• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
kackaj, to se neboj, ja kupuju vzdycky jen jednu od kazde znacky, co me zaujme:slight_smile:, nicmene to jsem spis davala dohromady nocni plinky a ted bych potrebovala nejakou vetsi sadu na denni pouziti...

holky a jaky je rozdil mezi PP one size biobavlna a one size super? jen v materialu? nasajou obe stejne? schnou obe stejne dlouho, resp. kratce:slight_smile:?
19. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, já mám biobavlnu a tencel (2ks) a to rozhodně schne líp biobavlna, jak říkám nasaje vcelku dost, ale nevím, jestli míň nebo víc než super. A jinak tencel se i trošku smrskl, ten do odplenění asi nebude :unamused:
19. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, manzel dnes koupil kyblik na pleny a ted resim, jak v nem pocurane pleny skladovat - ve vode?
19. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. nebo na sucho.. :slight_smile:
ja skladuju na sucho, jen tam na vatovy tampo kapnu trochu tea tree a levandule, aby to moc nesmrdelo.

z popolinek mam pandu biobavlnu, bambus a tencel a pak one size biobavlnu. nejrychleji schne biobavlna, pak kupodivu bambus a nejhur tencel..
19. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barica: já mám také vlňáčky Anavy. Úplně jsem zapomněla, že jsou jednovelikostní. Už nezmenšujeme. :wink: Jsou tenké, pružné, příjemný materiál. Ale bohužel nám nejdou na všechny kalhotovky. Třeba na Popo jsou nízké, nezakryjí celou plenku a u některých zase ne zcela zakryjí plenku u nožiček. Vlastně nám nejlépe sedí na patentkovou bambusovou plenku od Ivušky :slight_smile:
Luccii: také skladuji v kýbli na sucho.

Jinak jsem neodolala :sweat_smile: a objednala jsem také plenku Gro Baby. Tak pak písnu, jak jsme spokojené :wink:
19. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, to ja ted resim s vrchnakama Lovikama, novosklad mi nezakreji u nozicek a kalhotkove plenky tak ruzne:slight_smile:, objemnejsi plenky ne... ale mam jeste natahovaci, tak to musim nejak prostridat...

popolinky tedy asi koupim bavlnene, potrebuji, aby rychle schly a postupne nahradily cc...

a Gro Baby odolam:slight_smile:!
19. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste mi rekne, ma smysl koupit z bazarku za dobrou cenu splstnatele vlnaky? mela bych je jen jako zalozni, spis me zajima, jestli i kdyz jsou opouzivane a splstnatele, tak jestli drzi, jsou to Popolinky na patentky...
19. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, střih vlňáků budu muset asi rozšířit a trochu prodloužit, aby to sedlo i na široké pleny, je fakt, že jsem to dimenzovala na ty své a ty jsou přecejen z těch štíhlejších...
19. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
barico z popolinek mám pandu tencel, schne dlouho, déle než BL bambusová i BL organic, nejrychleji mi schne HD pastelka bio. S BL i HD jsem spokojená, ty pandy, ačkoli jsou jednovelikostní, nám určitě už dlouho nevydrží, mám už ted problém je malému dopnout kolem boků, má už přes 7 kg a má teda dost faldíky, no účel zatím plní, mám je za dobrou cenu od kubinkov, ale další už kupovat nebudu...
19. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
vidim, ze je tu pomerne popularni plinka Gro Baby. Mne se prilis neosvedcila. Uprednostnuji kapsove AIO s mikrovlaknovym vnitrkem. Pokud by jste nektera mela zajem, rada se jedne temer nepouzivane zelene (kiwi) Gro Baby za 300 Kc zbavim.
19. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prodávám nějaké plínky, kdyby měl někdo zájem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=202500
19. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se vtěrknu :grinning:
Tu mám plínky ( a jiné co se nehodí nebo z nich gta naše nádhera už vyrostla :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=83941
19. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte některá zkušenosti s cuddle AiO? My už jsme ji měli asi 3x na sobě a pokaždé protekla. Doteď se mi nezdálo, že by byl prcek nějak extra čůrací, ale tato AiO je hned komplet pročůraná. Stalo se vám to taky někomu? Zlepší se to? Nebo jak hodnotíte cuddle AiO?
20. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackaj, já jsem ji měla z druhé ruky a rychle šla dál ze stejného důvodu. Vždycky mi protekla, ale jenom na boku. Myslela jsem si, že to je tím, že prcek čůrá nějak do boku a ty vkládačky to prostě neměly šanci vzít.
20. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Barča má na prdelce malý červený ďupky, se mi ji v noci nechtělo přebalovat, byla v tom 9,5 hodiny, ale dobrý, až teď ráno jsem si toho všimla, tak je namazaná a větráme...Myslíte, že to může být opruzení?? :frowning2:
20. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uz delsi dobu vas procitam a prosim o radu.Chystam se na latkove pleny a co nejdrive na BKM s plenou jako pojistkou. Predpokladam ze cc a vv + nejake PUL mi budou stacit, ale mozna mi nektera da radu ktere plinky a v jakem pocku u BKM mimiska nejlepe vyuziju.
Zatim mam doma 2 baleni Imse vimse muselinky, baleni popolinek cc, plen Ikea a Kikko Bambusovych barevnych a IV PUL S (fox,organic) na ozkouseni + nocnicek koupeny jako slehaci miska v domacich potrebach za 40,-:slight_smile:. Na brane mam rozdelanou objednavku na separacky a planuju dokoupit jeste nejake cc.
PS budeme mit klucika.otrebach za 40,-:slight_smile:. Dekuju.
20. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
oldrisko, na BKM tu je spešl diskuze, myslím, že v kojencích? Já chtěla taky BKM, ale moc nám to nejde, chytáme akorát kakání po kojení a občas nějaký čůrání...
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj erinko, koukala jsem, ale rikala jsem si, ze to take ze zacatku budu zkouset spise po kojeni, rano a vecer...castecne a ze urcite tady najdu dobre reference na latkovky. Uz vim ze TESCO nebrat :grinning: .Kolik cc je tak prumerne potreba na novoska denne?Nemam predstavu.
20. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, ahoj, pamatuju, že ségra, když nepřebalila, že měl malej taky takový ty ďubky na zadečku. :unamused:
20. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oldriško, počítej tak 10 - 12 x denně přebalit, na jedno přebalení potřebuješ 1čč plus něco na vložení, buď vkládačku, vv, nebo další čč. Většinou se tak za 2 dny naplní pračka, k tomu připočti čas na sušení, pokud nemáš sušičku.
20. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oldrisko, já mám malou doma přes den jen v čč+vkládačce na podložce, takže přebaluju hodně často, když jsem celý den doma, není problém 12 plínek!! :confused:
Já to ze začátku zkoušela kdykolikv se mi zdálo, že by se jí mohlo chtít, ale teďka kope furt, do nočníku se jí čůrat nechce, až vzápětí na přebalovák, nebo do plínky a nejlíp 2 x po sobě :grinning: Tak jsem ráda, že většinou kaká po tom kojení a někdy se tam i vyčůrá...

kualalik a za jak dlouho to malýmu zmizlo?? Fakt to dneska byla výjimka, ale vím, že holky se tu bavily, že přebalujou třeba i po 10 hodinách... No byla v prefoldu a byl dost nacucanej, ale ne úplně na ždímání...
20. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky, tak to jdu zmenit objednavku, mela bych plenek malo...Jako vkladacky mam zinky z Ikea 10 ks za 99,-.
20. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, ptala jsem se jí a do třech dnů to bylo fuč.. mazala mu to i měsíčkovou indulonou :wink: a může se udělat i odvar z měsíčku, ale na to jsem někde zahrabala recept :unamused: (zkus to třeba i bepanthenem)
20. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty používám pořád, dobré jsou i Kikko bambusky vkládačky, myslím že 8 stálo nějakých 250 Kč...
20. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazala jsem Weledou, tam měsíček je, jinak mám doma z porodky Rybilku, Sudocrém...Bepanten mám taky :slight_smile: Ach jo, tak budu poctivě přebalovat i v noci...
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, tak to mazej tou Weledou a uvidíš zítra, jestli to bude lepší :wink: A ségra doporučuje ještě hodně větrat :wink:
20. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko já tuhle našla pupínky na podbřišku asi jsme jí špatně umyli po vykakané mrkvičce nebo já nevím..
A dnes ráno jsem jí zkusila dát na nočníček, protože teď kaká ráno tu polední mrkvičku, řekla jsem zatlač, ona ví co to znamená, tak zatlačila a bylo to tam :dizzy_face: :grinning:
20. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kualalik, to my větráme furt, přes den je bez svrchních kalhotek a dneska ji mám na ostro úplně :slight_smile:

Anet, to je šikulka, no vidíš :slight_smile: A vy už dáváte příkrmy?
20. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pár dní Erinko..
tak a teď je to do plíny :sweat_smile:
20. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
přidala jsem pár věcí, co nám jsou už "malé" do prodeje... Kukněte sem: :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=520065

PULky IV Soft S, Thirsties XS, VV vel. S a ikea ručníčky (žínky)... :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek