• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Ty velký jsou Kikko. Ty malý jsem kupovala z druhý ruky, měly by snad být Popoliny, ale přijdou mi úplně stejný jako Kikko, jen jsou menší (logidky) :grinning:
24. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: děkuju, mrknu na to. :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamlas: a využiju je hned od začátku? :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikko jsme měli na sobě jednou a mě se zdají na svou velikost(máme L)takový menší.Já do nich nic nedávám a jsou nám tak akorát,jinak se zdají,že budou dobrý...třeba BL babuska je teda větší....
24. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
IB SIO - no já nevím, jak to dělám, já bych řekla, že to púrotýká, když máte na dátě moc velkou. Ono jsou to bokovky, takže by správně měly sedět děcku pod bříškem. M. obleču Ondrovi i Matoušovi, ale M. jí má až na pupík. Zatím jí měl jednou, trochu počůral, nic neproteklo, ale kdo ví, jak by vypadala po 3h :wink:

konopnej flauš - opět se objednává na BC, ale tentokrát kleště a patenty, takže kdo chtěl látku, moh si připsat, ale není jistý, jestli bude, ivuška bere jenom do limitu váhy 20kg :wink:
24. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko, jo, mám to na podložkách, ale ještě tu kus mám. Na BC z toho někdo šil tepláčky, já chci ještě dělat plínu, čekám na patenty a jestli se tedy vleze ten k. flauš :wink: ale mám z něčeho podobnýho kupovanou plínku a jsem s ní spokojená, ono je to tenký, ale savý :wink:
24. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme BBH taky doma. Jsou fakt nádherný. Na kolik je perete, na 60?
24. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek - aha, ale jak to tak studuju, už je stejně pozdě :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, ono asi ještě časem něco bude, ale kdo ví :wink:
24. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si počkám až z toho něco našijete a budete prodávat vlastní výtvory :slight_smile:
24. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, vlastní výtvory :grinning: já neušiju jedinej steh rovně :grinning:
24. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to aspoň máš zaručenej originál a ty se cení :grinning:
24. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, to máš jedno, vždyť je to na hovno :grinning: důležitý, jestli to plní účel

no "můj" výtvor (teda výtvor mé kamarádky) určo jednou půjde do prodeje, protože jsem udělala rozhodnutí, že až se odpleníme, tak vše, v čem jsou gumičky půjde do světa, protože nechci riskovat, že za 5-10 let nic z toho nebude k použití, protože ty gumičky dogumičkujou
24. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě řeším dilema, jestli si výbavu kalhotovek nechat na třetí, který je v plánu za cca 6-7 let nejdřív, nebo to prodat (rovný plíny si nechám tak jako tak) a pak znovu nakupovat, no pořád nevím :sweat_smile: a jinak v něčem jsou takový silikonový gumky, těm se podle mě nc nestane :wink:
24. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schnek: ja mam deti pres 6 let od sebe a musim rict, ze se mi spousta veci po prvnim hodila.:slight_smile: Jsem rada, ze jsem to nemusela porizovat znova a zabyvat se tim. Za tech 6 let se tomu nic nestalo. Ovsem buhvi jaky bude vyvoj v latkovych plenach, ty treba za 6 let predci nase predstavy. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
osmo, no asi udělám kompromis, nechám si vybraný oblíbený kusy a zbytek prodám. Pořád ještě váhám, jestli si nechat svrchňáky, no času na přemýšlení mám ještě haldu :wink: :grinning: ono jsme první, kdo má děti, brácha snad taky nějaký mít bude, tak uvidíme, jak bude osvícenej do látkování, že by jsme mu naše plíny zapůjčili :wink:
24. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, tohle je pro mě novinka v zapínání....ani jsem o tom neslyšela...

http://www.eplenka.cz/product/wahmies-one-size-pocket-54/

ale bála bych se, že ty háčky budou praskat...
24. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koru, já zatim 1x růčo...

nevim, jestli to někdo už vypral na 60? co? haloooooo? :slight_smile:
24. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soňulo, jááááá jsem je vyprala na 60. Bez problémů. A dnes jdou obě mešavé děti do centra :dizzy_face:
24. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Museli jsme dnes pořídit další IB vel. L, protože jsem nakoupila spoustu střev, ale z M už Tobísovi leze zanďour, takže ačkoliv mešavic máme dost, tenhle kup byl zcela nezbytný :slight_smile:))
24. dub 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, já je už vyprala na 60, jelikož jsem prala plíny, tak jsem je tam přihodila. A vypadají v pohodě. A přijde mi, že ta s tím hladkým povrchem bude dělat menší zadek než mešavá.
24. dub 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já j vyprala normálně s plínama a ok :wink:

kdo máte IB L, můžete mi napsat, jaký rozměry mají ty střeva?
24. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem je dala na 60 a v poho

osma a ty jsi měla už před šesti lety nějaký pulky a kalhotkovky?
24. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule,
mám jeden nádherně tupý dotaz.....
klasické čč před prvním použitím stačí vyprat 1x nebo taky aspoň 3x jako kalhotovky a spol? Myslím kvůli savosti, všechny jsou fungl nové.
Děkuji :grinning:
24. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek: obdélník 22x27 (+- měřím vytahaným krejčovským metrem)"vložka" na délku 31, šířka v nejužším místě veprostřed 8, v nejširším u krajů 11, mini vkládačka 19x6,5
24. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko, děkuji :slight_smile:

silente, všechno jsem prala jenom jednou :wink:
24. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, střeva: 22x27cm a ta malá nahoře s fleesem má 28x12(a v té nejužší části pak 8cm)
mimochodem, měla sem stejný nápad s tím našitím střev, akorát já si objednala bambusový fleese (70%bambus, 30% bavlna - jako má originál IB, snad ta látka od Ivuš bude)
24. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, díky :slight_smile: jste se s evičkou trefily najednou :grinning: ten bmb flauš už mi přišel zbytečně drahej :wink: kdyby to od ivušky nevyšlo, možná bych šla do nějaký objednávky sama :wink:
24. dub 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente já taky jen jednou, prostě to napoprvé nebude mega savý, ale abych to kvůli tomu prala 3x dokola, to mě ani nehne
24. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak konopnej flauš na metry snad někdo prodává na MMB, zkuste mrknout, někde jsem to tam zahlídla :wink:
24. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek