• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Ahoj,
renuna, také se mi do vlňáčků nechtělo investovat. Mám 1x pletené doma (fakt držáky), z druhé ruky Lovíky a pak jsme koupila natahovací BI. A musím říct, že se investice vyplatila. Opravdu super, neboj fakt drží. :wink:
14. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, já fakt nevím, taky chci něco koupit, dokud je z čeho :grinning:
14. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka :grinning:
Jestli koupíš Gro baby, tak pak napiš, jak jsi spokojená. Už nad ní slintám dlouho :sweat_smile:
14. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, ale teď nevím, který :grinning: kdyby byly všechny v jednom obchodě, tak se asi neudržím a beru všechny :grinning:
14. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida
vyfotila jsem je do alba - ale ten material tam stejne neni poznat... :slight_smile:
14. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinka: já taky pošilhávám pro Gro, ostružinová je k sežrání :dizzy_face: (ale ne pro chlapečka... :unamused: ) :slight_smile: BB je taková sázka na jistotu, Tots bots se mi nelíbí designově...

Já mám teď nové Anavy natahovací vlňáčky (božsky oranžové :dizzy_face: ) a jsou to moje nej od prvního nasazení :slight_smile: Krásně drží, i když jsou tenké, nikde netlačí, krásně pruží, jsou fajn vyšší... :wink:
14. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechcete někdo střeva do IB M??
14. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, nám ty BG kaposvky ohromně vyhovujou, doufám, že ty Gro budou podobné a navíc vše organická bavlna :dizzy_face: akorát si říkám, co savost??
14. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, s poštovným se docela prohnu :frowning2: Ach jo, ale když mně se ty GRO asi líbí nejvíc... U těch BB se bojím, jak by nám seděly, s patentkovýma máme blbý zkušenosti :frowning2:
14. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, mě taky BG kapsovky vyhovovaly nejvíc. Ani nevadil ten umělý vnitřek (vkládačky) jako umělé kolem nožiček, gumiček. I savost v pohodě.
Ta Gro baby ostružinová je opravdu krásná. Co se savosti týče to fakt nevím, je to bavlna... 6 vrstev. Škoda, že ji nemůžeme vidět naživo, viď. Myslím, že ty by jsi se ale savosti na Barunku nemusela bát. Je to ještě mrňousek a její čůrací dávky nejsou tak velké. Naše Rampelnice to je už jiný kafe :wink: Je jak průtokáč.
14. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinbrock - moc díky, asi teda neodolám :grinning:
14. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak V. není učůránek, ale jsou mu dva roky. Dávám mu Gro Baby bez přídavné vkládačky a vydrží i 3 hodiny. My máme mandarinkovou a je taky nádherná. :wink:
14. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybyste ji někdo chtěl vidě naživo, tak Pardubice a okolí mohu sloužit.
14. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, tak kup BB na sucháč, mají bleděmodrý...
14. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_prcek: já mám Gro Baby ostružinovou na chlapečkovi a vypadá v ní pěkně:slight_smile: Ještě máme kiwi a modré ptáčky. Jednobarevné jsou pro kluky i holčičky, nové vzory jsou 2 typy do modra a 2 druhy do červena (červené kytičky se mi líbí nejvíc..ale to až na další mimi:slight_smile:. Savost je v pohodě (já už je mám hodně prané, ale ani ze záčátku nebyl problém), s vkládačkou (která je součást setu) si troufnu i na delší cestu (IB SIO, Sweedlebees AIO raději ne, sají méně). A když máš ještě jednu plenku, tak i venku se v pohodě přebaluje (naprosto stejná manipulace jako s jednorázovou).
14. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
romankav: a ty se Grobaby s obrázky budou stabilně, nebo je to nějaká limitovaná kolekce?
14. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chci používat natahovací vlňáčky Disana, ale asi jsem to z obrázků ani popisu nepochopila - dávají se vlňáčky a na ně až body+dupačky nebo naopak plenky, body a pak vlňáky?
14. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbn, na plenku, zajišťují, aby nemělo dítě mokré oblečení, jsou to svrchní kalhotky :wink:
14. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, jsem se ujistila. Akorát to teda bude vypadat zvláštně na tom body :slight_smile:
14. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbn, bodýčko se zapíná právě přes ty vlňáčky, aby nebylo mokré od plenky :wink:
14. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, zrovna jsem chtěla napsat, že romakav má také větší dítko (co do savosti plenky) a Gro baby používá.... a předběhla mě :slight_smile:
14. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska dala malé poprvé natahovací vlňáky a malá má celé nohy od lanolinu a já ruce :grinning: To bude po každé, nebo je to tím čerstvým nalanolinovaním?
14. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel: Jste teď obě pěkně mazané! My to tak máme tak 2x po nalanolínování. To se vsákne. :zipper_mouth: :grinning: (To je pěkné, že máte taky Alici. :sweat_smile: )
14. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida.l: ty vzorkované Gro Baby budou stále, limitovaná kolekce to není. Nevýhodou je, že jsou dražší.. (ale zase moc pěkný:slight_smile:
raady: jj, dneska jsou mu dva roky - plenu už dávám jen na ven, doma chodí na nočníček:slight_smile: Výbavičku si ponecháme, máme všechno, co nám vyhovuje: Gro Baby, Little Beetle velurky a vlňáčky jednovelikostní, cuddle buns, IB, BI bamboo, pár čč a další kousky...nechám si je do sbírky:slight_smile:
14. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet, jen ze začátku, my už to máme v pohodě :slight_smile:
14. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, rozhodla jsem se pro Gro Baby...uuuufff :sweat_smile: Teď ale jaký :grinning:
14. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, ahoj, já jsem vcelku v šoku, že chodíte na nočníček :sweat_smile: Jak jsi to dokázala?

Holky, s jakou AIO jste spokojené? Já chci ještě dokoupit nějaké kousky. :wink:
14. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubinkov, ty máš taky Alici?
14. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: AIO máme Gro baby (jednovelikostní, neškrtí i velké děti, biobavlna, naše oblíbené :slight_smile: ), Itti Bitti (nevýhodou je více velikostí, nedají se dovycpat, kakání někdy nezachytí), Sweedlebees (není moc savá, víc velikostí, ale dobře se převléká na cestách), Pop In (nad 12kg škrábou nožičky, pro malinké děti super, ale ten vnější materiál nic moc), Cushies Tushies (super, ale jsou dost velké, na malém mimču si nedokážu představit), Lollipop Pop N Gro (objemnější, ale dobrá na noc), Imse Vimse (hodně objemné, přijdou mi hůř prodyšné, nic moc).
14. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jsou k dostání ty Gro Baby s potiskem? Nějak to nemůžu najít... Na Klárku už je neužiju (má plínku jen na noc, to dávám raději hnusku a na ven a to mi stačí ta jedna IB co mám :slight_smile:), ale třeba na mimino... :slight_smile:
14. led 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek