• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
ivusko, děkuju za rady a povzbuzení :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dotaz k tomu praní - octu se přidává kolik?
3. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska.h, dakujem za strih na plienku!!! presne to som zhanala :grinning: tesim sa :dizzy_face:
3. led 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle, já dávám octu tolik, co se dává aviváže. Něco mezi rysky min a max v přihrádce na aviváž.
4. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když dáváte natahovací vlňáčky, jakou dáváte plínku?
4. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betel a malé stačí BL bambuska bez vycpání?
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle: jak jsi se ptala na ten internetovy obchod, tak zkus branakdetem nebo detskybioshop, s temi mam ja pozitivni zkusenosti. V tom prvnim toho sezenes i vic...
4. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se vás zeptat na zkušenosti s obchodem brana k detem ? Už pár týdnů marně čekám na dodání látkovek které chyběli v balíku a na dodáku bylo napsáno že do týdne odešlou a nic....
4. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
barica: my máme momentálně na noc plenku Lollipop Pop N Gro - je to AIO, trochu objemnější, ale zase se syn vůbec nebudí (na rozdíl od jiných plen), protože necítí vlhko, doporučuju :slight_smile: ...Na doma už jsme bez plen.
michelle: octu tak odhadem asi 2-3pol. lžíce, přece jen, je to kyselina :wink: tak aby se plenky moc neopotřebovávaly.
4. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko, urguj to nejlepe telefonicky a kdyz to nepomuze, napis primo Lusinte. Kamaradce to pomohlo.
4. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle moc děkuji zkusila jsem jim napsat a když se do odpolka neozvou tak budu volat docela mě to prdí :unamused:
4. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě prosím o jedno nemůžu na webovkách najít telefoní číslo na ně, nemáte ho někdo ? :frowning2:
4. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, nechávám tam tu jedno vkládačku, která k ní byla a vydrží. Tobě to proteče?
4. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne že by to teklo kolem, ale je za chvíli mokrá i s tou vkládačkou...teda jako že dlouho nevydrží...
4. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilko, nahoře napravo je odkaz O nás a tam je hned na prvním místě kontakt, tak tam zavolej
4. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za ten kontakt já furt zkoumala hledala a nenašla jsem tele :sweat_smile: no ale stejně to tam nikdo nebere....
4. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Erinko, žádnou kapsovku ani AIO teď na Barču nemám. Chtěla bych, chtěla ... hlavně k doktorce... ale pořád nevím, většinou se mi neosvědčily. Mám pocit, že malé pořád vadí kolem nožiček ... umělé materiály. Používám vlastně jen vlňáčky, na doma vázací Disany +vv, z kalhotových plenek jsou nakonec pro nás nejlépší Popoliny - vícevelikostní bambusky nebo organic. Jsou na patentky, zapínají se zvlášť v pase, zvlášť u nožiček, mají měkké gumičky a dál všité od nožiček, takže dělají trošinku nohavičku. K Popo jsem se dopracovala až když byl Barče rok. Docela mě mrzí, že jsem je nevyzkoušela dříve. No a na noc BE od BI. BBH bambuska na noc je také super. Je sice jednovelikostní, ale menší než BE.
Vlastně mám BBH AIO magic. Je Barunce ještě trochu velká. Dávám ji někdy na noc. Dělá větší zadeček, ale nepročůrá ji.
Jediné PUL kalhotky, které jsem si nechala, jsou HD, dávám do nich občas vv narovno.
Jo, pořád pokukuju po AIO Gro Baby .... moc se mi líbí. Ale nemám odvahu do ní jít. :wink:
4. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, to ale spíš záleží na tom, kdy se po přebalení počůrá, ne? Nemám pocit, že by toho pobrala míň, než vv v čč.
4. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně právě přijde, že vv v čč by tak nepročůrala :slight_smile: Ach jo, asi jsem náročná, mně zatím vyhovuje jen ten prefold :grinning:
4. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady: Gro Baby mám nově a je pěkná. Jen, co jsem si jí objednala mandarinkovou, tak se objevila i v modré a červené. Mám na modré plenky prostě smůlu. Když je potřebuji tak prostě nikdy nejsou k dispozici. :unamused: Je pěkně štíhlá a dobře saje. Vnitřek je z organické bavlny, žádná umělina. Gumičky pružné a vůbec se neotlačují. :wink:
4. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle: eshopu je celkem dost, už jsem jich vyzkoušela několik (latkovky, pisisvor atd.), naposledy jsem objednávala na slonecek.cz a byla jsem spokojená.
Jako kamennou prodejnu jsem navštívila Bavlnku, tam se mi líbilo, když jsem byla v Brně, zašla jsem do Brány, tam mě dost zklamali přístupem a chováním k zákazníkům :frowning2:.
4. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.spokojenykojenec.cz taky bez problémů. Objednala jsem v pátek a v úterý byly plenky doma. :slight_smile:
4. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby někdo chtěl, kamarádka prodává 3x Itti Bitti AIO vel. S, barvy hnědá, zelená, žlutá, téměř nepoužívané, nakonec nelátkovali. Cena 250 Kč/ks. Pak ještě 6x Bum Genius AIO na patentky, 3x žluté, 3x zelené, cena 350 Kč/Ks.

Jinak hlásím novinku v sortimentu -- prefoldy z bambusového froté vpředu s ozdobným pruhem z bavlny s potiskem -- http://www.flickr.com/photos/ivuskah/4243512385/ :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilko já jsem taky dneska telefonicky urgovala objednávku na bráně, už čekám měsíc :confounded: :confounded: :confounded: , dávno zaplacené a před Vánoci urgované telefonicky i mailem, pořád neměli nějaké plenky, tak jsem to změnila a snad už mi balík zítra dorazí
4. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivu, to vypadá úžasně :dizzy_face: dá se říct, jestli je savější bambusový flauš nebo froté??
4. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a velur je přesně co??
4. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuska: To je nádhera, ale kvůli plenkám si přece nepořídím další miminko :fearful: Tak mě, prosím, nelákej. Je tolik plínek, co jsem nevyzkoušela... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna no já telefonicky nevyurgovala nic nikdo mi nezvedal telefon.... A na mejl mi došla odpověď že se to zpracovává že o tom vědí... No to já jsem ráda že o tom vědí ale plíny nikde :confounded: Když bych to neměla zaplacený tak to zrušim a seženu jinde ale nechci přijít o peníze už mě to docela štve a zcela určitě si tam už nic neobjednám :frowning2: :pensive:
4. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, to se nedá říct takto obecně, záleží na gramáži té látky, neboli jinak řečeno na tloušťce... Protože jde udělat flís tenký i tlustý a stejně tak froté. Takže je potřeba se řídit podle toho. Toto froté má 280 g na metr čtverečný, flís, co se obvykle používá na vkládačky, co jsou k dostání (a z čeho je třeba BBH a podobné pleny), má gramáž kolem 400 g/m. Čili to vychází asi tak, že tři vrstvy toho mého froté vyjdou nastejno, jako dvě vrstvy toho obvyklého flísu.

Velur -- to je froté s ostříhanýma smyčkama, takže vlastně takový plyš. Prostě místo smyček jsou jednotlivé chloupky, jako u sametu. Co dohebkosti je to učiněný zázrak :slight_smile:

Kubinkov -- já to nedělám naschvál :grinning: Ale ty prefoldy jsou zrovna fakt dobrá věc, tady to lidi používají většinou jako vkládačky, ale se snapkou je to skvělá varianta místo kalhotkovek, když se to dobře poskládá, tak ani tekutý kakanec neuteče :slight_smile:
4. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivu a ten prefold má jaký rozměr? Zkoušela jsem kdysi podle obrázku poskládat vv na kalhotky a ten vv M jsem prostě takhle na malou nenapasovala :frowning2: Tak se bojím, jestli bych s tímhle uměla zarábat :grinning:
4. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek