• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Děkuji moc všem za informace.
31. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky za info k PULkam :slight_smile:

ted jsem se rozhodla, ze zkusime vlnaky - prosim poradte jake (Imse wool, Crepe Loveyb., Jerseyloveyb., jine?)
dekujuuuu
31. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lucii - za nás LVB jersey, Anavy
31. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
marcelko, diky :slight_smile: , na brane LVB v nasi vel. nemaji :frowning2: a ja uz potrebuju objednat svrchniky jako sul, malej se opruzuje :unamused: maji je jinde, nevi nekdo?
31. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady na bazaru jich par je,nebo myslim i ve slovenskych inzeratech Lucii.
31. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemáte některá ty malé kalhotky od bundles? Já je schci koupit, al enevím tu elikost. Bára má 7 kg e jeden 1 čč narovno do lovíky vel. s.
1. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, na kolik perete BBH AIO? Normálně s plínkama? Sliz neva?
1. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Na 60 s ostatníma plínkama, ale sliz nepoužívám.
1. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Proboha já píšu jak hotenton, se omlouvám za ty překlepy!! :pensive:

MMCH co se dělá s vyrvaným drukem u lovíků jersey.Teda druk drží, ale ráno jsem zjistila, že ta jedna vrstva úpletu se z něj vytrhla.
1. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jak fungujou ty plavky dp vody, když to nemá sací vrstvu?
1. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
erinka83
BBH AIO peru taky na 60 a normálně ve slizu - mám je zatím krátce...
1. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
baca, tak to mně se u lovíků stalo stejně :frowning2: A nemůžu najít fakturu kvůli reklamaci :frowning2:
1. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlnáčky se dají reklamovat, i když jsou půl roku denně v permanenci?
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Baca, malé kalhotky máme (meli jsme) vel. M 9-14kg a malej má 7,5-8kg, když se stáhla gumička v pase, byly mu o.k., ale nezakrylo nám to popo one size, cehoz mame vetsinu, tak putovaly dál. Takze holcicce by mohly byt klidne jeste S, nebo jestli rychle pribira, tak casem by ji mohly byt i M.
1. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Plavky jen zajistí, že případný kakanec neplave mezi ostatními spoluplavci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
reklamace na lovíky se tady už několikrát řešila, určitě jde reklamovat do 2 let, ne? Nebo nechat si někde znovu cvoček nandat (viz snap servis http://www.sijemdetem.cz/content/snap-servis
1. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ad plavky - nastesti se u nas na plafcu jeste zadne ditko nepokakalo, ale nedokazu si predstavit, ze by to udrzely.. :grinning: :grinning: :grinning: em. pri tom divokem plavani furt nejak sjizdej z frndy.. curat tam muzou, to nikomu nevadi.
1. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
A to do té vody fakt čurají? :grinning:
1. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no oni se vetsinou pocuraji nez vlezeme do bazenu. ale em. se mi vycuralauz i v bazenu.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
baca.: To si myslíš, že žádný dospělý nečůrá do bazénu? :zipper_mouth: Moč je sterilní a množství vody v bazénu je obrovské, tam se pár mililitrů ztratí. :wink:
1. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlavně, jak to uhlídat, aby děti nečůraly, že?
1. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe no my mame v navstevnim radu, co jsme dostali, ze se ma dite reflexne vycurat ve sprse.. :grinning: :grinning: :grinning: ale vetsinou se em. vycura, kdyz cekame pred bazenem.. :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na našeho Ondru nějaký reflexy moc neplatí, koupe se někdy i půl hodiny a většinou se vyčůrá až na ručník po koupání:slight_smile: Takže plavečky např. Imse vimse, nemají žádnou sací vrstvu, jen drží kako??? Já myslím, že celá savá vrstva i u jednorázovek je stejně k ničemu, když to nejdřív nacucne všechno vodou a pak už na čůrání asi stejně není místo :grinning: Chceme taky už vyrazit do bazénu, tak budu muset nějaké pořídit. Jaké jsou dobré? Mě se líbí ty IV.
1. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
A nevíte kam v Brně na plavání mimochodem? Já jsem ze Židlochovic a chtěla bych co nejblíž... A nevíte ještě...sorry,že úplně mimo téma....jestli může být problém s dudlíkem, že už je třeba menší, že by víc mimču vypadával z pusy? Teď lítám co pět minut k postýlce a nahazuju dudel, už z toho mám nerv. Předtím problém nebyl, tak přemýšlím o větší velikosti??? To jsou dotazy co? :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, vypada to jako pulky. zadna saci vrstva, jen gumicky kolem nohou a v pase,aby to hovnousy udrzelo.
u nas na plafcu maji snad vsichni latkove plavky - my holky, co tam spolu chodime :grinning: mame IV a teda musim rict, ze nejuzasneji vypadaji ty cerne! :dizzy_face: :dizzy_face: (jsem v pokuseni vzit je em. ve vetsi velikosti, jen nejsou moc holcici, mnoo..)
1. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem si volala na bazén, vypadá to, že jsme sehnali. Mají tam i plavky Splash about, vypadají trošku jak disana vlňáčky střihem:slight_smile: Nevíte o nich něco? Ale ty IV se mi líbí víc.
1. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Kackaj, to s tím dudlíkem taky asi budeme nějak na plavču řešit. Mareček při koupání musí mít dudlíka a když ho nemá, tak valí moji ruku :grinning: . Ale prý snad dávají dětem cucací hračky.
My začínáme chodit od 18., tak už se těším. Doufám, že se to Marečkovi bude líbit, není nijak extra společenský.
1. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, a plavky se mi taky líbí IV. Já omrknu, co budou mít na plavču, jak půjdeme na schůzku a hlavně se zeptám, jestli je můžu mít a pak bych šla koupit do slůněte.
1. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, zdravím po dlouhé době. co je nového mezi plenkama?? :wink: nějaký objev? tak sem s ním..
1. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek