• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
No tak já jsem nes taky objednávala, říkala jsem manžovi, že bude třeba výbavu aktualizovat když nám Vendulka roste a on: Chceš na to peníze? Kolik budeš potřebovat?..... :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladido, to jsem zvedava.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja `musim` jeste pristi tyden na branu a pak si davam pokoj.. bych mela zacit setrit,ten rodicak je ubohy.. :-P :sweat_smile:
teda anghet, to bych taky potrebovala.. :slight_smile: m. vzdycky rika, jestli tech plin nemame nejak moc.. a ja na to, ze kdyz budeme mit (snad jednou) 3 potomky,taksi je musime setrit a tudiz jich potrebujeme hoodne.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezita: taky plánujeme 3 děti, tak jsem dnes manželovi říkala, že plíny užijeme :grinning:
angetha: tak to máš chápavého muže
já už mám od příštího měsíce "protikrizovou" mateřskou, to taky bude bída s nouzí. :pensive:
15. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivusko, díky za postřehy k plenkám. To se bez té BG obejdu, nerada hotové věci dovycpávám :grinning:

Raady, já jsem svoji výbavičku ještě nevyladila. Hlavním důvodem je to, že když plínku koupím, tak mi je líto ji hnedka prodat jenom proto, že mi nevyhovuje :sweat_smile:
15. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli je tady nejaka fanynka BG organic (nekdo si to chvalil tady) a nema rada BG kapsovku, tak ja bych klidne vymenila. Organic me neoslovila a kapsovku mam rada. Ja jsem si puvodne objednala na brane SWB econappi a oni mi pak volali, ze uz ji nemaji a ze jestli nechci tu organic, tak jsem souhlasila, ale moc me nebavi teda :unamused:
15. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetko, tak se pochlub, co jsi objednala :slight_smile: Mě teda svrbí ruce na ty Grobaby, po neděli je objednám, teďka jsem u našich, nemám na to dostatek klidu :grinning: a teda ty BB mi taky nedají spát :sweat_smile:
15. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, na BB máš ještě dva dny, pak jsou o 80 kč dražší :grinning:
Já budu mít teď takových plen, že to snad ani neunosíme :grinning:
Ale třeba budou některý nesedící nebo jinak blbý, že je pošlu dál.
15. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida, jeeej, co teď?? :grinning: Které jsi objednala?
15. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manželovi jsem říkala, že to bude tak 1000, ale vyšplhalo se to na 2600 :sunglasses: což teda neví...
No a mám tam BBH bambusku, Bamboo extra, Prefoldy, zkusím P´tit bambusku, nějaké vkládačky...se to nakupilo ani nevím jak :sunglasses: Ještě že neměli nějaké plínky a svrchňáčky v naší velikosti :grinning:
15. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
angheta, sice se ti cena vyšplhala, ale vybrala jsi si samé fajn plenky, tedy podle mého vkusu. :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jsem tady pilně studovala :sunglasses:
15. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, BBH bambuska mě taky láká...ale ty barevný AIO momentálně víc :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha, ptit bambuska mě teda dost zklamala, tak jsem zvědavá, co na ní budeš říkat ty :wink:
15. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja sem prestanu chodit, Laka me Gro baby a vydavaji je i na Praze 4! Ale rikam si, ze to snad uz ani nema cenu, pliny mame. Zase na leto na pisek mit krasnou plinku :dizzy_face:
16. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem včera vybírala na bráně a muž na mě, že snad neobjedávám další :sweat_smile: drzoun :grinning: Asi počkám na léto a pořídím nějaké fajnové do kočáru na parádu :grinning:
16. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se vás zeptat na zkušenosti s přebalovacíme podložkama? Kamarádka mi doporučovala Popolini, ale upozorňovala, že se smrsknou.
16. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přebalovací podložky jsem nepotřebovala, stejně mi posloužila čč a je universální. :wink:
kualalik: :grinning: To přece nemůže krásné holce chybět nějaká fajnová plenka na léto. Třeba červená nebo žlutá, aby to bylo z dálky vidět. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka83: objednala jsem si bleděmodrou BB one size delux, Gro baby modrý ptáčky a pak Lollipop Organic One size (kalhotovka taky ze spokojenýho kojence)
ještě mám přihozeno na plínky na aukru, tak nevím, zda je vyhraju :confused:
Každopádně teď už budu mít dost AIO plen, aby manžel a babičky zvládli přebalování beze mne, když budou chvilku hlídat.
16. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubinkov, na léto musí být nějaká parádní, tak že počkám až jak na tom budeme s kilama a pak objednám nějaké :wink:

olina, já jsem si pořídila jen klasický přebalovací podložky papírový (spodní vrstva neprosakující) - na cesty a tak, jinak si myslím, že mi postačí klasický čč :wink:
16. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, také jsem měla na cesty papírové podložky a jinak na doma čč.
16. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik: dělám to přesně tak jak plánuješ - zatím jsem spotřebovala 3 papírové podložky. Doma si dávám na přebalovák čč
16. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida, raady, holky díky za ujištění :wink:
Naštěstí mi docela radí zkušená matka (starší sestra) dvou dětí :grinning: Docela věcí jsem podědila (od věcí do porodnice,pleny,... oblečení), tak že jsem ráda :sweat_smile: A šetřím korunky na ukázkové AIO :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám přebalovací podložky vyrobené z pul 50x50 a froté čtvercových plen, protože ani jedno z toho jsem nevyužila k účelu, ke kterému jsem koupila, tak jsem to prostě sešila k sobě
16. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju, ty jednorázové znám, používali jsme, jen mě zajímalo, jestli se vyplatí ty bavlněné a papírové vůbec nekupovat.
16. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida, na aukru bývají i pěkný plínky? když jsem tam někdy mrkla, nic jsem tam kromě jednorázovek nenašla...
16. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka83
no, byly tam Swadllebees kapsovky, nové tři kusy za 400, ale už mě někdo přehodil, tak na ně kašlu :grinning:
16. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pokušitelky, pak napiště, jak se Vám Grobaby osvědčily. Já už jsem si řekla, že nepodlehnu nějakému šílenství jako to bylo s IB :grinning: a nějaké nové trumfy si chci nechat na druhé mimi, aby nebylo ochuzené :wink:
16. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelkad a ako dopadlo šialenstvo s IB? pochváľ sa, nech viem, čomu nemám podĺahnúť :wink:

ja som mala 2 originál prebalovacie podložky BL, ale tie už nerobia, tak som teraz kúpila flanelové plienky podšité nepremokavou vrstvou a tvária sa super, lebo sú skladné a lacné. jedna vyšla 2 eurá.
16. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dahlia - před časem, kdo neměl IB SIO nebyl In.... :slight_smile: já koupila 2 kousky, náhradní střeva jsem si pak ušila sama. Následovalo šílenství s BBH (taky mám doma)... a nakonec CT. Na to, že jsem chtěla jen čč toho mám požehnaně. prostě davová psychoza funguje. Od té doby ale novinkám docela odolávám, neb si kalhotovky šiju sama a na to mám nejraději vlňáčky.
16. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava -IB mám 3 :wink:
17. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek