• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
holky já měla roupy, a ač jsem se zařekla, že už nikdy nic, tak jsem si dneska objednala bambusovou ptitku, tak doufám, že bude nejlepšejší
24. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minky mám taky, už od narození a jsme spokojeni. Jakou barvičku...jsem zvědavááááá
24. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, byl to boj, nakonec jsem vybrala deluxe kravičkovou-chtěla jsem kravičkovou minky, ale není :unamused: a minky jsem, po těžkém boji s růžovým dalmatinem :grinning: , nakonec vzala růžový maskáč :slight_smile: Ještě popřemýšlím o těch PULkách :grinning: Ty bych si vzala asi růžový dalmatin a ještě nějaký. No uvidíme, spočítala jsem to a kdybych to vzala teď najednou, tak mě to výjde finančně úplně stejně jako když to objednám zvlášť třeba za týden. Protože kdybych vzala PULky, tak se ta sleva odečte z nich, páč jsou nejlevnější.
24. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo a byla vám hned po narození? To asi ne, co?
24. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla nám po šestinedělí, takže skorem po narození. Dá se výborně zmrnšit. My máme tu oranžovou opálovou a po víc jak roce vypadá stále úžasně. KrAVIČKU MÁM swb, v létě jsme frajeřily :slight_smile:. Ta akce mě taky láká, jednu chlupatou bysme potřebovaly, ale dvě už doma neobhájím.
24. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Po delší době nakukuju a jak jinak než že potřebuju opět trošku poradit :sweat_smile: Poradíte mi prosím, jaké svrchnáky jsou lepší? Imse vimse soft nebo organic? Výbavu už jakžtak nakupuju a mám i představu, takže už netápu, jen řeším, které koupit, vím, že někdo psal, že jedny jsou lepší..ale já ted nevím které :slight_smile: Moc díky za radu!
25. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzule, holky obecně doporučují IV Organic, soft jsem naživo neviděla. Organic máme, ale třeba střih thirsties nám sedí líp. Na prcka mám ale Organic taky, tak možná na novosklad to bude sedět dobře.
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak velké Bum hugger si mám pořídit na novouška? chci ji na noc.
Vkládačky mám vybrané a sepsané, teď se zaměřuji na kalhotové plenky a až bude celý seznam hotový, dám ho do Naše konkrétní plenková výbava.
25. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem se konečně dočkala - látkovky jsem nakupovala už asi 3 měsíce před porodem a nemohla se dočkat, až to rozjedem. Davídek má 3 týdny a poslední týden už jedeme v látkách. Hlavně čč na novosklad na to nejoblíbenější kalhotky - Disany vlňáčky natahovací nebo IV organic. Ty udrží všechno jak jsem zjistila. Taky disany zavazovací a do toho vv plenky, ale to mi přijde objemnější než ten novosklad s vkladačkou - žínka z Ikei. No a pak na noc máme BL Organics a do toho separačku - ty mi přijdou fakt supr a rychlé - v noci to dělám se zalepeným okem :wink: nějak se nemůžu probrat.
Mám dotaz - Davča má od papírovek na nožičkách opruzeninky, kterých se nemůžu zbavit, víte radu? Už jsem zkoušela potírat vším možným i nepotírat vůbec - jen oliv. olejem, ale furt se drží svině. Tak nevím, jestli mám třeba přestat na chvíli používat separačku a nechat ho přímo v látce? Jestli to k něčemu bude nevím.
děkuji za rady
25. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla a proč jdeš do BH? Radši bych koupila BBH bambus nebo víš co, my doteď používáme na noc bamboozle a BL bambus-ty jsou lepší, do toho prefold a je to. Žádnou speciální noční nemám teda jo, noční Ptitku, ale výjde to nastejno s tou BL.
25. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď máme na noc i BBH bambus, ale tu BL bambus mám asi i tak radši. Vycpat musím stejně obě...
25. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
veselazu
určitě zkus pár dní bez separaček - já mám s nimi jen negativní zkušenosti...
25. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chtěla BH na zkoušku... :slight_smile:
Mám tady zatím z kalhotovek v seznamu:
BL bambus
BL organic
BBH bambus - ta s emi zamlouvá moc
A chtěla jsem vyzkoušel i BH - tak ji nemám brát?
Na mimibazaru jsem objevila Blueberry mini DeLuxe za 200 tak ji beru taky na zkoušku :slight_smile:

Budu mít sušičku, takže rači brát bambusové než konopné pleny? Potřebuju něco na venek a na noc.
25. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě určitě chci aspoň jednu Cuddle :slight_smile: a pak i Cuddle wool. Škoda že ta akce je jen na Blueberry.
25. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik - správné rozhodnutí, chvááálím :slight_smile:

veselazu - já klasické separačky zavrhla a jedu jen flísové z Irmy a dobrý. Jinak zkus vývar z řepíku, jestli už jsi ho nezkusila :slight_smile:

Ohledně skladu na draka a novoskladu. Z novoskladu jsme vyrostly už dávno a drak nám teď 2x taky nepobral ... začínáme s příkrmy, takže lepší to nebude :grinning: Akorát se bojím té čč narovno, že mi to krásně vyteče kolem ... chjo, to jsou starosti :grinning:

IV máme organic oboje a super, prťka v nich vypadá lukcucně!

A jak jsem tu četla ty půlroční míry, tak my máme 7,8 kg a 71 cm .... takže kapku větší holčička :sweat_smile:
25. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, bambus víc saje než konopí, myslím. BL bambus super, s těma jsem fakt moc spokojená. Tu Blueberry bych vzala určitě taky :slight_smile: Mám taky sušičku, snažím se sušit co nejvíc normálně, ale když není zbytí, tak je to super věc, obzvlášť, když je tak na podzim tak vlhko a tak, to by doma schlo věčnost.
BL organic nemám, ale mám organic od tots bots a oproti bamboozle je ta savost dost malá se mi zdá.
25. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, nejdeš mrknout na ten Blešák do Bavlnky?
25. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím nemám žádnou fungl novou plínu, všechno se snažím koupit z druhé ruky. Jednovelikostní koupim nové.
Ty BL organic byly dohromady s BL bambus, tak jsem je vzala obě... sice velikost XS, ale na novouška snad nějaký pátek vydrží.
když se objedná na brán... jak dlouho se na to čeká? plus mínus autobus.
25. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přes ty Minky one size snap pocket diaper přijdou ještě svrchní nebo ne? Su magor :confused:
http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/minky-one-size-snap-pocket-diaper/
25. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, řekla bych že ano, nejsou to AIO.
25. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, to záleží, jestli mají všechno zboží, jestli platíš převodem... Já objednávala v pondělí, hned jsem zadala platbu, ale včera jsem si všimla, že IB SIO limitku už nemají, tak jsem si napsala o něco jiného, teďka si to ujasňujem...tak nevím, kdy to přijde :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, to je kapsovka, neměly by na to patřit svrchňáky :confused:
25. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka já nějak nemůžu najít ten odkaz na ten obchod. Ten bazar je dneska nebo zítra? je to až večer že? Já bych možná i jela, mám to do Ostravu cca 45 min.
25. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale je zařazena jako bavněná plenka a ne jako AIO
25. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a Mayla - tak jsem uvažovala jako Vy obě dohromady ... je v plenkách, ale vypadá jako AIO ... a co teď? :grinning: Má ji někdo? :grinning:
25. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na látkovky.cz je mají pod AIO a píšou, že netřeba svrchňáky...

mayla, myslím, že ty BL xs/s vydrží docela dlouho, Denča teď nosí tu druhou velikost a furt je má zapnuté skoro na tu nejmenší velikost, jinak by mi z toho vypadla a to má dva roky.
25. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, já ji mám na cestě :grinning: Včera jsem objednala :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo jí vlastně má, psala to včera :wink:
25. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, já myslím, že to je ta samá, co je na bráně jen na patentky, takže aio.
Podle těch oficiálních stránek bych taky řekla, že je to aio http://www.blueberrydiapers.com/products/pockets
25. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
BH bych taky nebrala, měli jsme z druhé ruky, byla jak prkno a moc nám neseděla :frowning2:

jinak kdyby měl někdo zájem, tak mi tu furt straší malý flísáčky TB, malá zelená bamboozle a dva trojúhleníky bundle
25. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek