• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Flapi neboj, zas taková věda to není. :grinning:

Jinak co se týče těch mých PUL, zjistila jsem, že mi asi provlhly horním švem a pak už se to šířilo a šířilo.... :angry: Takže si budu muset skočit pro lanolín a zkusit to zatřít. A to jsem z nich byla ze začátku tak nadšená. Příště už jen Popowrapy.
14. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době nakukuju s prosbou o radu. Nemám zkušenosti s látkováním na novoška, začali jsme u syna tak ve 3měsících. A teď bych chtěla malé pořídit do výbavičky nějakou IB SIO a nevím jestli má smysl vel S, poradíte? Od kdy jste dávaly Mko? Díky :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, IB jsem měla měla rovnou M a dávala jsem je hned, co jsem začala látkovat, což u nás bylo asi na 3,5kg. Jen ale na novorozence se moc nehodí typově - vaječina z nich vytéká. A můj malej byl celkem průtokový.
14. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci
nam taky nesedely - jsme cvalici se silnyma stehynkama - spis mam pocit ze jsou na stihle deti - jinak ja prodavam vel. S i M http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=205973 mrkni - pokud by ti nevadilo ze jsou barevne spis na kluka - k tomu S mam i vkladacku navic - a cena je vyborna jsou opravdu jako nove bez fleku - do S uz jsme se nevlezli - zacali jsme latkovat pozdeji a M nam nesedi - meli jsme parkrat a proteklo :wink:, jinak je to spis bokova plena takze opravdu radeji vetsi velikost :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za zkušenosti, já mám prakticky většinu frajerských plín na ven pro syna z IB a jsme spokojení. Na novoška právě nemám zkušenosti. Neudržela jsem se a koupila zatím jen jedno růžový Mko, nešlo odolat :grinning: Tak to asi spíš vyzkoušíme až se modelka narodí a pak dokoupíme podle toho jak nám bude sedět :wink: Díky :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky jsme meli rovnou M a teda nam protekalo i curani. Typove nam tez vic vyhovuji jine plenky, tak jsem je poslala dal. Ale jak pises, ty jsi s nima spokojena.
14. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc moc díky za radu!
Erin- téda, mám docela zálusk na některý tvoje věcičky, ale teď spěchám, doufám, že tam večer ještě něco zbybrde:slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaké AIO byste doporučily? Na ven nechci tahat i svrchňáky, proto mi ty AIO vyhovují víc. Někdy se nám stane že IB protečou bokem, když jsou už moc nacucaný a nestihnou další várku pobrat. Měním je tak co hodina a půl, pak už protíkají. Když nezapomenu takhle často měnit jsou to pro nás spolehlivý plíny. Je fakt že kdyby něco vydrželo dýl byla by to paráda. Máte nějaký tip?
14. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ja rada pouzivam BBH Magic. Ze zacatku delaji vetsi prdku, ale jak je ditko vetsi, je to lepsi a lepsi. Vlastne to je jak vycpany novosklad (velikostne) a nam vydrzi klidne i 4h, kdyz usne (jukni mi do alba). Pak asi MMT, BG, ty se daji skvele zmensit na novoska a vyuzijes je i dal. Jiny AIO nemam a s temahle jsem spokojena a ustoji vse. IB nekdy vydrzely, ale parkrat ne. Tak jsem se na ne nastvala.
14. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše oblíbené jsou taky BBH Magic. Vydrží opravdu dlouho. :wink:
14. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy na ty BBH Magic pějete chválu, jdu mrknout co to vlastně je :slight_smile:
14. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem kukla na bránu a zjistila že ty máme, jen jsem nevěděla že se jmenují magic :grinning: Taky je mám ráda, ale vydrží nám max 2hod a pak protečou když mládě moc pije. Mám asi holt velkýho učuránka :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: Tak to je vám souzeno přebalova, přebalovat a přebalovat... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no ale to uz mate velkeho kluka, ten preci jen pije vic nez ty nase. Ale na ty to zatim staci :wink:
14. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našemu V. jsou skoro dva roky, ale je pravda, že pití moc nedá.
14. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a ty BBH magic stačí na novoška S?
14. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky hlasuju pro BBH magic - dovycpavam je dovnitr do te kapsy navic jeste BL vkladackou, jinak jsem se naucila pouzivat CB AIO - aby neprovlhly zvenku zepredu musim do nich dat treba BI prefold to jsou pak drzaky i na 4 hodky - na ven na navstevu idealni, pokud se teda neposerem :grinning: :grinning: :grinning: my jsme taky mega ucuranci pres den...potrebujeme siroke a vysoke plenky :wink:
a jinak CT AIO jsou fakt nic moc a cekam na zbozi z Tuly objednala jsem tu SWB Econappi, tak jsem zvedava...
14. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innes, ja mela jen M a ty mu byly tak v tech 2 mes.Viz foto. Hodne jsem musela utahnout. V 2 mes. mel asi neco k 5kg? Porodni vaha 3,5kg. Ted ma skoro 8kg a jsou mu furt krasne. S bys vyuzila urcite, maji dobre zapinani a vydrzi dlouho.
14. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle, děkuji, zrovna koukám na bránu, že mají jen M,L, tak ještě počkám.
14. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně malej vypije i 0,8l čaje takže pak je jak průtokáč. Ale zase si říkám a doufám že už se brzo plín zbavíme tak snad už nebudu muset nic do výbavy investovat.
14. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Prosím zkušené látkařky o radu, jestli je lepší na novoška koupit 2x vlňáčky, nebo vlňáčky a fleecové svrchňáky. Už mám dvoje IV Pul, velikosti NB a ještě přemýšlým co k nim. Moc se mi líbí loveybums. A teď babo raď
14. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinecka: my máme taky CuddleBuns AIO a spokojenost - vepředu mi neprotěkají a jsou spolehlivé, dají se fajn dovycpat. Jsou jednovelikostní, takže využiješ i na druhé :wink:

Duzame: Já jsem měla na novoška Anavy natahovací flísáčky (i když chce to zkusit, nektěré děti mají na flees alergii) a maximální spokojenost - krásně seděly na novosklad, malý nikde nebyl otlačený a byly hned suché, když byla nehoda. Dávala jsem je i na noc. Vlňáčky jsem taky zkoušela dávat, ale kolem 2 měsíců se nám začaly množit s novoskladem nehody (ušpinění kolem nožiček) a to mě teda nebavilo je přepírat a postrašit lanolínem (abych to nemusela lanolínovat celé) a den, dva sušit... Dávám je až teď na kalhotkovky...
Na druhé mimčo půjdu taky nejdřív do flísáčků a pak až do vlny... :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě doplním - já jsem měla 1x IV PUL vel.S, 1x Thirsties vel.XS a ty flísáčky Anavy v S a stačilo mi to, všecko totiž rychle uschlo. Možná bych u druhého uvažovala ještě o natahovacích Disanách, na noc... Lovíky by nám konkrétně na noc nestačily...
14. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duzame
taky hlasuju pro flísáčky - ty vlnaky na novosklad opravdu dostavaji tou vajecinou zabrat a nez to projde tou lanolinovou kurou a uschne - lepsi je pouzivat az na kalhotove plenky, flisacky jsou suche hned, na novoska v pohode, pro starsi deti uz pak provlhavaji...uz to vse nepoberou... :wink: vlnaky bych kdyz tak zkusila Disany natahovaci a pouzivala je na noc ... :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja by som sa chcela ešte opýtať, koľko približne stojí lanolin v lekárni a aké značky tam predávajú.
Druhá otázka, je nejaký rozdiel medzi lanolinom od IV, Ulrichu alebo Disany?? :confused:
14. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanolín z lékárny - 50g asi 30-35kč. Značky nevím, normálně ti to naváží, kolik budeš potřebovat.
Měla jsem lanolín od Disany, ale nedá se to s lanolínem z lékárny srovnat. Ten z lékárny drží o mnoho lépe
14. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ja myslela, že to je tekuté...je tam teda napísané ako sa to riedi? :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přišla z přednášky. Jsem zase chytřejší a utvrzenější v tom, že budem látkovat :grinning:
14. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erin, díky za odkaz, presne to som potrebovala :wink:
14. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek