• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
No prvně asi vyzkouším AIO. Štve mě že ty kalhotové plenky jsou tak pěkné a musím přes to dát ještě další svrcní kalhotky :angry:
13. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako AIO teď uvažuju zkusit jedny POP-IN. Líbí se mi, jak se dají rozkuchat, tak snad budou dobře schnout.
13. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nevím. proč mít barevnou plínku a dát na ní bílé svrchňáčky. My máme Bummis Brite modré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejsou příliš umělé? Co tak IV zoo nebo některé z jejich PUL? Nejsou míň umělé, za podobnou cenu?
13. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu koupit nějaké PUL-ky, tak poraďte, které :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně přijdou IV foxky a bummisky co do umělosti asi tak nastejno, oboje jsou příjemné :wink:
13. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bude chtít ošahat :grinning:
13. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu dát recenzi na popowrap a IV organic.
Popowrapy jsou víc umělé ale jsou docela velké - dají se bez problémů použít i na větší dítě s větčí plenkou.
IV organic jsou na omak o alespoň 2 třídy výš, jsou podšité, aby se miminko nedotýkalo PUL zátěrky. ALE když dítě pročůrá plenku, ta podšívka navlhá také, takže se musí sušit. I přes to je ale jsou sympatičtější než popowrapy.
Jiné PUL nemáme, jedeme spíš na vlňáčcích.
13. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi prijdou bummis prijemne :wink: a pak mam rada BBH a IV organic :sweat_smile: a kdyz jsou vlhke, tak holt vezmu jine svrchnacky. stejne je stridam, aby vyvetraly :wink:
14. lis 2009 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak pak větráte ty PULky?
14. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně jako vlňáčky. :slight_smile: Mám v koupelně takový dřevěný držák ručníků (na ty už ho stejně nepoužíváme), tak je na něj vždy navléknu.
14. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže prostě na sušák nebo někde vystavit a nechat vyvětrat... :slight_smile:
14. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou hodím v koupelně přes šňůru :wink:
14. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky! :wink:
14. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozor pozor:slight_smile:
Budu dělat objednávku na Bránu z www.konopne.sk
Chcete-li si něco přidat,napište mi maila na lucka2@email.cz
Doba dodání max do 3týdnů.
14. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz tak resite PULky: Meli jsme IV Organic - jsou vyborne, ale strih nam nesedi :frowning2: Rekla bych, ze je spis pro holcicky. Pak mame IV Soft - to uz je jina, jiny strih - pro naseho maleho lepsi, velikostne jsou jine nez IV Organic (treba IV Organic S-ka jsou nam ted akorat, dokonce trochu vetsi, ale IV Soft M-ka nam budou za chvili male). Na SWB uz jsem tu opakovane nadavala - ac vypadaji krasne a material je na prvni pohled prijemny, maly se mi z nich vzdy oprudil. Ale strihove jsou vynikajici :wink:
Ted se chystame na velkej nakup vsech moznych druhu vlnacku a k nim kalhotovek bez umeliny, uz nas stve ten cerveny zadecek. A to prebalujeme kazdou chvili, v noci i 3x. Ale ze zacatku se to fakt nedalo, nohavicky svrchnaku byly pokazde cele upatlane od vajeciny, ted uz je to trochu lepsi.
14. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zensky, ve kterych e-shopech nakupujete plenky? Jsem si rikala, ze je na case podivat se i jinam, at nejsem furt pripoutana k jednomu :wink: Poradte prosim.
14. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
S e-shopama moc neporadím, radši si ty plínky osahám. Kupuju je ve dvou obchodech v ČB, ale koukala jsem, že mají i online verzi. :wink:

http://www.babysatky.cz/
http://www.baby-eshop.cz/textil-a-pleny
14. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminka: my Gro baby používáme a jsem moc spokojená. Mají super střih a neškrábou nožičky ani bříško a jsou i pro buclatější děti :wink: Poměrně rychle schnou a jsou z organické bavlny..
14. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
senjo ja beru jeste na detskem bioshopu a pak jsem objednavala i na sluneti.
14. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já dnes nakoupila na Slůněti a byla si pro to. PUL nakonec vyhráli IV Organic a Tristies. A neodolala jsem a koupila jedny Pop-IN. Moc mě očarovali, doufám, že nám budou vyhovovat.
Gro baby se mi líbí, ale počkám, jak nám bude vyhovovat látkování a pleny, které máme a pak půjdu do dalšího nákupu.
14. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Senjo, které kalhotky jsou bez uměliny?
14. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo ty asi nemyslíš svrchňáky?
14. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, treba panda biobavlna, popolini one size biobavlna, p´tit toudou bio.
myslela jsem, ze i HD pastelka, ale tam je asi 10% polyesteru..
14. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo pokud svrchňáky, tak všechny vlňáky, nebo tam je nějaká umělina?
14. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maximálně v patentkách nebo sucháčích. :grinning:
14. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vlňáky jsou super :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kalhotovky bez umeliny je dost, jak pise Teresita, ale nam se zamlouvaji IV Biofrote a do toho mala bambusova Kikko na tretiny, osvedcilo se nam to jako skvela kombinace na noc. Jak rikam, skoda, ze jsem do tech Biofrote nesla driv :confounded: Sice pak nejspis nebudou dost save, jak maly bude starsi, ale od toho mame prefoldy a bambusove vkladacky BI :slight_smile:
Mezi PUL svrchnakama nejsou samozrejme zadne bez umeliny :grinning: Ale tak kdyz porovnam SWB (ktere jsou na omak opravdu zradne) a IV Organic, tak je to sakra rozdil. At mi nikdo nerika, ze SWB jsou prodysne. Mrne to uz take ucitilo na vlastnim zadecku :wink: Kdyz jsem ho v lete prebalovala, tak po otevreni SWB z te plinky pomalu sla para :angry:
14. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky jake vlnacky na kalhotovky? SWB nebo Loviky? A ktere Loviky - Crepe nebo Jersey? Mame jedny SWB, jako neni to spatne, ale prijde mi, ze jsou spis na ctvercovky, ne na kalhotovky.
14. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek