• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Maylo, bambuska po jendom vyprani bude jeste fajn, ale po par mesicich to busde tuhe prkno! Tak se mazli, dokud muzes. Prkno i pak plni ucel, ale na nuchanni to neni :grinning:
10. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se dá dělat, hlavně že posloiží tak jak má :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
CT mame a zatim mu taky vzdy protekla bokem ci vrchem :angry: Nelibi se mi ani to zapinani, neni propracovane a pak se nedaji dost dobre zmensit.
10. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě k těm Happy sqare, jsou jakby dvě látky přišité k sobě, to má být?
10. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, my fleky nemeli.. fleky jsem potrela zlucakem z DM a prala na 60 nebo 90 (podle toho, co tam bylo vsechno za cc) ve froschi. m.to teda jeste dobral k dokonalosti, do kyble s plenama nechal vypustit horkou vodu z predchozi pracky, aby se to namocilo a pak teprve pral.
10. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky, asi si CT nechám ujít, i když vypadají lákavě. My BBH magic AIO máme a mám je moc ráda.
Maylo, když budeš BBH bambusky sušit v sušičce, zůstanou měkkoučké pořád. My je tak máme, i BE...
10. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
amulet, ano budu, mám v plánu si pořídit sušičku v lednu :slight_smile: Tak to se těším :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám CT, taky protékají ale myslela jsem, že už je tam špatný PUL :confused: tak je asi vyhazovat nebudu..
a ještě dotaz, kdysi jsem četla, že do šátku jsou třeba trochu jiné plínky - jako víc savější?
10. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetho, já do šátku žádné extra savé plínky nepoužívám - přebaluju teda docela často. Myslím, že se to týká spíš fleesových svrchňáčků (ale ty nemám ani jedny). Že by mi provlhly vlňáčky se mi v šátku nestalo.
10. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
veselazu na jaře dáš na sluníčko a bude po flekách :wink:
10. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mi z Brány dorazil Medvídek. Chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaký tip na dobrou nádobku s rozprašovačem do které si to namícháte nebo jestli ho používáte třeba i úplně jinak. Dík :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, když jste tu zmiňovaly pandy, chtěla jsem se zeptat na rozdíl a které jsou lepší. Jestli panda biobavlna nebo froté přírodní. Díky.
10. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a ještě mi někdo písněte, jestli je lepší ellas house patentky nebo sucháč a jestli je vůbec dobrá. Díky
10. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth, do satku jsou lepsi plinuse vyssi.. u nas oblibena satkova plina je MMT :slight_smile:
si, da se od eone rovnou koupit i redici lahvicka za dvacku http://www.branakdetem.cz/redici-lahvicka-se-sprejem-eone.htm
pandy my mame biobavlnu, bambus a tencel. nejoblibenejsi je biobavlna, u nas nejvic saje, pak bambus a nakonec tencel. ale frote nezname (jeste ne :grinning:) :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko,zkus to vyprat v nějakém dětském prášku (třeba Batole) na 90.

Já mám CT 2, někdy protečou (ale to i IB SIO), jsou příjemné pro mimčo, pěkně měkké. Za 360kč to jde.
10. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, začala jsem hned po návratu z nemocnice látkovat. Používám haipa daipa a imse vimse + vlněné svrchní. Malá má problém s odřeným bříškem a stehen od okrajů plenek. Řešla jste to některá? Nevím na jak dlouho se látkování vzdát nebo to vyřešit. separačky jsou celuloza od popoliny. děkuji Martina
10. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martiku - používali jsme stejné plínky jako ty. :slight_smile: Mě teda nepřipadalo, že by z nich M. byla odřená - spíš občas trochu otlačená. V každým případě to bylo daleko lepší než při jednorázovkách - tam se jí zařezávaly gumičky do stehýnek. Ale na takhle maličké miminko se mi nejvíc osvědčily čč poskládané do novoskladu. A pokud ještě necháš okraje plenky trochu vykukovat z nohaviček, nic otlačeného mít nebudete. :wink:
10. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tymothy -* děkuji, zkusím znovu novosklad a uvidíme :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podávám hlášení o Anavy :grinning: . Mareček ji měl od 19 do 2:15 a byly mokré jen ty vkládačky :confused: . Teda mokré tak, že by se daly ždímat :grinning: , ale na kalhotkách to ještě nebylo, což mě teda překvapilo :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Blko, my je ani tak dlouho neměly a měla mokré u kalhotky:slight_smile:
11. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem si po příspěvku blky myslela, že jí pořídím, no ale eri, teď už zas nevím :grinning: :grinning: :grinning:

Viky se právě baví sundaváním plen ze sušáku, rozkládá je po zemi a střídavě se do nich zkouší zapínat, docela k smíchu
11. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
evi nechci tě odrazovat, ale mám přibližně starou holčičku a bambuska Anavy nám nestačí. Tedy podkud BMKujete tak asi jo. Zrovna jsem ji Barče sundala, měla ji hodinu a půl a byla na ždímání. Prala jsem ji zatím jen asi 6x, možná se ta savost ještě změní.
11. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to bude tim ze kdyz mimi spi tak proste min cura a kdyz je vzhuru tak jede co muze :grinning: - ja mam taky kazdy den tu BBH za noc jinak mokrou :grinning:
11. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u rocnich teda nevim tam musi opravdu poradit nekdo zkusenejsi :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no matilko mě taky odrazovala, ale spíš do velikosti, teď když Ivuška upraví střih, tak jsem si říkala, že by to šlo, no ale nechám si zajít chuť a vystačím si s tím co mám
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradily byste mi, jestli vzít Ellas house konopky na sucháč nebo patentky a jestli jsou dobré? Prala jste některá MMT na víc než 40°C? Chtěla jsem to zkusit na 50 s plínama a prádlem, protože mi minule zůstala trochu cítit zatuchle po čpavku - asi jsem ji měla přeprat před praním, co protože na 40 je to docela slabé. Díky za rady.
11. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikitko, vlastní zkušenost s EH nemám a to proto, protože na ně někdo nadával a myslím, že je holky prodávaly. Ale určitě ti někdo napíše osobní zkušenost.
11. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, tož to je mi záhada. Ale Mareček čůrá fakt hodně. Ale já jsem té vkládačky měla hodně poskládané hlavně ve předu, tak možná proto toho tolik chytla.
Erinko, a máš tu bambusovou na patentky?

Erinbrock, tak já bych řekla, že Mareček v noci překonává čůrací rekordy. Přes den toho podle mě tolik není.
11. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pititko, já koupila jednu EH bum hugger z druhý ruky, protože na ní byly dobré reference jako na noční plínu, ale po dvou nocích zase šla dál, protože malé neseděla a byla tuhá jako prkno
11. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, já jsem jí to taky naskládala :slight_smile: A stejně to měla mokré durch, mohla v tom být tak max 5 hodin... A mám patentkovou, ona je i na sucháč?
11. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek