• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Oukej, jednou stačí :grinning:

Dnes jsem si navíc u mojí maminy pojednala na šestinedělí zapůjčení takového toho malého mandlu pro domácnost... to se budou čč "žehlit" jedna báseň :dizzy_face:
24. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
schnek, tak kdyby Ivuš nevyšla, určitě dej vědět :wink:
24. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
24. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě na ten flauš koukám a vyjde o pár korun dráž, tak bych ho asi vzala na tom MMB, jenom čekám, až ivuška objedná, jestli se to tam vešlo nebo ne :wink:
24. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jako měla bych pár věcí, co bych tam ráda vzala, až uvidím, kolik peněz máme po daních a porodným volný :wink: nějaký ty silikonový gumky, lemovací gumky, látky... škoda, že nevedou nějakou merino-metráž
24. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
evicka7: Pred temer sedmi lety jsem o kalhotkovych plenach ani neslysela. Nemela jsem latkovky, ja to psala obecne o vecech na mimi. Mela jsem tenkrat 2x igelitove svrchnaky, ktere byly uplne k nicemu. Syn vyrostl na jednorazu.

Kam nasivate ty streva? Nejak se nechytam.

Ted me tak napadlo, kdybych dala streva z IB vel.M do vel.L, zmensim tim objem zadecku? Nebo je to nesmysl?
24. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ty střeva si chceme ušít z kupované látky z Nového ZÉLANDU (jestli ovšem bude :unamused: ), máme objednány i kleště na druky a druky, takže by to neměl být problém sešít kousky k sobě :wink: a máme vnitřek k plenkám na výměnu :wink:
24. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
střeva do IB SIO = ty savý vnitřky :wink:
24. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, dik za osvetleni.
Ja si je zrovna objednala vel. L. Me se na tom libi i ta camfourova vlozka, ze je sucha a nekdy, kdyz se mi mala pokajdi trochu, tak vycistim jen to, jinam se to nerozleze. Prijde mi to desne vyhodne. :slight_smile:
24. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
schnek, myslím, že tohle je místo merino metráže dobrý, občas se tam najde i za polovinu, jsem si tuhle tuniku koupila na šátkování, ale měla dírku a vůbec mi neseděla, takže už je připravená na VO a možná poprosim kamarádku, ať mi z toho zkusí spíchnout vlňáky, jen musím pořešit zapínání, protože do objednávky s kleštěma jsem nešla

osma, já si samo taky chci nechat věci na další mimiše, jen nevím, jestli takovou dobu ty gumičky v pulkách a kalhotkovkách přežijou, takže jsem se rozhodla, že si nechám vše kromě těchto dvou věcí
24. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tam nedala ten odkaz, kojo demence
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19369489&tab=2
24. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
evičko, když to by mi bylo líto rozstříhat :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no když měla tu díru :wink: a byla asi za 120, no taky jsem nad ní chvíli plakala :slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
koukejte, tyhle svrchňáky vypadaj fakt dobře! http://www.branakdetem.cz/_n010.htm
24. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
listi, tak to bude lepsi verze myho instantu :slight_smile:
25. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ve ctvrtek jsem byla v Brane pro separacky a nejake malickosti a meli tam naprosto dokonale all in one kalhotky, vevnitr v cerne barve, zvenci vervenobile s obrysy zvirat, myslim ze australsky vyrobce, tak se pak taky pokochejte, na netu bohuzel nejsou, zatim
450,- :grinning:
25. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
katty: To jsou CT a jsou fakt krásné, na netu už jsou. :wink: Mám je v merku.
25. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
katty-na netu jsou:slight_smile: (v novinkách) akorát skladem poslední 2kusy.další várka za 3týdny:slight_smile:

ty tréninkovky jsou na instant:slight_smile:musí se do nich ještě nějaká obyč čč nebo 1vkládačka(dle potřeby a nehod dítěte) dát
25. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
schnek, marcelkad..tak jsem prosmejdila cely bc ale diskuzi s objednavanim jsem nenasla. Tak jsem ji napsala inter.postou, ale zatim zadna odpoved :frowning2: ja vam nevim,ale bc mi prijde dost neprehledny..chjo.. A flaus na mmb, kolik separacek - tak průmerne velikosti - se da z jednoho metru ušit? Jen abych mela nejakou prestavu a kalkulaci...dííííky..
25. dub 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme měli premiéru s mešavkama, M. sedí, má překřížený ucha a trochu volnější nožičky, ale nálož zůstala v pleně :wink: pokud bude jako brácha, má je na celý plínkový období :grinning:
25. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás byla premiéra BBH mešavek včera, velikost M nám sedí dobře, uši zapínám tesně k sobě, takže věřím, že nám ještě nějakou dobu vydrží :wink: dala jsem je s tou bambusovou vkladkou a poberou toho opravdu hodně, asi víc než IB SIO. Jo a jinak je malý včera zvládnul obě pokřtít, s "kakoušem" se taky dobře popraly, okolo nožiček nic neproteklo, toho jsem se trochu obávala, jak je to tam takový zvlněný, takže super :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2683672#navigator
Velikost L je sice drobatko vetsi,ale neprotekla.Saje fakt dobre.Myslim,ze vydrzi az do konce plinkovani... :grinning:
25. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem dala BBH mesavice na noc, dovnitr jeste navic bamboo prefold BBH a vydrzely celou noc, jsem fakt moc spokojena, co do savosti a nepropustnosti se s IB nedaji srovnat.. mame vel. L, je trochu vetsi, ale neprotyka a aspon nam vydrzi az do odpleneni (doufam :slight_smile: )
25. dub 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Lus, ty cushies Tushies - budou ještě jiné vzory v té další dodávce než které byly momentálně v nabídce? Mě se třeba líbí vzor modrý maskáč, která je na oficiálních stránkách CT, tak proto se ptám. A BBH budete na bráně taky někdy prodávat?
26. dub 2009 v 00:59  • Odpověz  • To se mi líbí
bbh máme předobjednané,budou začátkem května
ct můžou být i jiné vzory:slight_smile:
26. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já dala taky AIO mešavici na noc, dovnitř (byla krize nočních plín) jsem dala 80ku mullwindel složenou na 12tiny a dopředu jsem dala tu origoš bambusovku přeloženou na půl a taky to neproteklo :slight_smile: (teda u nás je to na 1 obrčurýs, ale občas tou jednou dávkou proteče i popolinka s dvěma vkládačkama.. :confused:
ale je fakt, že jinak dávam na plenu vlňáky a tohle je PUL, takže to asi taky hraje roli, že :wink:

a přijde mi, že dost dlouho schnou ty gatě, na rozdíl od tý vkládačky, která uschne fakt za chvíli...

a zase musim říct, že IB jsou dobrý v tom, že se fakt nechaj vyměnit jen ty střeva, zatimco u AM (australská mešavice) je to "na vodpis" :grinning:
26. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem s mešavicí taky moc spokojená, velká nám není - je prostě taková robustnější :slight_smile: MM se nejdřív nějak nezamlouvala a dneska ráno mi řekl, proč jsem jich nevzala víc :grinning:
26. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, prebaľujete v noci? ja sa s touto myšlienkou furt pohrávam a neviem sa rozhodnúť :grinning: každopádne dávam na noc BE a v nej ešte bamboo hour zloženú na polovicu, v noci to vydržalo to pol štvrtej rána v naťahovacích vlniačkach, možno by to vydržalo až do siedmej, neviem... nie je blbé, že je mimčo tak dlho v mokrej plienke? naša dvojmesačná Kajka čúra vlastne nonstop, zvlášt ked ju kojím po 3hodinách.
26. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já na IB SIO jinak nedám dopustit hlavně kvůli té možnosti vyměnit střeva, cpu do nich vv bummies, na doma při kratších intervalech přebalování je to super - je to oblíbená kombinace MM :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek