• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Ivuš, něco je tady dole

http://www.spokojenykojenec.cz/Pleny-vse-v-jednom.html

ale Tvoje jsou hezčí :wink:
14. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obcas tady u vas sbiram rozumy, ale neprispivam, ale zaujalo me, ze tu mate dve Alicei. U nas taky jedna bydli. :slight_smile: A to sem si rikala, jak je to zridka davane jmeno. Treba k nemu maji latkarky nejakou zvlastni afinitu :grinning:
15. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
holky, jak vás tady čtu, že Gro Baby bude i pro nás nepostradatelný kousek do výbavy :grinning: A to jsem si říkala, že se dočkám odplenkování s tím co máme. :sweat_smile:

romankav- dodatečně Davídkovi vše nejlepší ke včerejším narozeninám :dizzy_face: Je to šikulka, že chodí na nočník.
Máťa byl taky šikulík, v roce a půl plenku jen na spaní :wink: Ale Barče je naprosto šumák, jestli do plenky čůrá, kaká.... Když se povede do nočníku, zatleská si.... a za dvě hodiny stojí vedele mě a já slyším,jak důkladně tlačí a ani nemrkne :sunglasses:
15. led 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, po ránu píšu jak tatar... snad vy mi rozumět :wink:
15. led 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, vydrž :grinning: :grinning: :grinning: a nepokoušej
15. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fel: To nevím, jestli je to látkovkami. My nechtěli tuctové jméno. Proto máme Terezu, Alici a Vojtěcha. Dvakrát ze tří jsme se trefili do nejfrekventovanějších jmen, ale i mistr tesař se nekdy utne. :grinning:
15. led 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, my nechodíme, já ji držím :slight_smile: A zdaleka se to nedá pokládat za "chození" na nočník, chytáme akorát kakání po kojení a občas nějaký učůrnutí :wink: Ale jsou holky, co jsou na to podstatně líp :wink:

Holky, jsem včera usínala a probouzela se s myšlenkou na GroBaby, to je závislost, ne?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte některá tady tu AIO http://www.branakdetem.cz/bum-genius-organic.htm Jaká je? A ještě tady v inzerátech jsou sakra drahé, ale pěkné tady ty http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=469479&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D109 Asi nikdo nemáte, že?
15. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, nemám zkušenost ani s jednou plenkou.
Na tu novou na inzerátech jsem také už koukala. Moc se mi líbí "křidélkové" řešení kolem nožiček. Ale ta cena je už horší :pensive:
15. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, píšou, že je to AIO, ale není tam PUL, tak nevím :frowning2:

A ty BG AIO, taky jsem se na ně ptala, myslím, že Ivuska zrovna moc nechválila...
15. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, taky mě to zarazilo, že vrchní vrstva plenky je jen bavlna :confused: To je zvláštní.
15. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Typuji, že mezi bavlnou a flísem bude PUL, jinak by to nefungovalo. Zeptám se prodejce, za to nic nedám.
15. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, ty křidélka tam jsou fakt určitě funkční. A navíc ty vzory :dizzy_face: . Ale s tou cenou máš pravdu :unamused: . Kdyby tam byl PUL, tak je to fajn, ono totiž z venku ta bavlna bude asi vypadat hezky.

Erinko, dík.
15. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
romankav, díky za tipy, podívám se po netu a zkusím nějakou vybrat :wink:

erinka, jasně, chápu že nechodíte :grinning: ale kdybych to stačila podchytit jako vy po kojení, tak bych byla taky ráda... páč takhle to provozovala moje mamka se mnou a já na roce byla bez plín :sweat_smile: absolutně nechápu, kde na to vzala nervy :grinning:
15. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BG Organic -- nám se neosvědčila, jinak ji ale lidi dost chválí, tak asi jsme my ti divní :grinning: Každopádně savá je málo, to je jasné z materiálu, ale jde dost dovycpat, protože je objemná, hlavně teda pro nás hrozně široká mezi nohama. Mám patentkovou, sucháčová bude asi lepší.

Tamty plínky AIO -- zrovna v posledních dnech jsem si s paní vyměnila pár mailů, protože o jedněch z těch plín psala, že jsou s vlnou, což nebyla pravda (byl to fleece). Taky vůbec netušila, že na plínky jsou v ČR potřeba atesty a tak dále, prostě trochu zvláštní.

U těch, co mají "vnějšek z bavlny"-- dle webu výrobce, že je tam skrytá vrstva PULu, která ale není kolem nožek s tou bavlnou prošitá, takže by to prý nemělo protékat. Asi zkusím ušít něco s podobnou konstrukcí a otestuju, protože je to jinak zajímavý nápad.
15. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus, to jsou zajímavé informace :wink:
Paní prodává ty francouzské plenky i na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=552246
15. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi tam vypadlo "to vypadá"
15. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Alicím vše nej k svátku :wink:
Holky, ty barevný plinky, např.IB, BBH AIO nebo Gro baby perete s bílýma plinkama? Nepouští to? Já mám čokoládové BB a trochu to pouští, tak je peru s tmavým prádlem.
jinak ještě k těm Pop-in - byla jsem s nima celkem spokojená, jen do té doby, než jsem zkusila BB nebo BBH magic, ty pop-in jsou už na staršího jen tak tak, má 12 kg, ten vnější materiál má po 3 měsích už žmolky a sucháče skoro nesuchají
ad vlňáky, jestli mi babička teda uplete a osvědčí se, tak možná investuju pak do lovíků na léto
15. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se těším. V. bude mít pleny až do školy, tak, aby ve školce měly úči jednoduchou manipulaci. :grinning: Prosím taky něco pro kluky. Ty čtyřkolky u tebe jsou fajn.
15. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gro baby určitě pouštět nebude, protože ta barevná vrstva je polyester a ten nepouští. Stejně tak IB či BBH AIO.
15. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
BBH AIO mám černou, fialovou a zelenou a peru na 60 s ostatnéma plínama a opravdu nepouští, stejně jako mandarinková Gro Baby.
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě teda ta SWB ekonappi taky nepouští :confused: Peru na 60 s ostatníma plínama (bílé čč, barevné bambusky, barevné popolínky..)
15. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak BBH má mentolovou a taky nepouští, a ty BB možná ted po více opráních už taky nepouští, vyzkouším
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidi, zabte mě, BB už je objednána a teď plánuju Grobaby, pak už si snad dám pokoj :sweat_smile: :zipper_mouth:
15. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida.l, je to návykové, vid :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně, že vám koupené plenky sedí, vyhovují. Mě strašně dlouho trvalo, než jsem výbavu vyladila :grinning:
15. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady u nas to bylo taky tak.. :grinning: doufam, ze pak dalsi ditka budou podobna jako em., aby to unosily.. a nemusela jsem pak kupovat dalsi plinuse..:grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lalida: Buď si jistá, že nedáš. Pořád je něco nového, co musíš vyzkoušet. Ale plenky budete potřebovat ještě dlouho, užívej si to plnými doušky. :wink:
15. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeziiis uz me tu prestante provokovat s dalsima plinama! jak na potvoru jsou ty gro baby k osobnimu odberu u nas.. :-P :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezita : už mám objednanou i Gro baby - mohu ti pak poreferovat :grinning:
Teď si vážně dávám pokoj, minimálně pár měsíců (tak dva :grinning: ))
15. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek