• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
ad noční plenky: já mám teda 7 ks, dlouho jsem točila čtyři, protože jsem prala jednou za 3 dny, ale teď co už Viky chápe, že kvůli čůrání se dá navečer dostat z postýlky, tak mám co dělat, aby mi těch sedm vystačilo, protože jak má princezna náladu, tak si stihne za večer počůrat dvě noční plínu, tudíž je spotřeba 3 na noc, zkoušela jsem na ní i dát na začátek noci jen vv nebo čč, ale to zas potvora nepočůrá hned, usne a v noci je totál durch :grinning:

nejlepší plenky: naprosto miluju barevný vv od TB, z kalhotkovek BBH bambus, aio nejoblíbenější nemám, protože u každé mi něco trochu vadí, svrchňáky swb

jinak jsem se dnes fakt málem uřechtala smíchy, ve čtvrtek Viky ukládá hlídačka, patnáctiletá holka v prváku na střední, blondýna, ale dost inteligentní, před chvílí jsem dávala malou čůrat a měla na sobě vv, na tom lovíky zapínáním na zadku a na tom home made vlňáky :grinning: asi měla Eli nějakej zkrat nebo co :grinning:
19. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicko ty svrchňáky SWB myslíš PULky nebo vlňáčky?
20. lis 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarina B velurku mám a za ty prachy stojí, krásná, měkkoučká a superdržící plína, používám na noc a dlouhý procházky a super a není nijak velkoobjemná :slight_smile:

Add NEJNEJ plína hlasuji taky pro čč, pak HP pastelka,BL bambuska(poměr výkon cena super, zdá se mi lepší jak TB bambuska,kapsovka BBH
absolutní propadák BL flanelka, málo nasaje, je po pár vypráních opraná a beztvará
za svrcháky IV soft,organic a vlnáčkyLVB
20. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava kapsovka Drybees :wink:
20. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, díky.

evicka, jestli jsi myslela swb pulky, jsou dobrý i pro prcky na novosklad. Se mi tak nějak vybavuje, že poslední dobou na ně holky nadávaly, ale nevybavuje se mi proč :sweat_smile: No jo, těhu demence a vykojený mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, tak SWB velurku mam a jsem s ni spokojena. Jen po vyprani uz neni tak uzasne heboucka a nadychana. Taky mi teda na uplne male mimco nesedela. Ja bych rekla, ze je dobra, ale zase az tolik za ty prachy ne :wink: Je spousta jinych lepsich plen. Ale to je zase jen muj nazor. Andy ma jiny.

Ja hlasuji pro BBH bambus, pastelku, Popoliny one size biobavlna, cc. Svrchnaky BBH, AIO BBH Magic a vlnaky Loviky Jersey a BBH.

Nocnich plen mam ted 6 a to BBH. ZAcinala jsem s 4. Aspon se nemusim nervovat, ze neuschnou. V noci neprebaluji, vzbudil by se. Jako maly mimco jsem prebalovala.
20. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
swb jsem myslela vlňáky :slight_smile: jsem se špatně vyjádřila :grinning:
20. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kualalik, dobrá otázka :wink: Nejlepší jsou vv do vlňáků na doma a na ven Bitti dĺish Snap in One :grinning:

Katarino, kdosi tu myslím o téhle plínce psal a že je super, tak jsem si ji našla a vyvrátila se nad tou cenou :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak teď nevím s tou swb velurkou :sweat_smile: Když si třeba vzpomenu na P´titku noční, které jsem podlehla a teď jí teda moc nemusím a říkám si, že jsem si radši měla přikoupit obyč BL bambusku, tak váhám před každým "experimentem", abych zas nedala prachy zbytečně :unamused:

zmuzle, aio bbh magic dělají fakt mega zadeček?
IB mešavice nám nějak nesedly, předpokládám, že ani u druhého nebudou mé oblíbené, tak hledám nějakou repre plínku :slight_smile: Líbí se mi Blueberry minky one size kravička, ale ty prachy... Brr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby tak na ni někdo podal kladné ohlasy, to bych si tu cenu odůvodnila :grinning:
20. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, SWB velurku se mi podařilo sehnat z druhé ruky, takže za tu cenu jsem moc spokojená, i po vyprání je příjemná, malou jsem na procházku zabalila jen s jednou vkládačkou, doma mi ji pěkně pokadilo, ale plína to přežila díky žlučáku bez úhony:grinning: Já jsem spokojená, jen mě štvě, že se na takovou nádheru musí dávat svrchňáky :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je přesně to co právě nechápu, proč dělají tak krásné plínky, když na ně musíš narvat svrchňáky pak :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě zas neoslovily BL Bambusky, nelíbí se mi, že má tlustý okraj na zádičkách, přijde mi, že to musí tlačit :grinning: Ale taky mám z druhé ruky a bez originál vkládačky, tak vycpávám vším možným, možná se mi ta větší co mám doma bude líbit víc...
20. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak každý z nás stejně vyhovuje něco jiného co :sweat_smile:
jo ještě teda podle mě fajn noční plínka BL organic co vy na to? :wink:
20. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
SW velurka za ty peníze nestojí, používáme cca 3/4 roku a už je dost tuhá. Podruhé bych ji nekoupila, tolik asi rada pro Katku.
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkad já ji používám taky asi 10měsíců a tuhá není vůbec, asi taky hodně záleží na vodě a tak.....katarina tak si radši udělěj radost nějakou AIO plínku v který budete frajeřit :slight_smile:

MMCH jak sháníš výbavu pro novoška?co svrchnáky XS?kolikery?myslíš, že má vůbec cenu na tu chvilku kupovat nový?
Já začínala u maliny látkovat po 6N tak s úplným novoškem nemám zklušenost,asi budu používat hlavně čč..
20. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkad teda ty jsi si ušila krásné plenky, klobouk dolů :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, tak asi odolám a koupím fakt nějakou aio navíc. Ale kterou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě k té swb velurce, co srovnání savosti s BL bambus? Nebo místo ní vezmu Cuddle, i když ten vzhled není pro mě to nej, ale je chválená. A nebo si přidám a pořídím tu Blueberry :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeje, je to dilema :sweat_smile:
20. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, žádný xs zatím nemám, mám 2x IV Organic vel.S, 1x IV soft a 1x BM vel. S, všechny jsem koupila už jeté za dobré prašule :sunglasses: Jen nevím, co s tím xs-kem, Denča je dost hubená, předpokládám, že i druhé mimčo bude, tak aby mi v novoskladu a S-kových PULkách neplavala :confused:
20. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčinky, zdravíme opět z nemocnice :angry:
Ale mrkla jsem na jeden obchůdek a vypadá zajímavě.
http://moderni-latkove-pleny.cz/
20. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina právěže malina je taky titntítko, tak já mám po ní IV organic 1x vel.S a IV soft 1xvel.S a teda asi ještě dokoupím jedny Ska a troje XSka z druhé ruky, vždyt ty XSka budou mít tak do 3 měsíců, takže i zdruhý ruky musí být v top stavu....
a myslím, že swv velurka saje víc, je pohodlnější a elegantnější a štíhlejší....chacha já na ní nedám dopustit :grinning: (přece si neřeknu, že za ty prachy nestála, když už jsem je dala :grinning: )
20. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, to je mi líto, držím palce, ať jste brzy ok :pensive:

andy, teda ty mi dáváš s tou velurkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ji snad na konec stejně koupím :grinning: :zipper_mouth:
20. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a pak budu nas.aná, že jsem za ní ty prachy dala :grinning:
20. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
SILENTE cos to sem dalááááá :grinning: :grinning: :grinning: chceš mě zruinovat bože to jsou tak krásný svrchnáky, ty designy, jej to budou bohatý a barevný vánoce díky za tip :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nádherný :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina a pak s ní nebudeš spokojená a najdeš si mě :grinning:
20. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina mám tu foták, mohla bych ti ji dnes vyfotit, v jakým je stavu po 10M užívání, jestli hceš...
20. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak velurka - podlehla jsme chvále a koupila, první ohmátání - paráda, po prvním vyprání (před použitím) - šok, ztvrdla mi (je fakt , že máme tvrdou vodu), ale hned po prvním!!!!
Plusy: je fakt štíhlá, dobře se zapíná
Ale za ty prachy is radši koupím dvě jetý MMT (to je zase moje láska :grinning: )

MMCH to už mi míň ztvrdla velurky Baby Lucy, ale savost nedoložím, já přebaluju furt
20. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, díky, tak jestli se budeš nudit, tak vyfoť, ale nutný to není :wink:

baca, MMT ještě žádnou nemám, jsou dobrý i pro malé prcky, jo? A když je to tvoje láska, nevíš, jestli ta Easy Clean nebo jak se to jmenuje je to samé co MMT aio jen bez savého vnitřku? Jo a MMT aio má všitou tu sací vrstvu nebo to jde vykuchat úplně?
20. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, já mám blueberry, ale ne minky. Tady tu http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/blueberry-one-size-bamboo-velour/ je strašně moc savá. Co mi na ní nevyhovuje je to, že je kapsovka :grinning: , ale je to moje 1. kapsovka, tak jsem nevěděla, jestli mi to bude vyhovovat nebo ne. Už to vím :grinning: . Aji jsem přemýšlela, že bych ji poslala dál, ale za ty prachy si ju nechám :grinning: a ta savost je fakt bezkonkurenční. Má 2 vkládačky, jednu přesně na délku a druhou, která se přeloží a po 3 hodinách bývá mokrá většinou jen ta malá.
SWB velurku mám taky. Je krásně štíhlá, ale taky mi hodně zhrubla :frowning2:
20. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina, easy clean je kapsovka, takže ji musíš vycpat. Ale neviděla jsme ji, takže nevím, co v ní je. AIO MMt (sucháč dle mě lepší), má vevnitř dvě vkladky, jedna je na jedné straně přišitá a druhá je taková menší a ta je na patentky. Takže se dá celá rozkuchat, schne krásně rychle. Jo a ty vkladky mají nahoře mikrofleese. Jediné minus je, že je umělá. :frowning2: Jde i na celkem malé mimi, ten přední pkraj se ohne. Je krásně měkoučká, takže malá hebká prdelka :grinning:
20. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim z vyletu na ABranu. Prodavacky tam jeste asi nejsou mco proskoleny, tak jsem se tam vrhla na jednu nastavajici maminku :grinning:

Katarino, BBH Magic delaly velkou prdku driv. Nemam je vyfocene v albu? Kdyztak ho v nich vyfotim jeste ted, pro srovnani. Ted jak uz je Kubik sam vetsi, tak mi to neprijde. A ted ji mel na sobe a protoze mi prospal celou cestu tam i zpet byl v ni od 9.30 do 13.30 a krasne to vse ustala. Ib jsem poslala dal, ty mi procural hned, tohle ne. MMt jsou fakt bozi a na male mimco jdou krasne zmensit. Teda ja mam patentkky. Ale asi tak od 4kg si myslim, ze ma cenu davat az kalhotovky. Driv ne. Terezita jich ma hodne, tak ti urcite poradi a dava je furt.
BL bambusky mu zase otalcuji nozicky u stehynek a to nema ty burty. Delaly mu to uz driv.,
20. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek