrdou vodu, tak fakt nevím čím by to mělo být.
Zapomněla jsem na svrchní - máme woolky hlavně na noc, máme i wrapky, ty nosíme v létě. Pak BIWoolshorties, PUL IV a BB
12. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, když tady mluvíte o tom hrubnutí...vyzkoušela jsem ten recept s kyselinou citronovou, jak se tu nedávno řešil. A tak měkounké plínky už jsem dlouho neměla. :wink:
12. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbka
na povrchu mokra neni jen vevnitr - je to takova sitkovana latka, po PUL vrstve nikde ani pamatka (jako verim, ze tam nekde je :slight_smile: ) a z vrchu neco jako flaus,semis ja se v latkach nevyznam...tak ja ji necham proschnout v podstate jako vlnaky dam jine svrchnaky a je klid - stridam to prave s PUL IV a vlnakama - a cc stejne prebaluju casteji, takze mne to nevadi... :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin - wrapky nemají pul vrstvu, podle mě to vypadá jako nějaký goretex či co. Nám třeba provlhly když jsme seděly dlohou v kočáru na zadku, ale tak skoro celé odpoledne. Pro tyhle výlety tedy dávám igelitáky, to je jasný, ale jinak wrapky zase dejchají
12. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, BLKA, ne blbka :slight_smile: Blko, ta tvoje přezdívka neštastná :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis sorry ja se omlouvam :--)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
12. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo
presne tak CB wrap na me pusobi jako vlnaky - nemusi se impregnovat brr - jsou tenke - mimi dycha - ale vetrat se opravdu musi u nas rozhodne :slight_smile: na leto budou skvele....
12. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,na webu Brány spuštěn bazárek:slight_smile: snad vám pomůže ve vyhledávání a prodeji bazárkových plen:slight_smile:
12. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin - tak to já jsem úchyl, mě baví lanolínovat :slight_smile: ale wrapky jsou super a teď ty barvičky....
12. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek