• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
kahlan, BBH magic my davame na den, na noc mame bambusky, ale protykala nam jen kdyz na ni byla em. mala. spokojena s ni jsem od jejich 6ti kilo, to uz sedi paradne. tu bambusovou vkladacku dam nahoru(ne do kapsy) a nasaje hezky tu vlhkost. mame M.
6. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuska, já neříkám, že je to drsná chemie,určitě je to lepší, než jiná kosmetika. Ale když je označovaný jako 100% přírodní, tak tam PEG nemá co dělat.
6. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky slevnila jsem plinky a svrchnaky mrknete http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=205973 :slight_smile:
6. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš, to je škoda. Ty chlupatky jsou moc pěkný a repre.
7. led 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
BBH Magic máme od 9 kg velikost L. Dávám vkládačku dovnitř, jinak mi to přijde nefunkční, protože se ochuzuje plena o fci " suchého" zadečku a vlhkost zůstane jen v té bambusové vkládačce a nemá možnost se vsakovat do jádra v plence. Nám neprotéká. :sweat_smile:
7. led 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
máme také BBH magic velikost L. Dáváme také od 9 kg. Vkládačku dávám dovnitř, neprotéká. Spokojenost. :slight_smile:
7. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dovycpala a stejne protekla :frowning2: Takze jdou pryc .Kdo by mel zajem o M. cervene a petrolejove ,zakoupene pred vanocemi a pouzite kazda asi 4X :rolling_eyes: ,tak se ozvete :wink: Jo a mala ma 7 a pul kila,myslim,ze L by byly jeste horsi ..

Jinak ja asi zkusim na noc tu Pop In ... je vas tu vic ,komu vyhivuji???????
7. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan: a nechceš zkusit radši BBH + vlňáky? Mám stejně starého klučinu a když přidám ještě jednu vkládačku, tak nám vydrží celou noc. Působí suše na omak. Jinak pokud chceš AIO, tak bych určitě volila nějakou s hodně vyndávacíma vkladkama + dovniř prefold... Já mám Cuddle AIO, drahá, ale roste s mimi, dovycpaná by dle mého stačila. Kolem nožek nám sedí parádně.
Nebo teď Anavy dělá podobný styl AIO (že všechno vyndáš a máš to hned suché). Nemít Cuddly, jdu do nich...

O těch Pop-in tu kdosi psal, že to taky nejsou kdoví jaké držáky a že musí dovycpat...
7. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle si nemůžu nechat pro sebe :grinning:

http://www.ponozkypanasemtamtuka.cz/index2.php, kdyby se tam neozvala ta správná písnička, tak klikněte na 21. Mr. smraďulíny.
7. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcku ja prave nechci nic ,co potrebuje svrchnaky ,jsem trosku zmlsana tema BG :sweat_smile: .Mrknu na ty Cuddle ... :wink:
7. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na ty Cuddle mrkla ,pekny :grinning: Jak dlouho schnou a muze se ta vkladacka susit na topeni ,ze?Takze vydrzi i celou noc?A nejsou pak neprijemne na dotek,moc mokre?
7. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty AIO ještě nedělám ve velkém, zatím jsou v testování. To jen projistotu, kdyby po nich někdo toužil, tak ještě moc nejsou k mání. Navíc teď nemáme bambusový flauš, takže noční plínky nejsou a budou, až bude flauš, což bude nevím kdy :confounded:
7. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže cuddle AiO doporučujete? Na bráně mají negativní hodnocení ohledně protékání kolem nášivky. Máte někdo podobnou zkušenost?
A nechce se někdo zbavit bundles merino malých vlněných kalhotek modrých M? Já bych brala:slight_smile:
Ivuš, proč už nemáte zboží na Bráně? Z nedostatku toho materiálu? A pořád mám zájem o ten nový prefold, psala jsem ti mail:slight_smile:
7. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky prefold od Ivusky :grinning:
7. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu písničku našla v jiné diskuzi látkovek, prý to bude jejich hymna. A od té doby, co jsem si to pustila, tak si to musím pořád zpívat. Doufám, že v tom taky jedete :grinning:
7. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, je to mazec :grinning:
7. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
CB AIO - mam ale starsi verzi ta opravdu proteka kolem nasivky uz po 2-3 hodinach - kdyz jedem nekam ven tak dovycpavam BI prefoldem a to je v pohode - na noc bych ji ale nepouzila...ted jsou novejsi psaly na strankach tuly-tuly a ty uz pry neprotekaji
na noc opravdu nejlepe BBH bambus nebo BI bamboo extra a vlnaky...z vlastni zkusenosti...
ale z tuly-tuly jsem si objednala AIO http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/swaddlebees-econappi/ a dnes jsme je poprve pouzily - je bezvadna, super zapinani na patentky, vevnitr je jen takova dlouha vkladacka ale dovycpala jsem jeste do kapsy BL vkladackou a 3 hodiny super - kdyz by se dal slusny treba BI prefold tak by mohly vydrzet dyl - opravdu pekna, mame silna stehynka, drzi dobre kolem nozicek, ale nekadili jsme...:slight_smile: :wink:
7. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Bráně je asi oddělali, když teď nemají skladem, nestíhám pro ně teď šít, protože mám moc zakázek... Omlouvám se za zpoždění v odpovídání na maily ohledně prefoldů, dostala jsem je, ale prostě nestíhám... A až se odmlčím úplně, tak to znamená, že jsem se ušila k smrti nebo porodila :grinning:
7. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, jééé, tak hlavně v klidu, zatím máme do čeho čůrat i kakat :grinning:
7. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když tu rešíte to protíkání, protíká někomu CT? Mně vždycky proteče :unamused: . A přitom je tak krááááásná, žirafková :sunglasses:
7. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka
po dlouhe dobe konecne neprotekla tak jsem zvedava jestli to nebyla nahoda :grinning: - maly ale spal a nehebzil se...mam modry maskac a ten je taky kraasny :slight_smile:
7. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste mě s těma BBH magic nahlodaly, ještě jsem je několikrát zkoušela na starším klukovi a když to dobře utáhnu a s tou vkládačkou, tak to sedí, tak si je teda nechám a doufám, že si to nebudu vyčítat, jestli budou protíkat... no přinejhorším, malej snad do nich taky doroste...
Z AIO mám z tuly tuly blueberry, jsou dost podobné těm econappi, co dávala odkaz erinbrock, řekla bych, že jsou skoro stejné a jsou teda fakt dobré, ale i když jsou jednovelikostní, tak oproti těm BBH magic dělají malinkatý zadeček a poberou teda hodně a sedí krásně na oba kluky.
Pop-in mám taky, ale tu noční vkládačku nemám, tak na noc nevím, na den celkem dobrý, ale BBH magic poberou určitě mnohem víc, střih mají ty pop-in úplně jiný, na staršího kluka je dopnu už jen tak tak
7. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty SWB econapi jsou take jednovelikostni a take delaji maly zadecek jsou fakt k sezrani a dovycpat se daji cimkoliv - CB AIO vedly ale ted pokulhavaji :grinning: a ty BBH magic treba kdyz se fakt vyperou vicekrat tak zacnou sat lepe a CT snad taky... :wink:
7. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan: Mám ten nový typ cuddlů a neprotékají vepředu. Ty vkladky se dají sušit i na topení, ale na noc to chce určitě BI prefold nebo něco takového. Jinak schnou rychle, jsou to vpodstatě PULky s podšívkou, ani je neperu po každém použití, jenom nechám vyvětrat. Já jsem moc spokojená, kolem nožek drží fest i kakání.

A ještě si tu chválí AIO Blueberry...
7. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erin, já ji dávám Marečkovi ven do kočárku, kdy vždycky spí :unamused:

Jo, blueberry mám a spokojenost. Přijde mi, že hodně nasají.
7. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mohla bych vás poprosit o radu ohledně novoskladu? S malou jsme začali látkovat až později, tak nevím. Moc se mi nechce používat snapku, používal jste někdo novosklad bez ní? Děkuju.
7. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuš, doufám, že dřív neodpleníme, než bude ten bambusový flauš bude :grinning:
7. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, to teda nevím, jak by ten novosklad držel, to bys musela být hodně rychlá při manipulaci s vrchníma kalhotkama, nebo fakt nevím, mě ani nenapadlo bez snapky... Proč ji nechceš??
7. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek