• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Posledně jsem přenášela, tak snad ještě chvíli vydržím... I když mám dojem, že už se to celkem chystá, tak třeba to bude dřív :slight_smile:) Mimino a domácnost jsem už zvládla, horší bude mimino a batole :grinning:
9. led 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus, máš můj obdiv. Mimi, batole, šití, domácnost :confused:
Držím palce, ať je všechno v pohodě.
Přeji holkám, aby si mohla zase brzy šít, protože myslím, že se tvé plenky vyšplhají k dokonalosti a potřebám českých maminek. :wink:
Kdybych čekala mimi ... už to nehrozí :grinning: , tak bych určitě od tebe plínečky koupila.
Mám vyzkoušeno na Barču vícevelikostní bambusku a dlouhou vkládačku a jsou super. I když na batolátko jako denní pleka. Na mimouška novouška určitě dostačující :slight_smile: Jo a ještě vlastně vlňáčky. Ty mi sedí jen na tvoji plenku, nějak to na jinou neumím nainstalovat. Mám všechny vyšší.
10. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych si koupila nějakou novou plínku a nevím jakou :grinning: Radši bych vícevelikostní, máme teď 6 kg, celkem hubenější bříško...Nesedí nám Baby Lucy, Tots Bots, Popoliny radši taky ne, čtvercovek máme dost..Mám pocit že nejvíc Vendulce sedí Bum Genius bambusová, jenže dlouho schne, tak bych ráda ještě něco k tomu..
Tak sem s návrhy :sunglasses:
10. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetko, dyť máš takovejch plínek!! :grinning: A kterou BG bambusku máš na mysli? já znám jen kapsovky...
10. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anavy je suprová, mám tuhle
http://www.sijemdetem.cz/produkt/jednovelikostni-bambusova-plenka
ale mám dojem, že určitě nevydrží do 15 kilo..

Erinko mám tuhle BG
http://www.branakdetem.cz/bum-genius-bambusova-plenka.htm
10. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha: Co takhle vyzkoušet Gro Baby plenu? Je střihově super, rychle schne, je přírodní (organická bavlna) a dají se dokoupit jenom vnitřky. :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angheta -určitě bych také vyzkoušela plenky Anavy. Pozor jen jsou trošku nižší. Ale jsou u nich psané rozměry, tak stačí porovnat, přeměřit s těmi co máš doma a vyhovují. :wink:
Ještě mi vyhovují bambusky BBH.Savé, poměrně rychle schnou. :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angheta - Anavy teď jsou vyšší než bývaly sed zvýšen z 42 cm na 46 cm, to by mohlo stačit, ne?
10. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambusku BBH mám v plánu koupit, když jí tak chválíte :sunglasses: a na ty Anavy se mrknu, ta co mám doma, je úžasně heboučká, i manžel jí "ošmatával" :grinning:
10. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuško já bych Ti ty šicí pomocnice tak přála!!!Všichni potřebujem tvý plínky!:slight_smile: My do obchodu mraky:slight_smile: Tak šup,běž se s nima domluvit...:slight_smile: Pak nebude už moc čas.Minimálně začátek, než si zvyknete na 4člen. rodinku

Marci- plínky v nejbližší době nové nebudou. Ale od února by zas nějaké být měly...úplně nové značky plus BBH celý sortiment(ten máme zaplacený už 3měsíce a stále na to čekáme:-/)
No a spojování objednávek s bránou ke zdraví se přestalo dělat.Ale napíši Ti ještě do IP
10. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinto, mrkla jsem na tu bambusovou BG co tu dávala Angetha odkaz, jestli to dobře chápu, tak M není skladem?
10. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Začínám pomalu vybavovat plínky a chtěla bych se zeptat - používáte některá natahovací vlňáčky?

Jak se s nima manipuluje? (myslím v porovnání s "nenatahovacíma") Takový, co mají tvar jako obyč svrchňáčky na zapínání, už mám upletený a manipulaci s nima zvládám, viděla jsem i zkoušela na "půjčeným" miminku, ale natahovací znám jen z obrázku, líbí se mi, ale nevím, jak je to s praktičností? Jdou hned na novoše, nebo až na větší děti? Jak snadno se navlíkají? A nepadají?

Díky za tipy :wink:
10. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala na ty Gro Baby, myslím, že je nutně potřebuju :grinning:
10. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přebaluju při každém probuzení, ale malý se opruzuje,co s tím. Mažu ho teď už Bepantemem, separačky používám. :confounded:
10. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinka: :fearful: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
si, zkus to bez separaček, mě se po nich Marek opruzoval fest, jedu bez nich a ted ani nemažu, má ho pěknej.

Já chci taky ty Gro baby - modrý ptáček, ale manžel pro to nemá pochopení :grinning:
10. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubinkov, se moc nesměj, beztak to znáš na vlastní kůži, ne? teda pěněžence :grinning: já ale musím nejdřív něco prodat, jsem si slíbila, tož holky, fakt nic nechcete?? :grinning: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=551413 ještě mám modré lovíky crepe M
10. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jula81 :
natahovací vlňáky jsou dost oblíbené - např. disany
Bohužel o nich nemůžu referovat, neb jsem vyzkoušela jen patentkové Swaddlebees.
Mě se teď dost líbí od Bundles nebo natahovací vlňáky Anavy..
http://www.bundles.cz/zbozi/1-merino/106-male-merino-kalhotky-prouzek
10. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra snad pojedeme pro jednu pomocnici kupovat overlock a druhé budu posílat vzorky na ušití, abych věděla, jak je pečlivá atd. Tak snad to vyjde! Patentkovací pomocnice je už připravena k akci, ale zatím není co patentkovat, čekáme na materiál, teď po novém roce si všichni výrobci a dodavatelé dávají nějak na čas...

Natahovací vlňáky a novorozenec -- my jsme používali (doma pletené), manipulace není složitá, jen se dítě ocitne na chvíli zadkem nahoru, takže pro blinkavé děti nic moc. Klárka blinkávala hodně, tak jsme museli natahovat opatrně. Jinak určitě nepadají, pokud máš dobrou velikost, krásně se přizpůsobí, nehrozí vytržení patentků či odrbání sucháčů... Já je mám ráda :slight_smile:
10. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natahovací vlňáčky dávám až od doby, kdy spí aspoň 5 hodin v kuse, na bříško jsem malou nepokládala, dala jsem jí přes rameno a "naklepávala" :grinning: ale přes den je nedávám
Je fajn, že se pod ně vejde jakákoliv plínka a neškrtí v pase :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladido, ty máš ty natahovací bundles? mě se nějak zamlouvají, tak bych chtěla zkušenosti! Já totiž dávám jen jednu čč do lovíků a pořád měním, tak by mě zajímalo jak by se to s tím nandávalo.

a taky se chci zeptat, jestli má smysl doma sušit lovíky veliosti L, které jsem v návalu syslení dopředu zakoupila v hrůze, že už nebudou. Používáme stále vlňáky S, na jednu čč to je akorát. Bára má necelých 7 kg a 6 měsíců. Mám i M, ale jsou na tu jednu čč jeětě zbytečně volné, nikoli nepoužitelné. Tak nevím, jestli ty L nemám prodat a nekoupit si radši ty kalhotky bundles :grinning:
10. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za ohlasy na navlíkací vlňáčky, jsem samozásobitel a pletu, ale zatím mám jen ten klasickej tvar, akorát na doporučení nemám patentky ani sucháč, ale knoflíky + dírky :slight_smile:) Takže začnu plést i natahovací, ok. A ještě jednou dík :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosim poradte - suchy zip ci patentky? (u Bum Huggeru) diky :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně se malá oprudila až teď. Separačky používám od začátku,tak v tom by problém být neměl, tak fakt nevím. Mažu sudokrémem a bepanthenem, snad to zabere.
10. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, BH jsme měli na patentky a zapínání dobrý (plenka nám teda neseděla vůbec), ale my máme vše na patentky, když dám záložní foxky, tak je má slečna během 35 vteřin dole
10. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
si
maly kdyz hodne kadil vajecinu, tak byl taky vic opruzenej, separacky jsem pouzivala, ted zkousim bez a taky v pohode, ted uz tolik nekadime a opruzeni nejsme, mazu bepanthenem a sudocremem - je vyborny - a nejlepsi je nechavat mimco rozbaleny - vim u 2 tydeniho se to dobre radi - ale treba nechat ho lezet na podlozce jen v novoskladu bez pulek pres nej deku - ja ho vzdy vypodlozila necim co me nevadilo ze procura a nahoru pod deku taky jeste jednu plenku... a taky lezeni na brisku pres den, at zadecek vetra... :wink: drzim palecky
11. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel: kdyby na opruzeniny nic nezabíralo, tak vyzkoušej Imazol, často jsou příčinou opruzenin kavsinky.
11. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo tutovka na opravdu velké opruzeniy je i Pythiol
11. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minky one size snap pocket diaper
http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/minky-one-size-snap-pocket-diaper/
holky mate ji nektera? je to AIO a jaka je spokojenost? jsou ted na tulytuly ve sleve...diky :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek