• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Kackaj: já mám Cuddle AIO a mě teda neprotekly nikdy... A kde ti to proteklo? Vpředu u nášivky nebo kolem nožek? A jak dlouho jsi je měla?
20. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko, ja nechavam vnoci taky 8 a nekdy i vic hodin, ale predtim ji vzdycky namazu prdku notnou vrstvou sudocremu..
jinak emanek mela dupkovanou prdku i po tom, co jsem si dala parkrat trochu vic korenene jidlo.. holt to pak proslo i jeji travici soustavou a oprudilo ji to zadecek. :confounded:
20. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly prcku:slight_smile:, máme je teprve týden a protíkají vždy kolem nožek, máme už ty novější bez nášivky vpředu. Nevím teda kde soudruzi z ndr udělali chybu :unamused: Dám jim ještě pár šancí na mě udělat dojem a jinak půjdou z domu. Jenže jsou taak krásné...s ježečkama a mochomůrkama :slight_smile:
20. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj, tak treba je potreba vic prani..
20. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj taky myslím, že je možná potřeba víc praní, nové plenky jsou napuštěné z výroby nějakýmy vosky či co, ta moje BL nová nesála vůbec, a zlepšilo se to až po asi 6 praních a erinka měla něco odobného s IB, tekutina do plenky nevsakuje, ale koulí se po látce, a tak to proteče kolem nožiček, schválně na ni zkus nalít vodu a sleduj, jestli to vsakuje nebo ne...
20. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No třeba, však říkám že uvidíme ještě:slight_smile: Ale i tak mě tak trošku zklamal jejich výzor. Jsem zvyklá na fest AiO plínky jako BBH, BG, MMT atd. a ty cuddle jsou takový kde nic tu nic, málo materiálu a možná to protíkání je těma vkládačkama, protože jsou to takový dvě malý plínky, mi to nepřipadne, že by to mělo moc pobrat. Já nevím :frowning2:
20. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaké máte holky ještě osvědčené AiO? Čekám ještě na Gro baby, ale i tak bych chtěla ještě tak dvě tři čtyři na léto do zálohy a na machrováníčko. Asi teda ne žádné plyšáky. Možná nakoupím ještě nějaké BG, nevím. A co říkáte na SWB a Blueberry? Dík:slight_smile:
20. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
BB máme one size de luxe a bamboo velour, jsou super, ale oproti BBH taky vypadají takové kde nic tu nic, ale zatím pobraly vše, používám je na starším, který už čurá pořádně, ale vaječinku vyzkoušenou nemám, na malého je vyzkouším až na léto, doufám, že tou dobou už nebude tolik kadit... já myslím, že právě na léto budou BB nebo ty SWB lepší než BBH AIO, ale nejlepší asi budou vlňáčky, které asi na léto teda pořídím
20. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj
mě přijdou ty SWB Econappi super - už mám doma i ty BB one size delux - stejný střih, ale o dost "umělejší" materiál. Teď mám nejradši ty sucháčkový, jsou na mrňouse pěkně zmenšit, asi až bude větší, tak budou zase lepší patentky...
20. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/minky-one-size-snap-pocket-diaper/

http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/swaddlebees-econappi/

mam od kazde AIO 2 kousky - ty BB jsou zvrchu takove mesave jak IB SIO - a jsou fakt super oboje - dnes jsme byli u dr. a maleho jsme od 10 do 16 mela v jedne plince s tim ze jsem co 2 hodiny prebalila - vymenila vkladacku origos za vicevrstvou Kikko - pak uz to pokadil vcetne kalhotek - takze uz to slo do kyble - do te doby super - ty kalhotky maji vevnitr neco jako flis tak to pusobi suse... mam je ve fotoalbu...

no jinak jsem zkousela cuddle vlnaky a jsou bozi krasne drzely celou noc mam zeleny melir - musim oprat disany a pak je schovam na leto na machrovani... :grinning: taky je casem vyfotim .-)
20. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlňáčkama jsem se právě zásobila asi až do odplenění :grinning: Teď ještě ty AiO. Jsem zvědavá, kde nakonec zakotvíme :slight_smile: Asi to nechám chvilku spát a pak se rozhodnu. Cuddle ale asi prodám, páč ani jako svrchňáčky se neuplatnily...dala jsem pod tu AiO BBh bambus a normálka zas mokrý bodíčko. Já to kašlu :angry:
20. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinbrock, ty plínky vypadají super obě, možná půjdu časem do econappi. Už jsem ji měla objednanou na bráně, neměli ji, tak mi nabídli BG organic a já souhlasila ... docela mi nevadí, ale to schnutí je katastrofa. Nějaká mamča ji tu myslím prodávala a psala, že odpárala vkládačku na jedné straně, tak by mě zajímalo, jestli to pak líp schne???
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidám zkušenosti s Cuddle AIO - mě zezačátku protékaly opravdu hodně. Koupila jsem si do nich náhradní střeva a dávám do každé 3 nudle a jsou to teď držáky, používám je na chození ven. Nevím jestli je to tím, že už je mám dlouho a oprané nebo víc vrstev, ale zlepšilo se to dramaticky. Mám ještě ten starý typ s prošitou značkou a tu jsem zavoskovala na švech, ani neprovlhá.

SWB AIO mám ty s retro kruhy kapsovku i AIO a protékají mi obě kolem nožiček. A to jsem je na radu tady navoskovala, zlepšilo se to, to jo, ale radši na ně nespoléhám.

Moje nejoblíbenější AIO jsou pořád BG, pouívám je už skoro rok a ještě je nic nepředčilo, připadají mi nejvíc jak jednorázovky. :slight_smile:

Já už se zařekla, že nic nového nekupuju, ale když to tu zas čtu, tak mám tendence ještě něco zkusit, než bude konec plenkového období :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
BG je co za znacku? taky bych rada nejake AIO, zatim se v nich neorientuju

holky, mate vsechny taky tak zive ditko (7m), ktere je pri prebalovani hned na brisku??? pripadne lezi-li na zemi, tak hned pelasi pryc :unamused: dost mi to znesnadnuje zacatky s latkovanim :pensive: nic nepomaha, ani neco do ruky, ani zpivat... :rolling_eyes: myslim, ze nema cenu koupit vv, ty nandam jen s vypetim sil... (mam pujcenou malou sadu)
20. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidám se zkušeností s Cuddle AIO - s těmi origoš střevama vydrží Honzíkovi jen opravdu na jedno vyčůrání a když bych ho za chvilku nepřebalila, tak to provlhne. Měj párkrát i mokré bodýčko....je teda fakt, že on už čůrá fakt dávky! Mně se ale líbí jak materiálově, tak vzhledově a střih malému také supr sedí, takže do nich dávám třeba vv pleny nebo tam šupnu i střeva z IB :wink: Jinak je to pro mne krásná plína, hezky střižená ale dala bych do ní něco víc savýho, mně se ty origoš vnitřky nezdají, že moc poberou a to tu jednu vkládačku skládám dopředu a opraná je myslím už také dost....
lucii: živé dítě- to mi můžeš vykládat :grinning: pamatuji na doby, když Honzík začal stát a přebalovalo se jedině ve stoje a přebalit ho na zádech - jedině, když má něco hrooozně zajímavýho v ruce - nejlépe mastičku, kterou si matlá po břiše :grinning: i tak to ale musí být fofr, někdy si to asi stopnu, myslím, že by bylo supr uspořádat závody v přebalování :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BG je bum genius. taky mame a taky naprosta spokojenost. ale jeste radsi mam MMT a BBH mesavou :dizzy_face:

lucii, em. je taky divoska.. a proto jsem uz nekdy ve 4 mesicich definitivne odbourala cc, bo do toho ji zamotat fakt neslo.. takze u nas jedou jen kalhotovky a kdyz se moc mrska, tak je na ni oblikam v sede na mem klinu..
kdyz ji potrebuju prebalit v leze, tak ji casto musi m. rozptylovat, aby aspon chvililililinku lezela bez pohnuti :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mě se taky malá přetáčí na bříško proto chápu zapínání patentků u vlňáků SWB..to bude asi na polohy na břiše :grinning:
20. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je potreba bambusove plinky BBH a BI pro maximalni savost take vyprat nekolikrat? zatim jsem je prala jednou, chtela jsem je pouzivat jako nocni plinky, ale po 2h byly durch:(...?!
20. led 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
barica: BBH mám tři a jsem s nima max. spokojená! V noci nepřebaluji, je tedy fakt, že ráno je plena hodně mokrá, ale podle mého nasaje hooodně. Určitě se to zlepší po několika vypráních, počkej tak měsíc a určitě se to zlepší :wink:
20. led 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jste mě přesvědčily...stáhla jsem inzerát na cuddle AiO a dám jim ještě šanci:slight_smile: Jinak dnes jsem po dlouhé době v noci nakojila (normálně nekojíme) a nepřebalila, páč jsem si neuvědomila, že větší příjem znamená i větší výdej a BBH bambus i vlňíčky totál durch - ale to je moje blbost :angry: Když nekojíme v noci, tak tato kombinace vydrží do rána v pohodě.
21. led 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smilena, ty střeva IB padnou do cuddlů i těma patentkama? Bylo by lepší, kdyby se to dalo vycpat něčím na patentky, aby to tam v těch kalhotkách nejezdilo. To je pořád peněz a dokupování, že já se na to nevyprdnu :slight_smile: No nevyprdnu :grinning:
21. led 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No úplně přesný to není, ale jde to, je to trochu nakrabacený nebo je tam dám jen tak volně, taky tam jdou savý jádra z Lovíků jo a ta delší vkládačka z BBH ta jde krásně připnout :wink:
21. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já jsem všechny AIO vzdala, kromě BBH. Ta jediná nám neprotýká a Barče vydrží celou noc. U nás vůbec nehrozí, že bych vyměnovala jen střeva (třeba u IB). Prostě za hodinu pročůrano celé.
Mě se nejvíce na nepročůraní, osvědčely kapsovky Bum Genius na suché zipy. Savé, rychlé přebalení. Nejde tedy vyměnit jen vkládačka, co je uvnitř kapsy, ale nám v pohodě 2 hodiny vydržela.

Osma, také jsem si řekla, že už nic nekoupím ....... a neodola jsem a objednala... :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ještě ahoj mileno, mrkala jsem na tvé vlňáčky.... zase krásné... a ty čepice. Slonici úspěšně nosíme.
21. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o radu. Kdo perete v mýdlovém slizu? Chci to zkusit, ale nevím kde seženu tu krystalickou sodu? Mají jí v každé drogerce, třeba v DM? Díky
21. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi, já ji kupuju v Hrušce, v DM fakt nevím...
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi, tu sodu mají fakt všude, jáji kupuju v kauflandu nebo v albertu...
21. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrušku neznám, ale Kaufland mám za rohem. Zajdu se tam mrknout. Díky moc :slight_smile:
21. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackaj: díky! Zrovna jsem přmýšlela, proč byl malý durch dnes v noci a předevčírem, když normálně mu BBH +Anavy vkládačka stačí... Až na zavinku... A ono je to tím kojením navíc v noci! :slight_smile: Máme nějaký spurtík, tak se budil o jednou navíc a ono už to nepobralo...
Akorát nevím, kdo ho bude tahat s těma jeho spurtíkama... Už má 7kg ve 4M... Já jsem měla 8 kg v roce! :grinning: Si budu muset pořídit nějaký trakař... :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápodobně, ve 4měsících 7kg (přibral 3/4kg za měsíc), za 14dní jdeme zas a tipuju to na 8kg už, ufff :slight_smile: No, ale četla jsem paměti naší mamky a brácha byl taky takovej a já vždy tak o 2kg lehčí ve stejném věku. No a brácha je teď vižle a já tlusťoch :grinning: Kluci halt přibírají víc a v roce je to tak na 12kg normál, tak si z toho nic nedělám, ale doufám, že pak nebude po mě :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek