• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
betel mam a spkojenost nulanulanic.. jsou pekne prtavy a em. z nich mela otlacene nozky. dej ji radsi puncochace :slight_smile:
25. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak ja prodavam, protoze jsem nakoupila v euforii toho hodne. Pak co nam nevyhovuje a z ceho vyrostl. Druhe ditko neni v planu, tak nic neschovavam a prodavam radsi hned a zase hned neco koupim :grinning:
25. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel na slepičárně taky někdo psal, že jsou maličkaté
25. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ony maji byt do sesti mesicu, ja je zkousela na em. ve dvou a teda neee..
betel, nejsi v praze? bych ti ty moje mohla dat na ozkouseni :grinning:
25. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem si je koupila a naprd - prtave - otlacene nohy - hodne velke zklamani za ty prachy... :frowning2:
25. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, z Prahy nejsem. :frowning2: my máme dost dupaček a overálků, ale bez chodidel. Dávat pod to punčocháče mi zas příjde moc. Tak budu asi neustále navlíkat ponožky :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem problém padajících ponožek vyřešila uháčkovanými provázky, které jsem na ně zezadu našila - při oblíkání je vždy obtočím kolem kotníčku a zavážu. Do nedávna to fungovalo....teď řeším, jak M. odnaučím jejich rozvazování. :sweat_smile:
25. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim pomoc - poradte, co delat - prestala nam prat pracka a ja v ni mam pleny (program sel 1/3 doby) - co ted s tim? otevrit? nechat zavrene? vyndat?
25. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi jednou pracka taky kousla..
bych zkusila nejdriv dostat ven vodu a pak otevrela. a dala vyprat znovu..
25. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zkus zkontrolovat filtr, jestli není ucpaný - mě se to také občas stane. Máme takovou žrací pračku - miluje kapesníky.
25. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zapomnela napsat, ze prestala prat, protoze jsem ji vypnula, protoze prestala tect voda (a kdovi kdy ji zase pusti)
25. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii: a nemáš tam program na vypuštění vody? Dala bych program na vypuštění, potom ždímání a bylo by (ani u jednoho vodu nepotřebuješ), no a pak pověsit a až poteče voda tak ještě jednou přeprat (už se mi to taky stalo :sweat_smile:
25. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :slight_smile: jdu zdimat, snad pleny prezily... voda stale netece! :unamused:
26. led 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel - taky je mame drzaky fusekli, poridili jsme je pozdě (cca 8m), mrňavý teda jsou (ale na naše podměrečné dítě OK), trochu práce je natáhnout. Musí dobře sedět, jak se to šouplo, byla dole ponožka i s držáčkem...Teď už mě to nebaví nandavat a L. už naštěstí taky tolik nebaví sundavat ponožky...
26. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame socks on doma taky a je to uplne naprd! pouzily jsme tak 3x, je to na uplne malinky miminko, to jo, ale tak bych rekla do 4-5kg...

holky, jak se daji vyhledavat plinky na mimibazaru? tam preci zadnou "kategorie - plinky" neni, takze ja tam vidim akorat to, na co sem date odkazy, ale abych si je tam sama nasla, na to jsem jeste neprisla?!
26. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barico je tam kategorie Spodní prádlo, pleny :wink:
26. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tam pak do názvu zadat třeba "plen", at se zbavis spodniho pradla :wink:
26. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak to jsem asi slepa! i kvuli tomu jsem zaradila plenky na prodej do kojeneckych potreb, proste pleny ne a ne?! tak ja to jdu jeste prostudovat:slight_smile:
26. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, fakt to tam je, jsem slepoň:slight_smile:!
26. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kterou z techto bambusovych mam koupit na noc? Bambinex Bamboo, BG, Bambinex one size bambusova, BL Bambus, Bamboo extra
diky!
26. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co BBH bambus? Holky je tu hodně chválí :slight_smile:
26. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste BBH bambusova :wink:
26. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
lucii já za sebe na noc doporučuji Bamboo extra a BBH bambus. BE by ti měla vydržet velikostí (L/XL) do konce plenkování. jednovelikostní BBH se hodně maminám srazila, ani nám asi do konce plenkování nevydrží. ALE i tak je opravdu super a doporučuji. Dávám ji někdy i na den na cesty s BH nudlí :wink:
26. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucii, já doporučuju BBH bambus :wink: . S BE zatím nejsem moc spokojená, čekala jsem větší savot. I vycpaá pro nás nic moc.

Holky, které vlňáčky jsou lepší Lovyebums Crepe nebo Jersey nebo je to jedno? A oboje jsou "rostoucí", jak jste se tu o nich nedávno bavily, že se "vytahují" a rostou s dítětem? Díky
26. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Bambinex Bamboo jako noční určitě ne, je dost tenoučká a úzká..
Blko ty Crepe jsou prý o něco silnější jak Jersey..ale já mám jen Jersey tak srovnání nemám
26. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii - hlasujem pro BBH bambus jako noční (nebo i venkovní, cestovní apod), vydrží nám naprosto nejdýl a i počůraná je furt taková příjemná :wink: Jenom škoda, že není trošku větší, do dvou let nám nevydrží :cry: Druhá v pořadí je u nás Bamboo extra, ale dost zhrubne a tvrdne,je široká.. taková nerepre.. Jako třetí bych dala BL. Bambinex beru jako denní a nic moc savou, BG neznám.
blka - máme crepe a v nouzi je dám i na noc, jsem ráda, že tehdy jersey zrovna neměli. :slight_smile: a vzala jsem místo nich tyto. Jinak máme M a ještě chvíli nám stopro budou - a to jsme fakt fest buřtíkatý.
26. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc diky!!! :slight_smile: a co BH? ja ho doma na vyzkouseni mam, ale nemam porovnani s jinymi plenami...
26. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame na noc jen BBH, s tou jsem naprosto spokojena. a kdyz jsem lina a dojdou, tak dam pastelku s prefoldem a ta teda kupodivu vydrzi taky dost :grinning:
26. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezito, diky... a v cem je pastelka dobra? porad vaham, zda HD koupit
26. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky dávám pastelku s nudlí od BI na noc a vydrží, já jí mám ráda proto, že nedělá obří zadek
26. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek