• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Holky, jak vás tady tak čtu, už nějaký pátek, tak budu muset fakt koupit od každé pleny jednu :grinning: A pak zas dál prodat ty co nám nebudou vyhovovat :grinning:
12. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinbrock, díky :wink:

Erinko, díky :grinning: . No jo, ale co už :grinning:
12. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baco, já přebaluju po kojení a nechám ho v tom do dalšího kojení, takže cca 2 hodiny.
12. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, jsem rada, ze nejsem sama CB neoslovena.. :grinning: :grinning: taky jsem si je osahala na brane a za tu cenu jsem od nich ocekavala asi vic, nez jsem pak videla.. :grinning: :grinning: :grinning: ted mam zrovna obdobi, kdy jsem naprosto nadsena z panda biobavlna.. :wink:
12. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezito, dneska jsem zrovna poprve pandu testovala...
Ale nevim, jak moc je one size - pripada mi mala.
12. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalida: Našemu malému je Pand pěkně bokově. Je mu 22 měsíců a má 11 kg. Ale do 15 kg vydrží asi málokomu. Překvapily mě ty sucháče, protože stále ( 4 měsíce) ještě suchají. Původně jsem jim dávala tak 3 praní. :sweat_smile: :sweat_smile:
12. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo
me lanolin taky neva - jen s tou nasi porad vajecinou je to pomerne casto a ale ty tenke vlnacky jsou nastesti hned suche...
12. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si nejsem jista, jestli vydrzi dlouho, ale jsou kupodivu faaajn :dizzy_face: ty suchace me taky ze zacatku odrazovaly, ale pandu tencel mam uz taky minimalne 3 mesice a suchaji naprosto luxusne :wink:
12. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, vítej v klubu, a baycha, jsme fakt nakažlivý :grinning: :grinning: :grinning:

jsem hrozná, nemám ani CB a ani si žádnou nepořídím!!!!

Viky doma čůrá do nočníku už přes měsíc, teď trénujeme kalhoty, tak konečně využiju spodky od pyžámek, které zatím byly k ničemu :slight_smile:
12. lis 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně ty biobavlněný pandy parádně rychle schnou... když jsem řešila výbavu, chtěla jsem co nejvíc savý plíny. postupem času mě to přešlo (až teda na noční bbh), protože tu jejich "savost" stejně nevyužívám jak bych mohla a přebaluju dost často.
13. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím že začnu s čč a PULkama a pak se uvidí co dál, jinak bych musela koupit snad všechno :grinning: Ale koupím taky nějaké AIO nebo SIO abych měla co k doktorce a ven. Uvidíme jak dlouho mi látkování pak vydží.
13. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, je to návykové :grinning: já teda akorát pořád nemám žádný repre AIO plínky k Dr., tak zatím chodíme s hnuskou :frowning2: A taky řeším, jak pojedem s malou za 2 týdny k rodině na víkend, jak tam... když si nabalím čč, ty stačí jen přeprat a dát uschnout třeba na topení, že? Těm by to uškodit snad nemělo...
13. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no je to návykové a to dost, čím víc to tu čtu, tím víc chci.
Ze začátku jsem byla rozhodnutá jen pro čč a PULky a pak něco postupně dokoupit. No a teď už mě láká spousta kalhotovek a pár AIO :grinning: Tak uvidím jak dopadnu :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maylo, bledě :grinning: byla jsem na tom stejně a furt kupuju nový a nový plíny a mám pocit, že doma nic nemám :sweat_smile: Dneska mi přijdou HD Pastelky, tak jsem na ně zvědavá...
13. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoro každá tu dopadla bledě :grinning:
13. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodávám IB AIO - můj malej učmeloun z n už vytloustl. Je v perfektním stavu. Repre plína k doktorce :grinning:
http://www.aukro.cz/item816795680_itti_bitti_all_in_one_s.html
13. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,¨
mám takový dotázek, mám možnosz s nechat přivést tyto plenky z USA, vyjdou tam levněji...Znáte je a jaké s nima máte zkušenosti..... http://www.spokojenykojenec.websnadno.cz/Pleny_vse_v_jednom.html

Děkuji moc za odpověd
13. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, někdo už o nich psal, ale nevím, jestli tu nebo na slepičárně, každopádně mně se na pohled moc líbí
13. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Po kratší pauze se zase hlásím :wink: Tak ty gro baby prý jsou dobré a já plánuju jedny na parádu taky pořídit :slight_smile: Jinak, už pomalu nakupuju výbavičku, ted dorazily plenky kikko lux, dnes jsem je vyžehlila. Taky už jsme s manželem "maturovali" u prvních pokusů o skládání :grinning: Ale nakonec jsme na to teda přišli, takže snad to bude pohoda :slight_smile: Chci se vás zeptat, kolik myslíte, že bych jich měla nakoupit? Já jich zatím mám 30 plus obyčejné a říkám si, že kdyžtak podle potřeby dokoupím. Taky chci koupit pár těch barevných bambusových, ale těch asi ne moc, bo jsou pěkně drahé :sweat_smile: :confused: Máte s nima někdo zkušenost? Myslím ty od kikko jak jsou po třech balené. Díky Z.
13. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzule, já mám zatím 20 Kikko + 10 obyč a musím hodně často prát a je to na knop, už jsem přiobjednala další, zatím jen 10, takže budu mít 30+10 a uvidíme...
Ty barevné bambusky mám, je to příjemnej matroš, dobře sajou, ale mám takové krepaté okraje a jak je z toho obdélník, tak pořádně nevím, jak to mám poskládat :frowning2: takže víc jich určitě nechci...
13. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že ty kiko bambusky jdou do obdélníku, už po prvním vyprání a to je natahuju při věšení :cry: . Takže je používám jako vkládačku narovno, ale už jsou dost krátký, leda bych je přeložila naopak a to zas budou ještě dlouhý. Ale jinak jsou příjemný.
Já mám tyto čč: 30 kiko lux, 10 libštát (pod hlavu a pod zadek na podložení) a asi 25 starých čč po mě na to samé, pak 8 imse vimse a 15 těch barvených kiko. Stačí to, teď když dávám dost jen čč narovno, tak až moc :grinning: . Mám ještě 12 vv a nějaké malé 30 x 30 (ikea a kiko bambus). Takže čč mi nechybí.
13. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzule, jo jo, dělá se z nich obdélník.

Erinko, já je skládám tak, že si z toho obdélníku uděláme založením čtverec a pak z nich skládám novosklad :wink:
13. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mi dojdou nějaký bambusky 30x30, budu dávat jako vkládačku místo žínky Krama z Ikey.. pak mám taky nějaké vv a pár různých vkládaček a prefoldy... ale těch 30 čč jen na zadeček je asi minimum....
13. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, o novosklad jsem se ani nepokoušela:slight_smile: já mám problém z toho složit velikostně schopnou nudli :grinning:
13. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, již včera tu někdo psal o CB - nemůžu to nějak přeložit. Prosím, napište mi co to je za firmu.
A to jsem si myslela, že už se orientuju :sweat_smile: .
13. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
si - CB jsou na bráně pod názvem Igulee a taky to jsou všechny Cuddle
13. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem se chtěla zeptat. Mám asi 50 čč noname, 20 ikea žínek, 10 froté vkladaček a zvažuju 10 kikko eko lux. Mám je ještě kupovat nebo počkat, jak to bude stačit?
K těmto mám zatím 7 kalhotkových, 2 AIO a 2 tvarované - vše jeté.
13. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky. No, ty vypadají moooc pěkně... že by další typ. :slight_smile:
13. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou docela drahé, ale jedny na zkoušku si pořídím. :wink:
13. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a které? AIO nebo jako plenky?
13. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek