• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Asi se to nezobrazí ten odkaz, je to z FB, asi to budeš muset vložit tady na koně do albíčka. Já jsem včera nakonec odolala poblouznění BB a neobjednala nic. Stejně by mi doma tři měsíce jen tak ležely. Určitě zkusím CB, ale až příští rok :slight_smile: Naštěstí to je už brzy.
27. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakryš, japato, že se to neotevřelo, je to adresa na přímé zobrazení, i když nejsi na FB, zkusím znovu :wink:

Sdílejte tuto fotku s kýmkoli.
Stačí zaslat tento odkaz: http://www.facebook.com/photo.php?pid=539132&l=2ee82b41c9&id=1652253096

Tak snad ....
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzu -myslíš blueberry? :confused: Já mám doma zatím ty PUL od nich a super! A skvěle rychle schnou, což je potřeba :sunglasses:
27. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
silnete, joo, už se mi to otevřelo :dizzy_face: Krásnáááá modelka a dupka vypadá fakt malinká.

Ty Blueberry svrchňáky ty minky mají bych řekla podle fotek jiný střih než by coverally-ty vypadají super, páč mají ty druhé gumičky okolo nožiček, jakože mají takové ty navíc okolo vnitřní strany stehýnek, u těch minky to vypadá, že nejsou, se trochu bojím, že to bude protýkat :confounded:
27. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
silente, ta dupka fakt vpadá jak v hnusce skoro, má tam malá i tu vkládačku? :confused:
27. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dupka je super a skvěle sedí. :dizzy_face:
Ty druhé gumičky u coverallů jsou k nezaplacení, to je fakt, chytnou vše.
27. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No právě a na těch fotkách to vypadá, že to ty minky nemají :frowning2:
27. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky vidím, krásná fotka. :dizzy_face: krásné dítě. Krásná plínka. je na ní potřeba svrchňáky co? Ale i tak je nádherná
27. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Maylo - bohužel jsou potřeba svrchňáky. Ale v létě na koupališti ne :grinning:

Kat - však se s tím poperem, pro parádu se musí trpět :grinning:
27. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, jsem byla po roce na kosmetice, jsem krásná skoro jako modelka Silente :grinning: hezká plínka....
tak jsem se snažila si objednat BB a samo, že mnou vybraná plena už není :frowning2:, jsem holt pomalá
27. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
silente, já je taky zkusím a teď po té tvé fotce se obávám, že podlehnu i CB, páč chci minidupku :sweat_smile: Néééé, já nechci ulítávat ještě na CB, nééééé, to zas bude peněz :zipper_mouth: :grinning:
27. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ijo, ber to pozitivně, aspoň ušetříš :wink:
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, víš co tě možná potěší.... jsme na tom všechny stějně a nebudeš utrácet sama :grinning:
27. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Na těch látkovkách, tam fakt mizí ty plenky nehorázným tempem!
27. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mayla, teda to mě moc nepotěšilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jo, mizí, mizí, dobrá akce. Já zatím ty svrchňáčky neobjednávám, počkám až příjdou ty první plenky, prohlídnu si je a uvidím. Nechám to osudu, jestli tam v té době ještě budou nějaké jakž takž barvy, tak bych je možná vzala... Uvidím, chtěla jsem teď totiž objednávat ještě šátek.
27. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
díky kat- jsem pozitivně nalděná a protože jsem ušetřila, mohu si vybrat jinou......takže mám možnost volby :sweat_smile: ještě že to nečte můj manžel, asi by mi to vysvětlil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, ta akce končí v neděli... :wink:
27. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tramtadadáááááá :dizzy_face: Jsou tuuuuu :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Krááásný, škoda teda, že ta kraví není minky, ale za ty prachy :grinning: Takže rozhodně je minky i deluxe aio, půjde se dát použít i jako svrchňáčky, je to kapsovka, takže i vycpat čímkoliv. Jen já nejsem zvyklá u aio na patentky, tak s tím se budu muset poprat :grinning:
27. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste??? Mi máte závidět, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme padly závistí :grinning:
27. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
závidím že jsem se musela odmlčet a lapat po dechu :grinning: takže ještě pro mě . tu minky máš růžový maskáč???
27. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo má, ten jsem chtěla... a budou fotečky v albíčku?
27. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tááák, tak to vás omlouvá :grinning: :grinning: :grinning:

Ijo, joo, mám minky ružový maskáč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodím, ale až tak večer nejdřív. Teď jedu s malou k našim, chlapa mám do zítra na služebce, tak abychom nebyli samy doma :slight_smile: Možná tam nějakou tu plínku udám, jako dárek k Vánocům pro prcka :grinning:
27. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
už máš jméno pro holčičku nebo je to služební tajemství :grinning: ale když už víme jakou bude mít prdelku....
27. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ijo, ještě diskutujeme, nechceme ty jména, kterých je všude kolem plno. U nás jsou to samé Natálky, Terezky, Adélky, Elišky... Chtěla jsem Dominiku, ale už mě to nějak pouští, chlapovi se líbí Katka, žádnou holčičku Katku neznáme a hlavně ho v tom podporují známí, takže možná to nakonec fakt ta Katka vyhraje, ale fakt nevím.
27. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to je hezké...ale taky je jich dost :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat, Kačenka je super :wink: a k tomu tvýmu výčtu, jsem se zasmála, mám neteře Adélu a Elišku :grinning:

a taky vám závidím, že máte proč nakupovat, my už nosíme plínu jen na ven a na noc :wink:
27. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
evička: jsme na tom stejně a nových plen přibývá :angry: Asi si ale udělám radost nějakou pěknou plenkou na noc, tu ještě asi užijeme. Ale Vojtovi stačí i Pastelka bez vkládačky, protože si ráno často řekne. Mám z toho smíšené pocity. ( Když jsem v létě ukazovala naše plenky známé, tak tvrdila, že kvůli tomu by si mimčo klidně ještě pořídila. Mají desetiletá dvojčata po IVF, deset let si před nimi léčila neplodnost a už :zipper_mouth: :grinning: :grinning: je těhu :fearful: )
27. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
kubinkov, jsem si objednala na noc bambusovou ptitku, už jsem prostě měla absťák :grinning: :grinning: :grinning:

expedovali ji 24. a ještě tu není :frowning2: no tak v pondělí :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek