• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Jo a na noc máme taky BBH bambus a naprostá spokojenost. Mates v ní je většinou od 7:30 do 6-7 ráno, pokud v noci nekaká, což je naštěstí výjimečně. Pokud se mi při kojení kolem 4-5 pokajdí, dostane pak do ráno BL bambus.
Měla jsem předtím BI bamboo extra, ale ta byla jako prkno a nepřišla mi moc sympatická. Pak jsme měli Petit bamboo a ta byla fajn, ale už je malá (měla jsem velikost 1).
1. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki, otestuju, poreferuju :wink: zatim musim rict, ze ty anavy nejak rychle schnou. prala jsem vcera odpoledne a dneska vecer byly plinuse uz suche. jen ty male vkladaci plinuse byly jeste vlhke. zitra do toho em. navlecu.

barco, no jeste ze jste me z toho vynechaly, bych jinak trpela dojmem, ze mi chybi jeste jedny svrchnaky (no ony mi chybi, ale ja si trpelive pockam, az budou mit bbh pulky na brane. doufam teda, ze to bude driv, nez em. odplenim :grinning: :grinning: :grinning:)
1. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono by ti, Teri, musely chybět dvoje svrchňáky - sleva byla na druhou plínku do páru a to by se faaaakt už nevyplatilo :wink:
1. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vás tady čtu, pak budu muset objednat nějaké BBHbambus na zkoušku... :grinning:
1. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco, myslis, ze by byl takovy problem jeste nekoho zmanipulovat? :wink: :grinning:
neee, neni to zavislost! :grinning: :grinning: :grinning: m. se mi smeje, ze jsem si jako mala hrala malo s panenkama a ted si to vynahrazuju s em. a plinama.. :grinning: :grinning: :grinning:

maylo, ale neboj, za reklamu nam nikdo neplati :sweat_smile: (i kdyz jak se nad tim zamyslim, uz by pomalu meli zacit.. :grinning:)
1. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že by měli začít... každé poslat aspoň jednu plínu.
Kdyby jste měli porovnat BBH bambus a BL bambus? Sajou obě dobře? Já mám zatím 3 BL bambusky a někdo mi říkal že to vyjde asi na stejno s BL bambus. Když mě se BBH hrozně líbí jak mají přírodní vzhled :grinning:
1. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to blbě napsala takže oprava:
Já mám zatím 3 BL bambusky a někdo mi říkal že to vyjde asi na stejno s BBH bambus.
1. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, holky říkají, že BBH sají víc, nevím, mě se nějak nezdá. Zatím mám radši BL bambus, vycpávám prefoldem BI a vydrží celou noc a to toho Denča vypije v noci hodně, dva větší Avent hrníčky :rolling_eyes: Musím jí to nějak omezit. Ale určitě BBH taky příjdu na chuť :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám 3x BL a tak koupím jednu ještě BBH a pak se uvidí a dokoupím ať jich mámna noc aspoň 6ks
1. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maylo, BBH určitě nasaje mnohem více jak samotná BL bambus. Samozřejmě, pokud ji jako Katarina dovycpeš, tak to může vyjít nastejno. Na BBH se mi navíc líbí to, že je jednovelikostní. I když já na ní přišla relativně pozdě, takže jsem to nevyužila zdaleka tak moc jak bych bývala mohla.
1. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, jj, jednu kup, litovat určitě nebudeš :wink: Uvidíš, co vám sedne :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BL bambus saje o dost min a jak tu nekdo psal, BBH bambuska neni tak citit mokra jako BL. ale BL mam taky mooc rada, ty jedeme pres den doma. :wink:
1. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tu BBH ještě asi málokrát pranou, tak mě to zatím nenadchlo... A používáme fleecové separačky, takže sucho je v obou :slight_smile: Jen se mi teda zdá, že bbh se nám už dost srazila, na to, že se prala fakt párkrát.
1. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ABrco, ju uz se na ne tesime. No, Kubik zatim stale drzi svou naloz a asi to vypusti fakt do bazenu :grinning: Taky je pekne nerudny a usnul po hodine co vstaval. Jsme na to zvedava. Hm, tak mozna asi potrebuji zkusit Anavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák, přijeli mi minky svrchňáčky a swb newborn :dizzy_face: Všechno kráásný :dizzy_face: Jsem zvědavá, jak ty svrchňáčky budou funkční... Mají trochu tvrdší sucháč, ale to se asi trochu opere.
2. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarino, jak jsi psala, že máš ptitku, máš bambusovou? nebo někdo jiný? chtěla bych vědět co vydrží, dnes přišla, ale přijde mi hrozně tenoučká a ty patentky jsou teda běs děs, takže jestli to půjde přecvakat, tak tam určo nechám dát jiný
2. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jj, mám noční bambusovou ptitku. Musím říct, že nadšená z ní nejsem, no... Taky se nějak srazila nebo co, takže ani můj hubeňourek se do ní už nevleze. Nebo možná by vlezla, ale ty patentky prostě už nedrží a tím, že jí Denča má už na těsno a fakt moc bokovou, tak se jí to hned rozepne :confounded: Už bych ji asi nekoupila. Savost asi tak moc neposoudím, používala jsem ji na noc s prefoldem z mešavice a vydržela do rána.
2. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě je super zpráva, že se srazí, protože jsem akčně vzala velikost 3, protože Viky už má 12 kg a myslím, že takhle by z ní nejspíš vypadla, no ty patentky mi byly jasný, hned jak jsem je viděla, koupila jsem k ní bambusovou vkladku Anavy, tak snad to na noc vydrží
2. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak u nas nezabraly ani ty PES separacky, proste jak se Nela do latkovky vycura, tak se hned vzbudi a ja na to nemam, aby se mi budila po hodine (bezne je schopna spat 2-3h), takze latkovky na nejakou dobu odlozim, treba az bude starsi, tak 2-3mesice, tak uz bude pres den vic vzhuru a nebude to prebaleni takovy problem, co myslite? Ted (4tydny), kdyz se mi kvuli mokre latkovce vzbudi, tak uz nezabere, breci a musim ji nosit az do dalsiho kojeni... Kazdopadne me to mrzi, protoze jsem se na latkovky tesila, tolik jsem si toho nacetla a nakoupila..., ale asi ma vse svuj cas...
2. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak tady je náš mladej v BB http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3590543&vReferer=
Dneska jsem objednávala na bráně, tak se těším, až mi to dorazí.
Barico to mě mrzí, já jsem taky zvědavá, jak to bude mladší snášet, ale já přebaluju každý dvě hodiny po kojení, nejvíc čurá a kadí při kojení, tak doufám, že mu to tak vadit nebude a na ven a v noci zatím budu dávat papírovku, na to ještě nemám odvahu, možná až budu trochu zkušenější
2. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna: ja prebaluju pred kojenim, kdybych prebalovala po kojeni, tak by mi blinkala, nebo dostala skytavku. Takze potrebuji, aby plina vydrzela i treba hodinove kojeni spojene s usinanim a pak 2h spani, no a to mi latkovka neposlouzi, takze na to ted fakt kaslu... ale pevne verim, ze se k nim vratim:slight_smile:!
2. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
barico no taky musím přebalovat opatrně, ale jinak to nejde, kdybych přebalovala před kojením, tak po něm můžu znova a naštěstí nám kojení netrvá dlouho a po kojení je malej spíš čilej a usíná až tak za hodinku a to ho musím uhoupat na rukách, no a za spí přes den tak půl hodinky, takže máme většinou ty dvouhodinový intervaly a to doufám látkovky poberou, neboj, to bude lepší i u vás :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes testovala nové Cuddle Wrap Igulee a jsem mega zklamaná, Marek z nich má totálně otlačený stehýnky a nevejdou se do nich žadné moje kalhotovky :unamused: :frowning2: :frowning2:
Co s tím?
2. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida.l
a nemela jsi je moc utazeny - ja do nich davam treba BL bamboo a v pohode - no obcas mame z nekterych plin otlaceny stehynka, ale trosku - maly je otesanek s tlustyma nohama :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je zkus povolit...nám je rok a půl a vejdou se nám do nich všechny kalhotkovky.
2. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do nich dávám taky spíše savější pleny, protože nejsou igelitový a musí mít savější plenku. Myslím že je má i Silente a ta má taky docela velkou holčinu
2. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim u vsech svrchnaku to pak jakoby pretahnout pres ty kalhotovky - ty kalhotovky jakoby zastrcit pod ty svrchnaky - jak u PUL tak u vlnaku - zadne svrchni neoblecu tak ze je kalhotovka hned zakryta - musim tomu vzdy trochu pomoci :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na mě moc náročný :slight_smile: CuddleWool jsou kratší ale širší, wrapky jsou standardně v pohodě a BI Shorties se parádně přetahují
2. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, mám ten samej problém s cuddlewool, na Denču s kalhotkovkou vycpanou na noc ji nenacpu, furt mi ta kalhotkovka někde čouhá :confused: Nechám je teda na prcka :slight_smile:
3. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakonec přišla na chuť svrchňákům Thirties:slight_smile: Neprodáváte někdo M ? :grinning:
3. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek