• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
U šicího stroje je to lepší, protože tam mám tendenci sedět víc rovně, kdežto u počítače se hrbím, což se obyvateli mého břicha moc nelíbí a strká mi zadek do žaludku :confounded: No zvládám... poslední dobou se mi moc nechce nic dělat, tento týden jsem se zmohla na trochu cukroví, ty tvoje čepky a pár plínek...
11. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, na fotky se těším. Nad čepičkou uvažuji pro případného druhého prcka.
Ivuš - fakt klobouk dolů. Jednak s jedním prckem a těhotná tohle zvládat - já s bídou ušiju něco jednou do týdne. A navíc Tvoje nápady, to je pastva pro oči.

Mám objednáno ze sijemdetem látku z Wendy, tak když už budu platit poštovné, přidám si ten PUL s obrázky (ještě jsem si nevybrala :slight_smile: ) a mám snahu pokusit se o AIO, ale nevím, jak do toho, abych ho šitím nezničila. Uvidíme, jak mi to vůbec půjde šít. Zatím jsem dávala PUL jen na vložky.
12. pro 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všichni??? já mám dnes den blbec, všechno špatně a ještě jsem zapomněla bbh mešavou v Praze na lodi :frowning2:
12. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Evi, to je teda pech :frowning2:
12. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je teda smula. Ja bych z toho byla hodne spatna :frowning2:

Ivusko, musim si od tebe nejake plinky poridit! Uz se tesim, az vyzkousime. Nebudou tedy uz tak bokove, jak tu enkdo psal? To nam totiz nevyhovuje. Jinak obdivuji jak jsi sikovna a jeste s prckem v brisku to zvladas.
12. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi pořád budou spadat mezi bokovější (třeba proti Bumhuggeru)... Sed bude zvýšen o 4 cm, tj. na 46 cm (v nataženém stavu), což je stejně, jako mají BBH nebo BabyLucy Organic M/L. Bude se to muset otestovat na novorozencích, jestli to na ně už není moc obrovské, resp. jestli po zmenšení délky nebudou mít na břiše moc velkou vrstvu látky...
12. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem dotelefonovala, túúúristi naštěstí plenku nezmerčili a v pondělí je k vyzvednutí (to bude smrad :grinning: ), no ale fakt jsem se bála

Ivuško, psala jsem ti přes slepičárnu, došlo ti to?
12. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, došlo, ještě jsem nestihla odepsat, promiň...
12. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pořádku :wink:
12. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim, objednavaly jste nekdo na moderni-latkove-pleny.cz ?
CO si myslite o tehle AIO?
http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-detail-222989-plenkove-kalhotky-vse-v-jednom-minki-puntiky.html
moc diky
12. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nenašla som diskusiu na tému pratelné vložky do podprsenky a tak sa chcem opýtať vás. Používate ich niektorá? Vedeli by ste mi doporučiť, ktorá značka je najlepšia, s ktorými ste spokojná? :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradko, já si je pořídila a moc spokojená nejsem :frowning2: Tak leda na doma, mám v tom "hranatý" prsa :grinning: Navíc, jak malá pije a teče mi mlíko z druhýho prsu, tak jsou ty vložky brzo mokrý :unamused: Mám 3 různý, na značky bych musela mrknout na fakturu, pro mě nejshorší jsou asi Haipda Daipa, ty jsou dost tuhé, pak mám myslím, nějaký merino, ty jsou příjemný, ale ven bych s tím nevyrazila... nějak je už moc nevyužívám :pensive:
13. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pratelné od Farlinu, píšou prát na 40, občas jsem je vyprala s plínkama na 60 a pářou se..a ráno toho taky moc nepoberou asi budu spát v plíně :sweat_smile:
13. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam dotaz na ty, co uz maji vetsi ditka. Nemely problem si v pline sednout? Napadlo mne to proto, ze Kubik si sedne jen kdyz je nahaty, ale v te pline mu to nejde. To tu nozku proste pod sebe neda :unamused: Tak nevim, dza se to casem podda, nebo jak to resit.
13. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ste ma prekvapili :fearful: Tie niektoré vložky sú dosť drahé, dať 180 plus minus za 1 pár a potom to bude na houby...tak to si radšej budem kupovať jednorázovky... :confused: Z jednorázových sú vraj dobré od chicca..máte tie, či iné?
13. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradko, mám pratelné vložky do podprsenky od Aventu, jsou docela dobré, nepropustí,, ale už jsou teda dost zničené, jak je pořád používám, na noc ale spím v čč vložené do sportovní podprsenky
13. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka, já jsem používala vložky do podprsenky od Ellas´House. Z jedné strany fleece a druhé myslím konopí. Vyhovovaly mi nejvíce ze všech.
13. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka: měla jsem popo, ale první tři měsíce jsem nosila doma plínu a na ven tuny jednorázových, protože jsem byla jak odkapávač, pak se to spravilo a stačily mi tři páry těch popo, koupila jsem z druhé ruky jen tak na vyzkoušení a pak jsem s nimi odchodila zbylých devět měsíců kojení

zmuzle: to mě nenapadlo, že to bylo plínou, že Viky už dávno lezla, skoro si i stoupala a pořád neseděla :slight_smile: ale asi teda jo, asi jsme měli problém sedět kvůli plíně :wink:
13. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad vložky do podprsenky-já měla pratelné Avent, chce to dost párů abys stačila prát a měla vždy v záloze suché, já měla myslím 6 párů. Byla jsem spokojená,ale mlíko mi teklo jen když se malá v noci omylem zapomněla vzbudit, to byla kaluž. Při kojení mi druhé prso teklo asi 3 měsíce, od té doby už nemusím používat žádné vložky.

Jo a pratelné se mi zdají lepší i v tom, že nebyly vidět přes světlé tričko, ty jednorázové papírové ano.
13. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsou vložky do podprdy s PUL vrstvou, tak neprotečou... Většina výrobců ale bohužel dělá prostě jen palcaté kolečko a to pak právě je dost vidět pod oblečením. Já momentálně vyvíjím (primárně pro sebe :slight_smile:) tvarované, aby to kopírovalo prso a tudíž bylo míň vidět. Jinak u Klárky ze začátku nebyla s látkovýma vůbec šance, teklo mi to děsně a z jednorázových to pobíraly jedině Chicco nebo Medela, co mají vevnitř takový ten gel, jako je v hnuskách. Bohužel. I tak jsem se někdy v noci vzbudila s kaluží na prostěradle...
13. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že s tím tečením mlíka na tom ještě nejsem tak hrozně :slight_smile: žádná kaluž se naštěstí nekonala :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma ty pratelné vložky do podprdy od Aventu a pak taky Baby Lucy (ty jsou s PULem a víc tvarované, ne jen kolečko). Občas používám i jednorázové z DM Babylove. Ze začátku jsem nosila doma non stop ručníček ikea ve sportovní podprsence a po každém koju jsem ho měnila. Na noc byl ručník nutností.
13. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, můžu mít "technický dotaz"? řeším problém, že se synek pročůrává, není to ale savostí plenek,a le tím, že mu ze svrchňáku všude vyčuhuje plenka, takže vlhkost vzlína a on je durch. Jak to ale udělat, když balím čč,vv, vázačky- všechno tak obrovský balíky (a hlavně dlouhý), že svrchňáky nemají šanci to pobrat?
Napadlo mě, že by pomohly nějaké rozměrnější vlňáky (mám objednané longísky od BI)- ale co PULky?
14. pro 2009 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plenku musíš všude zastrkat a mít svrchňáčky dost velké. Neřiď se hmotností malého, ale rozměry prdelky v plence. Je možné, že budete mít hned nějaká M-ka a S-ka vynecháte. Pěkně jdou zmenšovat svrchňáčky, kde je možně sucháče "překřížit" ( Thrsties, Bummis Brite a a si třeba i TotsBots Flexiwrap. Ale najdeš i další. U vlňáků BI je to možné s patentkami taky.) :wink: Pak jsou svrchňáky dost vysoké, ale pas je úzký. :slight_smile:
14. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kvakulka, vážeš novosklad? Všechny konce, které ti přečuhují musíš přehnout a dát pod kalhotky.
Nohavičky z novoskladu jsem tam vždycky normálně nacpala. Měla jsem PUL BL Fix a IV Organic. Na noc natahovací disany, ty jsou dlouhé a mají nohavičku. Ještě nám na sklady z čč vyhovují PUL HD.
Teď někdy ještě vážu Disany a máme BI shortis a to je v pohodě.
14. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé , vidím,než jsem napsala odpověď tak mě kubinkov předběhla :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulka - mě se na tohle osvědčily natahovací vlňáčky od Disany - mají pěkně vysoký pas a krásně se přispůsobí - na vázačky je to ideální věc. S těma čč už je to horší - mám dojem, že by ji to neudrželo.

Ale teď řeším také problém s provlhávajícíma kalhotkama - IV organic. Nikdy jsem s nimi problém neměla, ale předevčírem jsem je vyprala na 60° (je na nich cedulka 90°) a dnes ráno se M. vzbudila úplně mokrá (skoro jako bych jí je zapomněla dát). Myslím, že je to tím vypráním. Stalo se to taky někomu?
14. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak predsalen sú niektoré pratelné vložky do podprsenky dobré :slight_smile: Díky za vaše skúsenosti. Asi si pár kúpim a uvidím ako potom budem mať mliečko. :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tymoty, také jsem prava IV organic na 60 st. a neprotékaly. Později, když začala Baru čůrat velké nálože,tak provlhaly kolem nožiček.
14. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu dneska na přednášku o látkování. Tak doufám že se i v tom vše udělá nějak víc jasno :grinning:
14. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek