• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Už někdo zkoušel ty BB minky svrchňáčky??? :confused: Silente je brala, ne?
7. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak jsem to tu nechytila - co dokáže Medley? Špatný? V čem? Tuto značku tu vidím poprvé. :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají problémy s kvalitou šátků na nošení a nabízeli plenky AIO s vněsší vrstvou z vlny a nebo s fleesu. :fearful: :fearful: Radili u těch vlněných lanolínovat jen vnější vrstvu. A vypadají dost divně ušité.
7. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za upřesnění. Na tom obrázku mi ta plínka přijde taková tenká. Jaká je samost lnu?
7. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
savost nevím, ale zrovna mi přišly vzorky z moraviatexu (odtud ta paní bere látky) a to froté ze lnu je hooodně tenké!!!
7. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soudě podle mé lněné halenky, nasákavost mi připadá stejná jako u bavlny - jen ta bavlna je mi příjemnější, len teda popravdě nic moc...
Ale docela bych chtěla vidět tu AIO s vlnou. Nějak si nedovedu představit to praní... :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scai, tak deku nastrihat na separacky. Ja je pouzivala skoro od zacatku. Pretru je zlucakem a promnu v uymvadle a pak peru s plinama a v pohode. Rucniky na vycpani az na vetsi mimi, preci jen jsou tluste. Ze zacatku bud cc nebo tu zinku z Ikei. Na tvaricky mi to prislo hruby i na prdelku. Kupuju a striham si ten perlan misto vlhcenych ubrousku. Kupuju ho velke asi jako prosteradlo za 40-50 Kc a nastriham.

Katarino, ja mam svrchnacky od Bluberry, ale nevim jake. Maji dvojite gumicky a brala jsem ty co byly i na suchac. Dnes jsem vyzkousela a dobry. Jen jsou jako igelit nejsou podsite jako treba IV nebo BBH. Ucel kazdoapdne splnily a jinak jsou fajn.

Eri, vyper je cele. Preci jen, kdyz uz to nepoberou streva, jde do i do kalhotek a tam cches zvysit tu savost :wink:
7. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo zkušenost s kalhotkovýma plenkama sketch?
Tahle se mi celkem líbí.....http://medley.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1153168
7. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len by měl být o něco savější, než bavlna, ale taky hrubší, to bude záležet na zpracování. Ale myslím, že jako bambus asi ne. Alespoň co si pamatuju ze školy o oděvních materiálech.
7. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všeobecně se tady traduje Sketch nebrat. :confused: Ale praktickou zkušenost nemám a ani jsem je naživo neviděla. S paní jsem o plínkách mluvila pár dní před jejich uvedením na trh a tvářila se, že o šití plen nikdy nepřemýšlela. Já bych se asi chtěla pochlubit. :zipper_mouth:
7. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vzala torchu útokem bránu... :slight_smile: Happy Square jsou objednané 30ks. Pak jsem vzala vkládačky 2x bamboo hour, 1x BBH bambus, extendor, 2x snapky, a vkladačku do IB SIO.

uvidím až pod stromečkem :(
7. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, já tam taky furt čumím, protože nejsem schopná vybrat si barvu Moby šátku :unamused:
7. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No šátek chci taky, ale až po vánocích. Zatím se v nich nevyznám, ale líbí se mi tento http://medley.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1510866
7. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mayla - medley v žádném případě neber, je mnoho diskusí, kde holky píšou, že jsou to vyhozené peníze a šátky se zařezávají do ramen.

např. http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=6566442

http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp?all=yes&id=2749422&typ=0
7. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, jj, na medley je fůra stížností, jak na šátky, tak na plínky... Proto jdu do Moby, takový dobrý poměr cena "výkon" :slight_smile: Jen nevím tu barvůůůůůů :angry:
7. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, z plinek do satku? :grinning: ja mam MaM Eco - elastika - a naprosta spokojenost! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: elastickeho mobyho mel kamarad a byl taky nadseny. nosili v nem maleho 2,5 roku a zvladl to krasne. meli jsme ho zdedit, ale byli jsme rychlejsi, uz jsme vlastni meli. z tech moby se mi libi ten siena - cihlovy.. :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, MaM je super, ale zas je dražší, chci šátek jen pro novoška, pak budu nosit v Ergu, tak se mi do toho nechce dávat tolik peněz :confounded: Takže bude moby, ten cihlový je hezký, ale v oranžové a červené vypadám vyblitě :zipper_mouth: :sweat_smile: Asi nejvíc by se mi zamlouval tmavě modrý nebo tyrkysový. Otázka je, jestli ten tmavě modrý třeba nebude blednout, že...
7. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, ja o vikendu ucinila podobnou zkusenost, akorat s uplne opacnym vysledkem :slight_smile: Koupila jsem novou IB SIO a dala ji prdolovi jeste pred pranim na vyfoceni (kuk http://majdula.rajce.idnes.cz/Kolousek_1/#083_-_IB_SIO.JPG)
okamzite ji procural, ale vse se v poho vsaklo jako u vyprane :astonished:
Miluju ten matros (nevim co to je) co je na vrchni strane tech jednoduchych strev, je proste bozi, je porad "suchej" :dizzy_face:

Jinac peru (az na tuhle vyjimku) vsechny novy pliny i gatky hned po koupeni, ac jinak prase, nedala bych prckovi na sebe neco, co buhvikde buhvijakdlouho lezelo a buhvikdo to osmatlaval.
7. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte prosím, jak to je s Lovíkama na Bráně? Jestli je jenom doprodávají nebo jsou zase dostupné a budou ve všech velikostech a barvách apod.???
7. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly prcek - lovíky brána nově objednávala někdy kolem září/října. byla to nová dodávka. původně Lus psala, že už je nebudou brát, ale pak je znovu vzala. Asi je hodně lidí chtělo.
7. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdu, já je právě vyprané měla, ale jen jednou, tak uvidím, fakt se to ale koulelo, malá byla v loužičce... Manža se ptal, jestli to nemám blbě daný, ale když jsou tam ty patentky, tak to blbě ani nandat nejde, ne? :slight_smile: A jednoduchý střeva - to myslíš co? To úplně vrchní, co má jakoby bílou tu stranu?
8. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za info ohledně šátku. Víte někdo o nějaké dobré diskuzi na téma šátkování, ať to tady nemíchám?
8. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, určitě tu je, myslím nošení dětí nebo tak něco, řekla bych, že ve volné....
8. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mayla, nošení dětí vo voľnej diskusii, babyšatka vo Výbave :o)
8. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo přímo tyto stránky nosenideti.cz :wink:

Lovíky, takže Crepe v L by ještě někdy měly být, že jo, nemusím si kupovat do zásoby...
8. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Eri, myslim to vrchni s tema zlutejma patentkama. Ten povrch je takovej semisovej a pusobi jako furt suchej, i kdyz vse pod tim je uz mokry :slight_smile: toz je divny, ze ti nesaje :astonished:

Ehm... a blbe to nandat jde... a to si prosim dodelavami doktorat :sweat_smile: no nic, mliko na mozku dela divy.
8. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, tož nestraš s kojodemencí :grinning: Dneska je vyperu podruhý, to jsem teda zvědavá...
8. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě před praním polila vodou i druhé IB SIO a ty to krásně vsákly! A docela příjemný na dotek, jak píše Majdula... Tak jsem znovu polila ty první a po těch se to furt koulelo :grinning: Tak jsem zvědavá, jestli vyprání pomohlo...
8. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, tak jestli to nepomůže, tak to asi bude na reklamaci :frowning2:
9. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek