• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
kat, někdo psal na AP, že by měl teď někdy vycházet :wink:
28. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
olbramko já měla 3 svrchňáky na novoška-1x IV new born-jednoznačně nejlepší:slight_smile:))pak 1x velikost S od baby lucy a popwrap od popoliny-ale ty nejsou nic moc....přijdou mi děsně neforemné pichlavé proti IV,které jsou takové měkoučké :dizzy_face:
teď máme 3 měsíce a už asi přes 6 kilo tak mám 2x velikost S od IV a pro jistotu kdyby bylo více nehod tak i velikost M-ale ta nám je ještě hodně veliká

no a jak jsem teď dala teda čtvercovku jen na osminu a dala na to svrchňáky, tak nám ty Ska od IV budou ještě dlouho-už to není takový balík....
a díky moc za odpovědi :wink: a IB AIO máme :grinning: a zítra nebo pozítří dojdou CT-psí puntíky a safari :grinning: uvidíme jaké budou bo s IB velká spokojenost vydrží fakt hoooodně
takže z kalhotek to vidím asi zatím zase na baby lucy bambusové a zbytek ošahám na bráně-pojedeme příští týden do brna :grinning:
28. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, jste zlaté :slight_smile: no, takže jdu objednávat....
28. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je DF? :confused:

K váze mimča, mě celé těhu vykládali, jak velké mimčo mám, že bude mít kolem těch čtyř kil a Denča měla 3120g :sunglasses:

A k rozstříhané Ikea osušce, já tu velkou rozstříhala na čtyři pruhy-takže na délku mají jako složená čč a pak je poskládám na šestiny, takže vlastně stejně jako čč na dvanáctiny, jen to pak nepřehýbáš napůl. No jak to tak po sobě čtu, tak nevím, jestli to někdo pochopí :sweat_smile: Píšu jak dement :pensive:
28. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak to nevím, jestli zmáknu, ale díky za odpověď.
28. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak já to zkusím ještě jednou :grinning: Položila jsem si tu osušku na výšku před sebe a vodorovně jsem jsem nastříhala pruhy, takže mi vznikly obdelníky cca 72x32cm, no a ty pak přeložím na šestiny, takže na délku to má těch 32cm, což je pro nás akorát, jen je to docela vysoké-hodně vrstev, takže na malé mimčo asi ještě trřihnout na půl, tudíž by byla výsledná velikost 36x32, no ale to možná teda spíš koupit tu sadu Ikea žínek na mytí, jak tu radily holky dřív
...
28. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

vařím guláš, tak jen na skok - co je DF?
28. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: díky, už je to jasné.... :wink:
28. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cirrus :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evuli, zdar, zase jsme se sešlii, co? :grinning: Nasáváš informace?
28. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu sem vpadnout a zeptat se na něco? :wink: dá se to přebalování zvládnout jen s obyčejnýma plínkama a na to nějaký ty kalhotky, nebo musím mít i ty kaljhotky co vypadají jako jednorázovky? doufám, že to není moc blbý dotaz, ale jsem z toho jelen:slight_smile:
28. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
diaper free - bezplenkovka
28. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cirrus: to tedy jo. Taky nasávám informace :grinning:
28. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus: já taky začnu obyč plenkama a vrchníma kalhotkama a časem se uvidí. Možná pořídím kalhotovky jen na zkoušku,ale uvidím.
28. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
DF je toto http://www.branakdetem.cz/_1564.htm

jituško, myslíš jako jenom s čtvercovkama a nějakýma PULkama?
28. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitusko, dá se to zvládnout i jen s obyčejnýma plenkama (ale ochudíš o skvělou zábavu utratit půlku měsíčního příjmu za novinky :grinning: )
28. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning: to je právě to, proč se ptám :wink: co to je to PULkama? já jsem fakt mimo :frowning2:
28. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PUL jsou kalhotky s polyuretanovým zátěrem, např. http://branakdetem.cz/22x0.htm
28. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to jsem myslela:slight_smile: dá se to teda, jo? ještě vím, že tam musím mít separačky, ale to je to poslední, ne?
28. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
separačky mít nemusíš, já je téměř nepoužívám :wink: a jo, jde to, já používám čtverce se svrchňákama nejvíc :wink:
28. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, separačky můžeš a nemusíš, ale je to s nima lepší, nebude tolik hoven na plíně a mimčo bude trochu víc v suchu, jinak to stačí, jen bych pak postupem času dopořídila nějaký vlňáky, přece jen se v tom Pulu některé děti potí
28. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je fakt, že kdoví z čeho to počítaj - tu váhu :slight_smile:

holky, mám takový home-made pletený vlňáčky. jsem si myslela, že se vypráním srazej a ony se zvětšily. no je totok normální?
28. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka a zkousela jsi ty bambusky dat na 16tiny? ja je davam jen takhle a je to super... ale dost se vytahuji z jedny strany to je fakt... na druhou stranu jsou tak bozsky mekky :sunglasses: ja je dokoupila - mam jich ted 9 :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik mám mít těch vrchních tak na začátek? já jsem nemožná co?
28. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus: nejsi, já jsem byla taky dost mimoň. Já počítám tak troje...
28. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu, vrať se o stranu zpět, tam se ptá olbramka na to samé ke konci stránky, já s tímhle neporádím, látkujeme až od 3 měsíců

kunak já jsem asi blondýna, jak se skládá na 16tiny?
28. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
olbramko, je to možný... on se ten úplet vždycky po vyprání nějak vydojí, či co :grinning: evička to i měřila, uďála si VO a pak ho vyprala a nalanolínovala a byl z toho větší VO než původně

jituskak, třeba lakme má hlavně PULky a čtvercovky a je spokojená...
PULky vem troje minimálně, čč vezmi kvalitní a barevný a máš vystaráno :wink:
28. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kunaku, tys nám nějak omládla!!!! :grinning:
28. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo holky, čím víc to tady čtu, tak místo abych byla víc a víc v obraze, jsem víc a víc mimo obraz:grinning:
Každopádně něco nakoupeno je, Kushiseska ještě doobjednána a děj se vůle boží... vyzkouším, co půjde a pak dokouoím nebo prodám :grinning:
28. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek