• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
Já bambus moc nemusím. Chtěla bych plenku měkoučkou jako byla TB FT. :fearful:
27. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - těším se na fotečky!

A tady jsou taky nějaké fotečky, doufám, že se tam dostanete v pohodě:
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=1652253096#/group.php?gid=136353662417
27. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat, na kolik se můžou prát cushies tushies? Hlavně teda ty kalhotky. Je to stejně jako IB? Dneska mi přišla žirafková :dizzy_face: , ale přijde mi, že trochu šustí, tak se bojím, aby se s ní nestalo to, co s některou IB :pensive:
27. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky mi přišla anavy bambusová a vypadá suprově :sunglasses: . Tak su ještě zvědavá na funkčnost.
27. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednala ještě ty BB Coveralls a tam to teda mizí rychlostí blesku, chtěla jsem na sucháč, no už mají jen jedny, tak jsem vzala jedny na sucháč a druhý na patentky, doufám, že na ty patentky budou sedět, i když svrchní kalhotky jsou asi praktičtější na ten sucháč, že, no ale zase jsou jednovelikostní, tak snad nebudu muset pořád kupovat nové velikosti, doufám, že budou sedět
Jsou ještě někde ty čč Kikko Lux eco?
27. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, jak vypadá anavy velikostně, matilko psala, že je dost nízká a na naší prdku už nedoručovala???
28. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, co je lepší, CB velurka nebo original?
28. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko, ještě nevím, ještě schne. Až vyzkouším, dám vědět. Ale na pohled mi nejpřišla nízká.
28. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka: já je peru normálně s ostatníma plenama na 60.
katarina82: my máme taky CB velurku a original, mě vyhovuje víc original (má o jednu savou vkládačku víc), ale zase mi přijde, že se ten potisku trošičku opral (na rozdíl od velurky, které je jednobarevná).
28. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romankav, děkuji :wink:
Já mám CB originál a ta má teda jenom 1 vkládačku :confused:
28. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam original taky s jednou vkladackou - 2 vkladacky ma AIO nebo QiuckDry - mne se vic libi velur ma prijemnejsi material, takovy na omak prijemny
jinak v prosincove Betynce jsou vyfocene latkove pleny s malym popisem CB ani BBH tam sice nejsou, ale i tak super :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
v originalce je jen jedna vkládačka, i ve velurce. Mě se taky víc líbí velurky, ale asi záleží od kusu
28. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zajímalo by mě, jak řešíte prakticky pokakané plinky vaječinkou, operete to hned v ruce žlučákem nebo to hodíte do kýble na plenky a pak do pračky to potřete žlučákem nebo jak? Já dneska zkoušela poprvé na mladším čč na draka bo novosklad je už na našeho šestikiláčka malý, no samozřejmě mi prokadil i froté vkládačku z malého ručníku, čč i pulky až na dupajdy :grinning: , tak jsem to hned oprala v ruce a dala sušit, a jak budu prát, tak ho hodím do pračky, ale takle to asi neděláte, že?
28. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, ijo: jééé, to se omlouvám, ani nevím, co mám :sweat_smile: Tak je to opravdu Quick Dry - no, schne stejně rychle jako velurka. Jsem spokojená s oběma. Ale v naší tvrdé vodě je bohužel i velurka taková jetá.. (ale to mi fakt nevadí:slight_smile:
reruna: dokud měl syn vaječinu, tak jsem to hodila rovnou do kýble (a žlučák až když zůstal nějaký flek). V zahraničí píšou, že dokud nedostává mimčo příkrmy a je na MM, tak to nevadí, klidně se to může prát (je to prostě jenom trošku zpracovaný mléko). Vyzkoušej PULky víc utáhnout nebo si zkusit pořídit nějakého jiného střihu (některé nejdou úplně utemovat). Syn od 10 měsíců zkoušel kakat do nočníku (taková naše vlastní bezplenkovka) a když občas něco ulítlo, tak to separačka spolehlivě zachytila (a kalhotky Thiersties zůstaly nedotčené).
28. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reruna, plínky od vaječiny oprat hned z nejhoršího, popatlat žlučákem a pak do kýbla. Teď na příkrmech kaká malá už bobky, takže separačka do záchodu i s bobkem a plínka je úplně čistá :grinning:
28. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, já jsem dosud byla líná jít do sklepa pro koš na prádlo, tak plínky skladuju ve velké síťce :sweat_smile: . Takže počůrané plínky dám usušit na topení a pak je tam šupnu. Z pokakaných umyju vaječinu, potřu žlučákem a dám na topení a pak do síťky.
28. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, já přetřu žlučákem, trochu pošudlám v ruce a hodím mokré do kýble. Teď jsem začala oddělovat pokakané a jen počurané, a na radu někoho tady ty pokaděné nejdřív v pračce vymáchám s octem, pak přidám ty počůrané a peru na 60.
28. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reruna já z pokajděných spláchnu vaječninu a přetřu žlučákem a hodím do kýble s vodou :wink: a ty jen počůraný mam zvlášť v plastovým boxu(na sucho) a pak to peru všechno najednou a na 60 :wink:
28. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko, anavy jsem ještě nevyzkoušela, nějak dlouho schne :confused: , ale přiměřila jsem ji k CB. Máš je? Tak mi ta anavy přijde stejně velká a možná má víc gumičky u nožiček, takže by mohla jít víc natáhnout.
29. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn, CB jsem odolala :grinning:
29. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím látkařky.
Holky vy mi teda dáváte :grinning: plánovala jsem si, že až se trošku vzpamatuju po porodu a "naučím" se žít s mimčem, tak že začnu látkovat - pomalu, aspoň třeba přes den a že uvidím, jak se mi to zalíbí, nebo spíš jak mi to půjde. Měla jsem pocit, že koupím čč, možná vv, nějaký kalhotovky a pak svrchní kalhotky a že mám vystaráno. Dokonce jsem si myslela, že bych koupila vše IV. Čím víc se o celé látkování zajímám, tak jsem zmatenější a už vůbec nevím, co mám vlastně dělat, jak balit a už vůbec ne co nakoupit :grinning: :grinning: Ani mi tolik nejde o peníze, ale nechci mít doma plno vychytávek, který pak třeba vůbec nevyužiju. Je tu nějaká z vás, která má "skromnou" výbavu, se kterou se dá slušně fungovat? :grinning: Nejsem extremista, takže neříkám, že tomu taky nepropadnu :slight_smile: , právě že jsem realista, tak radši i říkám, že kdo ví jestli u toho zůstanu :slight_smile: :slight_smile: Skoro se mi chce po pár hodinách "studování" látkovek křičet pomóóóóóóc :grinning:
29. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko, aha :grinning: . Tak to nevím, k čemu bych ti to přirovnala. CB zmenšenou má Mareček kousíček nad pupík a to třeba BBH má pod pupík. Ale on je maličkej, má 4,6kg, tak fakt nevím, jestli by byla i tvojí slečně. Ale když píší, že jo, tak snad jo.
29. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, tak k bbh ji přírovnat můžeš, tu náhodou vlasním :grinning:

bury, hlavně v klidu, opravdu ke spokojenému látkování nepotřebuješ všechny nové a nejúžasnější plenky, asi bych v tvém případě kokupila pár čč, nějaký svrchňáky, jednu dvě kalhotkovky a jednu dvě aio a pak uvidíš :wink: :wink: :wink:
29. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicka - to jsem původně měla v plánu, ale jak to tak pročítám, tak mám pocit, že to v žádným případě nemůže stačit :grinning: Hlavně mám strach, jak to vezme přítel - už ho vidím, jak dělá novosklad :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bury, já jsem si takyy myslela, že nepodlehnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blka - taky píšu, že neříkám, že tomu nakonec nepodlehnu :grinning: Nikdy neříkej nikdy .... :grinning: Já budu hooodně bojovat s celou rodinou - a že je hodně veliká s hodně dětma a všichni jsou nejchytřejší atd atd :slight_smile: , takže buď to vzdám kvůli řečem, nebo naopak podlehnu, abych je všechny vytáčela ještě víc :grinning: :grinning:
Spíš mám ale strach, že to vzdám, protože se v tom nebudu orientovat :unamused: Ale praxe ukáže. :wink:
29. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tuněkdo s dobrou zkušeností s Grow hour?? Ještě nikdy mi nevyšlo, aby se malá nepočurala mimo :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bury, něco mi to připomíná :slight_smile: Taky jsem začínala s čč, pár vv (na ty nedám dopustit), 3 PUL a 2 IB. No, neskončilo u toho :wink: A konečně je přebalování zábava :grinning:
Grow hour mě taky zajímá, měla jsem v úmyslu je vyzkoušet
29. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechám ti jí za kilo, protože jsem na ní fakt naštvaná
29. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek