• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Eri - já je peru na 60 a dobrý :wink:
26. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - souhlas s Ijo, velour sajou jak hoooouba :dizzy_face:

Maylo - Cudle a BB jsou prostě nááádhera ..... která jednou zkusí ..... :grinning:
26. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, ach jo, tak to asi budu muset časem taky jednu objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Poslali vám někomu mail např. s číslem balíku, že ty Blueberry poslali?
26. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuly tuly mi posílali mail o odeslání, jo. A jinak je musím moc pochválit, super jednání :wink:
26. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem nádherné plenky :wink: http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-detail-223489-plenkove-kalhotky-vse-v-jednom-minki-vysivka-motyli.html

Zná to někdo? nějaká firma Nappies by Minki
26. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zas na druhou stranu cuddle jsou jednovelikostní, tak jestli fakt vydží... tak ta cena pak odpovídá... to se vrátí.
26. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina mě poslali mail, že to předávají poště, ale k odeslání jim musím poslat kopii převodního příkazu, ale já nemám skener, tak mi odpověděli, že to teda pošlou, až budou peníze na účtu...
26. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru, já si to nechala poslat na dobírku, se mi nechtělo čekat než jim příjdou prachy na účet :grinning: Mě taky napsali mail o předání poště, už předevčírem, tak snad zítra dorazí :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když je ta akce, tak asi taky objednám nějaké ty blueberry ... potřebují tyhle PULky? http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/one-size-minky-bamboo-velour-diaper/
nebo je to stejné jak se tu řešily minky one sice snap pocket?
26. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si teď všimla že Blueberry a Swadlebees jsou si dost podobné, jak barvy tak i střihy... Nevíte někdo proč?
26. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BB a SWB je jedna firma, spojená. A Maylo přes tyhle už nepotřebuješ žádný svrchní kalhotky. A do třetice - nezdá se mi, že Cb jsou drahý. Když to porovnám s BE, stojí jen o kilo víc, ale pro mě je ten rozdíl obrrrrr...
dubakm - ahoj po letech, na ježečkovou jsem ještě nepřišla, ale já jsem už teď imunní...SKORO
26. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, na ty kapsovky by se neměli dávat PULky, včera jsme to tu řešili a usoudili, že je to jako AIO...
26. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný, já tu minku mám a pod tou chlupatinou je to pogumováno, takže v poho.
26. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dubakm - tak jsi mě teda dostala s ježečkovou plenkou, je úžasná
26. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám vybranou minky bamboo a druhou nevím jakou :slight_smile: asi vemu de luxe tu hnědou s růžovými puntíky. Já chtěla růžový maskáč, ale už tam není. :frowning2:
26. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se líbí zebra...ale upřímně holky, CB jsou hezčí že jo :grinning:
26. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no jsou hezčí... ale nejsou v akci. ty by mohly být příští týden zas.
26. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, poslední růžový maskáč jsem ti asi vyfoukla už v pondělí, nebo kdy jsem na tu akci přišla :pensive:

ijo, já právě CB vzhledu nemůžu nějak přijít na chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediné z CB, co mě fakt nadchly jsou ty svrchňáčky s Nemem :grinning:
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se u CB líbí ta co je nazvaná letní louka. http://www.latkove-pleny.cz/obrazky.php?zbozi_id=36&foto=891658
CB si koupím taky určitě.
26. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, tak to by sis měla pohnout, když mají kažnou barvu jen jednu :wink:
26. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych šla vyloupit banku :grinning: Ještě ani nemám komu ty plínky oblíkat a už je všechno naplánované. Hlavně že mám plínky vybrané a oblečení na mimi skoro žádné... No to jsem budoucí matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky před posledním porodem lekla toho, kolik jsme stihla nastřádat plen :astonished:
katarina - jak se ti může nelíbit když je každá jiná....ale je to výhoda, hlavně pro peněženku
26. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, já to už taky nemám na koho navlíkat. Denča má plínku jen v noci, těch máme dost, takže ty nové skládám do skříně.
26. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co čekáte - kolik už toho máte nakoupené? Já si teda říkám, že to nebudu přehánět a moc toho zatím nemám..ale říkám si, že stejně ze začátku pojedu novosklad plus svrchnáky nebo vlnáčky a je to..
mám pár levnějších aio na střídačku, ted jsem něco objednala v bráně a hlavně se těším na knížku o bkm, at to už můžu začít studovat :slight_smile:

takže mám 4x kapsové aio Babyland - nejsou špatné, zkoušela jsem je na našem skoro 3-letém Kubíkovi :slight_smile: ale jak na mimi - to se teprv uvidí, že..
2x svrchní sketch - slyšela jsem že jsou na prd - tak zkusíme, uvidíme, kdyžtak prodáme, že :wink:
1x vlnáčky Alana
30 ks kikko lux plus asi 40 obyčejných, když budou o ničem, dokopím kikko lux

a objednané mám - jedny IV soft, jedny baby lucy fix, jednu zavaz. plenku popolini, celul. separačky popolini, 2 snapky, čínskej nočníček a knížku o bkm - už se těším, až to dorazí :slight_smile:

no a pak si jdu příští týden pro vlnáčky disana, 2x hamp hour strap, VO, baby lucy organic 3v1, flexi tot.
a asi půjdu do těch pop in aio - kamarádka má mimi a prý maj super střih, úplně jiný než ostatní, tak jsem zvědavá :wink:

Tak si říkám, že to snad bude pro začátek stačit...
Jen ještě řeším, jestli koupit vícevrstvené plenky - co popolini? případně jaké? moc díky předem za váš názor :dizzy_face: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu, za sebe doporučuju tyhle
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=431942&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vSection%3D109%26vOffset%3D40

kdybych jich neměla plnou skříň, koupím i tyhle, protože už se nedají moc sehnat
26. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prodávám něco, co už nám není, tak kdo máte zájem, písněte :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=175299
26. lis 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maylo - tady je naše modelka ve vyhraných CB Velour
http://www.facebook.com/inbox/?ref=mb#/photo.php?pid=539132&id=1652253096
:grinning: to kdybys ještě nebyla rozhodnutá :grinning:

Zuzu - myslím, že Tvá výbava bohatě stačí, pak uvidíš, co se Ti osvědčí. A vv mám Tots Bots a Kikko. Na ten odkaz na inzerát už jsem psala asi před týdnem a bohužel žádná reakce. Chtěla jsem Tots Bots dokoupit pro druhého prcka do budoucna.
27. lis 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente, mě se to neotevřelo :frowning2:
27. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente - díky, tos mě trochu uklidnila :slight_smile: a ty blackberry chci taky jedny zkusit..ty svrchnáky.
27. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek