• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Ahoj holky. A co AIO? Jakou mi doporučíte? Chci koupit pro začátek jednu a váhám mezi pop in, gro baby nebo itti bitti sio..co vy na to? Slyšela jsem že super jsou ty pop in...gro baby taky vypadaj dobře, ale nejvíc se mi líbí ittinky, ale zas jsem slyšela že na novoška ne, že to proteče..tak nevím...
25. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, já taky kupovala ty kalhotkovky teď pro prcka jeté a jsou super. Za poloviční cenu v super stavu. Až mi bylo líto, že jsem v té době už měla objednanou jednu funglovou BL bambus. Za ty prachy jsem mohla mít další dvě.
25. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzule, s těmi prvními dvěmi nemám zkušenost, IB sedne jak komu, nám třeba ne, jako vzledově super, ale protékala nám :frowning2: A pro novoška je naprd asi každá aio :sweat_smile: Bude asi pokakaná hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tedy aspoň denča kakala stokrát za den :grinning:
25. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - moc dííííky! Tak to do ní jdu ... na příští léto bude lukcucní a akcí se má využívat :grinning: Malá dostane ježíška :grinning:
25. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka, díky :slight_smile: no přemýšlím, že bych tam zajela, ale musím sehnat auto. Chlap je na týden pryč a mamka tuším jede k holiči. Ty to vidíš jak?

Kat já totiž nikdy neviděla nové plíny, takže nevím v jakém stavu mámty jeté :grinning: ale je fakt, že se to vyplatí koupit jeté. I když já budu mít prvního mimíska a na druhé využiju taky.
25. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, neboj moc velkej rozdíl v tom není, zvlášť v těch malejch :grinning:
25. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, doufám, že je to fakt aio, abys mi ji pak neomlátila o hlavu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já ji vzala a jako druhou tu Deluxku. Ještě se mi moc líbí ty svrchňáčky, ale nevím, se mi to u těch nožiček zdá málo "utěsněné".
25. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U těch minky svrchňáčků myslím...
25. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, no já teda natrefila na jeté ve fakt dobrém stavu, měla jsem i ty bamboozle i BL nové, takže můžu porovnat. Ony i ty nové jsou po pár vypráních tvrdší, takže to výjde na stejno. Mám tedy koupené i troje hodně jeté bamboozle, na těch je teda rozdíl oproti novým velikýýý, ale byly za babku, takže jako záložní budou super.l
25. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, neboj, neomlátím :grinning: My využijeme všechny plenky. Jen mi doma nějak leží BBH .... asi půjdou do světa ... jsem je akorát vyprala a tím to zhaslo :sweat_smile: No uvidím ještě, jestli je nezačneme používat teď :slight_smile:

Tak koupeny
http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/minky-one-size-snap-pocket-diaper/
a
http://www.latkove-pleny.cz/svrchni-kalhotky/minky-wraps/
a děj se vůle boží :grinning:

Já už mám od Blueberry tyhle:
http://www.latkove-pleny.cz/svrchni-kalhotky/blueberry-coveralls/
a spokojenost velká :sunglasses:
25. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, tak nejedu, mamka jde ve 3 do holiče, tak nic. Snad příště :slight_smile:

Takže kalhotovky BL a BBH, Itti bitti mám taky na zkoušku, a doobjednám ještě Cuddle bamboo a nebo Cuddle Quick Dry. Víc se mi líbí ty první, já jsem nějak na ty přírodní, když je to plína, na kterou se musí dát svrchní kalhotky. AIO mám ráda co nejbarevnější :sunglasses:
25. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
silent, ty jsi vzala ty svrchňáčky, tak to jsem zvědavá, co na ně řekneš. Mě se líbí moooc :dizzy_face: Ale zase jak jsem psala včera, na prcka by byly až tak v srpnu :sweat_smile: Ale možná neodolám a ještě přiobjednám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty coverall vypadají dobře, ony právě mají kolem těch nožiček ty další gumičky, u těch minky se mi zdá, že tam nejsou.
25. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
silent, jaké jsi vzala barvy? Jo a jaké BBH ti tam leží? Bambus nebo aio? Mě zatím taky nějak nepřirostly, uvidím jak na prcka.
25. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente a o kolika kg asi používáte ty coverally? Ony jsou one size, co?
25. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, já sice řidičák i auto mám, ale neřídím :sweat_smile: uatím :wink: a s prckem MHD zatím jezdit nechci... Tak nic a plínek mám stejně dost!! :grinning:
25. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme na tom stejně :slight_smile: ani jedna se tam nepodívá. Já mám řidičák a řídím často, ale nemám auto :grinning:
25. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak podle fotky poznám jestli je plena už moc jetá? nebo to je u těch malých jedno? XS - S
Já vím, stupidní otázky :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - coverally používáme od 3M, tj. asi od 6,5 kg. My jsme dlouhý a hubený :grinning: Jo a jsou one size, pohodička. Když ji vycpu, odcvakám všechny patentky, jinak stačí nechat jednu řadu zaplou. Jo a máme barvu melow a cow a ty melow mi přijdou méně igelitové, divné, ale je to tak :grinning:
A BBH mi tu leží klasické bambusové, tyhle:
http://www.branakdetem.cz/bambusova-plena-baby-beehinds.htm
ale ještě je neodepisuju, třeba na batole bude super :sweat_smile:

Maylo - no záleží na uživatelce pleny, já mám plenky vyvoněné a úzkostlivě se o ně starám a stejně mám jednu vkládačku zažloutlou a nenadělám s tím nic. Mrkni na obrázky a koukni na ostatní zboží, co ta paní prodává. U XS-S snad velké škody nebudou, ale záleží jak moc mimi kadí a jak moc utíká kolem nožiček při špatném vázání plen .... :wink:
25. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoumala tu svou plenu a sucháče jsou docela dost už jeté, ale zatím drží. A mají ty blenky ještě takový jiný štítek než mají ty na webu. maji ho větší a takový barevnější, asi to budou nějaké starší plenky.
25. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem moc zuřivě zapínala lovíky jersey a kolem patentku se to nějak uvolnilo, vypadá to, že vypadne :frowning2: Dá se s tím něco dělat??
25. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jste mě s těma blueberry v akci na tuly-tuly dostaly a taky jsem objednala, ale nechápu, jak je to teda s tou slevou, ty levnější by měly být za poloviční cenu a v objednávce se objevila cena plná :astonished: , pak mi přišel mail s potvrzením objednávky a taky plná cena, prý mi ještě zavolají, tak doufám, že ta sleva platí :astonished:
silenta a katarina vám to taky tak přišlo?
Jinak ještě študuju, a určitě chci objednat nějaké vv, asi popolini, ten vlněný obdélník se mi zdá trošku drahý :confounded: tak uvažuju, z čeho to vyrobit...na toho staršího to vidím, tak, že zkusím čč nebo vv a bud ten vo, vlnáky nebo pulky...a na mladšího čč, s pulkama, až nebude tak kadit, tak vlnáčky. Ty AIO využijou doufám oba...
25. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru, jj, taky mi to tak přišlo a pak mi přišel ještě další mail a tam už to ta paní spravila. Oni to asi nemají nastavené automaticky a dělají to pak ručně.
25. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, minky je bez svrchňáků, občas ji používám i jako noční. je dobrá.
25. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem sama úchylná, nebo se s každou parádní plenou těšíte na léto až jí budou nosit místo šortek k tričku???
25. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=205973

holky pro novosky - prodavam - vyrostli jsme nebo nam nesedely...ty AIO jsou opravdu jako nove - pak me tu kdyz tak muzete kamenovat a ty kalhotkove BL a TB jsou opravdu mekoucke - asi mame dobrou vodu :slight_smile:, s PUL jsem byla spokojena, ty natahovaci me nejak neoslovily - ale mame silna stehynka, tak mozna nez to nasoukame..

ted jsem koupila vetsi Disany a taky neni nadseny, tak uvidime, jinak jsem poridila vybavu z vetsich BL bambus, BBH a CB plus klasicke cc na draka - ty jedou hodne protoze porad kadime vajecinu :slight_smile:

kdyz tak muzeme dohodnout slevu :grinning:
25. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala na ty slevy a samo, že jsem si vybrala něco jiného
http://www.latkove-pleny.cz/obrazky.php?zbozi_id=27&foto=891644
co říkáte téhle?? látkovky je nákldaný koníček :sweat_smile:
25. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzule ja nedam dopustit na AIO mommysky a ted bum genius. ty jsou paradni. IB fakt jen na paradu, to uz bych spis zkusila mesavou BBH :wink: sedi lip, je vyssi, ale dela i vyssi zadecek.
maylo, podle fotky to bohuzel casto nepoznas.. :frowning2: tady jsem parkrat koupila na mmb plenu, u ktere bylo napsano, ze je v super stavu a pak v ni byly dirky nebo druk vytrzeny.. nastesti mi pak pani dala dodatecne slevu, ale i tak.. :angry: ale musim rict, ze vetsinou jsem mela stesti, hlavne u mmt z druhe ruky. ty byly vetsinou tak max. 3x pouzivane :sweat_smile:
akorat treba BL bambusku byl asi po zkusenosti z druhe ruky nebrala, pekne hrubne a pokud si ji nemas kde osahat, tak nevis, co ti dorazi. a pak muze mimco hezky tlacit.. :confounded:
na zacatek jsou ale jete plinuse urco lepsi, zjistis, co mimcu lip vyhovuje a pak dokoupis :wink:
25. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, to fakt záleží jak trefíš. Já koupila právě BL bambusky a jsou super, skoro jak nové, to samé bamboozle.
25. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky měla většinou velký štěstí na pleny z mmb, až na jednu, která sice byla za 70 kaček na doma, ale šla rovnou do koše :angry:
25. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek