• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Jo, MMT jde na malé mimi. Mareček má teď necelých 5kg a v pohodě. Dávala jsem ji a měl myslím 3 nebo 3,5kg.
20. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle, tak já kalhotkovky i AIO dávala dřív. Kdybych čekala na 4kg, tak bych se načekala :grinning:
20. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, no jo, to je jasny. Jen na ty maly mimca to moc netesni kolem nozicek a vubec mi vsechyn plinky na ne prijdou obri :slight_smile:

Pro Katrarinu: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3552565&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
20. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, díky za pochvalu. Šitím relaxuji, jsem úplný amatér, stroje mám půjčené od mamky, ale zjistila jsem, že ušít plenku je docela jednoduché a udělám si dezén jaký potřebuji. Navíc vždycky k zadečku dávám bavlněný úplet, který prostě nehrubne a plenka zůstává pěkná. Všechny materiály (bambus, konopí atd.)už se tady v ČR normálně sežene a peněžně to vyjde nesrovnatelně levněji :wink: Ale mít tak víc času.....
20. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak obří to bylo, ale míň, než novosklad s čč na osminy. A těsnilo to kupodivu dobře :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dívám se na toto téma poprvé. Nadchly mě výrobky Marcely, taky bych zkusila ušít, ale nemám střih. Můžu se zeptat , kde se dá sehnat???
20. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdbyste chtěla některá střeva do IB sio mám dvoje Mka a 2 malé přídavné vkládačky taky Mka :wink: tak kdyžtak pište IP :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
SWB mám taky a mám ji (teda je - mám jich víc :slight_smile: ) ráda, ale za ty prachy... Kdyby stála o stovku míň, tak řeknu že stojí :slight_smile: Taky ji mám tvrdší. Ale hezky sedí i na naše malé mimi, ale ta savost - dle mého žádná sláva, na noc bych ji nedala ani s oběma vkladkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi Davča fakt hodně čůrá... Ale když se dovycpe, je fajn a to, že jsem ji neprodala taky hovoří za vše... :wink:

V podobné kvalitě mi přijde o dost levnější Anavy bambus tu http://www.branakdetem.cz/jednovelikostni-bambusova-plenka.htm Řekla bych že je velurkou inspirovaná...

Pri radost si kupuju Cuddle AIO :slight_smile:

Moderní látkové pleny jsou krásné, ale díky bohu nejsou jednovelikostní a nejsem si jistá, jestli by náš osypánek dal tolik uměliny... :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakelina, koukni i sem tady se to řeší stále
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5352&postdays=0&postorder=asc&workarround=0&start=525&sid=2ba66b86bb5b76431c30b65cfc1b4c3b

a na materiály je super stránka www.sijemdetem.cz Tam jsou i odkazy na stránky v zahraničí, kde najdeš přibližný popis, jak postupovat. Kdyžtak písni do IP a pokecáme, abychom to tady neplnily šitím :slight_smile:
Na sijemdetm.cz najdeš úplně všechno, co potřebuješ včetně kleští a patentek.
Střih jsem si udělala tak, že jsem si jednu kalhotovku komerčně vyrobenou přeložila na polovinu, manžel ji držel nataženou a já obkreslovala.
20. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anavy jsou myslím celkem slušné za slušné peníze, taky se šijou v Čechách
tady jsou ukázky, co všechno ta šikovná holka dělá a prodává
http://www.facebook.com/group.php?gid=160030005148&ref=ts#/photo_search.php?oid=160030005148&view=all
20. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nám nějak MMT zatím nevyhovují. Asi něco dělám špatně při tom zmenšování, Vy je hrozně chválíte a nám vždycky protekly... A to moc nečůráme... Ještě kouknu na to zmenšování, ale jinak skoro nové pošlu dál.
20. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle, úplně tě vidím, jak si do té těhule hučela :grinning:
Já BBH magic koupila až teď v M a vůbec mi nepřipadne, že by dělaly velký zadek, vůbec ne. A to Mates je jinak štíhloun, ale sedí mu bezvadně a má fakt výdrž.
20. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, nevím jestlil se mi to povede, mám totiž jenom obyčejný stroj a tak nevím jestli to půjde jenom obentlovat. Ale každopádně to zkusím a přinejhorším to poletí do koše. :slight_smile: Děkuju všem za inspiraci.
20. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakelina - pak se nezapomeň pochlubit výtvorem.-))) A jde to i na obyčejném šicím stroji :wink:
20. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko stáhla jsem si střih z odkazu, ale přiznám se, že z toho co jsem si vytiskla nejsem moudrá. Vytiskla jsem si tři listy a neumím to složit, asi jsem fakt blbá. :frowning2:
20. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu zmenšování - výborné zmenšování má kapsovka od Bum Genius, tu jsem dávala už na novoška, výplň se přizpůsobila a zadeček byl krásně štíhlý.
20. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem na to přišla, je tam jenom jako by půlka té pleny, já jsem pořád skládala a říkala si, že je toho nějak málo. :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, asi si hodím korunou :grinning:

zmuzle, díky za fotku, mladej je frajer :dizzy_face: Prosím tě a tu BBH aio máte v těch dvou měsících v S-ku? Koukala jsem na bránu a tam je mají jen od M-ka :frowning2: V tom se mi asi malá asi utopí, jestli bude jako Denča...
20. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, asi blbý dotaz... ale budu mít sušičku, chci v ní pak sušit samo i plíny. Můžou se tam sušit jakékoliv plíny? Je pak lepší kupovat třeba víc bambusek nebo prostě kalhotovek co tím pádem budu mít dřív suché? Mě už jde hlava kolem z těch plen. Mám je tady v sešitě poznačené a snažím se každou doporučovanou :sweat_smile: koupit z druhé ruky na zkoušku. Jsem asi blázen co? :unamused:
20. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, to je v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: prostě plenkový šílenství, se sušičkou teda neporadím :frowning2:
20. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrino, ne, mela jsem ji rovnou v M. Kubik mel 3,5 kdyz se narodil a i tak mi prisel fakt hubeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak to vzalo raketovy narust, ale i tak je spis dlouhy a hubeny. V 6 mes. mel 70 cm a 7620g.Teda me to tak prijde. To M jsem mu davala tak od tech 4-5 kg a v pohode. Krasne se to prekrizi. Dnes mu je dam taky a vyfotim a dam to sem.
21. lis 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla: myslím, že je to nejlepší si vyzkoušet různé pleny a pak případně poslat dál nebo dokoupit, každému fakt sedí něco jiného. V sušičce si pleny dají sušit, ale ne kalhotkové PUL (to přímé teplo může PUL vrstvu narušit), nejlepší je, když jsou oddělit nebo jsou to kalhotkové a na vrch se dávají svrchňáčky. No, když budeš mít sušičku, tak můžeš vyzkoušet i hůř schnoucí kalhotkové pleny (ale ne all in one s PUL vrstvou). Mě teda schnou pleny docela rychle i hůř schnoucí (nejdéle mi schne all in one od Sweddlebees - ta do sušičky nejde, pak bum hugger).
21. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, fotky pridany v albu. :slight_smile: Prdka je mensi nez ve vycpanem novoskladu :wink: Nevim, kde se vzalo, ze ji dela velkou. Asi oproti IB.
21. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtěla bych se zeptat, od kdy jste používali vlňáčky? Má cenu pořizovat velikost S? Děkuji :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle toho jakou značku vlňáčků chceš pořizovat (třeba LVB jsou hodně pružný a S-ka asi cenu má). Můj osobní názor je dávat vlńáky až později (až nebude stolice tolik řídká, protože potom budeš vlňáky prát skoro pořád). Nebo pořiď jednovelikostní buď CB wool nebo Anavy.
21. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám malé vlňáky už skoro 2 týdny, právě ty LVB jersey S a ty nám teda ještě neprokakala, drží dobře :slight_smile: Mám i SWB, ale ty se mi zdají, že zatím tak moc netěsní kolem nožiček, takže by nehoda být mohla... no a můj pokus dát teďka natahovací Disany skončil tak, že byla fajně pokaděná až na stehně :grinning:
21. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás BBH aio dělají velkou prdku, ale je fakt že to další aio mám IB, SWB a Popo, který jsou dost miniaturní
21. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, díky, já právě nevím,kdy by té vaječinky už mohlo být méně :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my se snažíme i o BKM, takže přes den kakání celkem chytáme...ty lovíky fakt dobře těsní, mimo plínu se na lovíky ještě nic nedostalo...Ale včera kolem nožičky protekly PUL IV organic :frowning2: Tož jsem měla pokakanou postel:grinning: Někdy ji tam nechám po ranním kojení u sebe a ona tam pak pěkně spinká....No spinkala i pěkně pokakaná :grinning:
21. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek