• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
angetha, Gro Baby je opravdu štíhlá. Také jsem neodolala. U nás se teprve "rozkoukává", tak uvidíme, jak budeme spokojené :wink:
4. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Eri, malý je taky nějaký olezlý od pátku :unamused: Měli jsme první hexa a zkoušela jsem mu dávat mrkvičku, páč je to mini obřík a prcek, tak teď nevím, z čeho to je, nebo jestli to není jen tak, to už se nám taky stalo. Má olezlé tvářičky a to stehýnka zevnitř, jak je plína... Měl i bříško a záda, ale to jenom den... Tak nevim...

Mně naštěstí přišly dneska aspoň bodýčka, abych nemusela závidět :grinning:
4. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mělo tam být a JÁ prcek... :confounded:
4. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ta grobaby je skoro jako jednorázovka
:grinning:
Ta econappi - je to nudle, která se přeloží na třetiny a bud se narve do kapsy, nebo je jen ta poskládaná plína volně položí nahoru...viz. features
http://www.swaddlebees.com/Products/All-in-One-Diapers/Econappi_Cloth_Diapers_3
4. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem měla dobrý zážitek. Dala jsem malé na noc BE s nudlí, a když už jsme skoro usínaly, tak jsem přemýšlela, co jsem ji dala za svrchňáky. A uvědomila jsem si, že žádný :grinning: To by bylo v noci překvapení.

Všimly jste si, že na bráně zmizelo hodnocení u jednotlivých plenek?
4. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
A trochu špionáže z jiné látkové diskuze:

Jedna látkařka tam čeká trojčata a chystá se látkovat. Držím ji palce a pokud se jí bude dařit, tak to bude dobrý argument pro ty, co vykládají, že na látkové plenky nemají čas :slight_smile:

A jedné látkařce se stalo, že asi po půl roce vytáhla ze skříně vlňáky a pustili se do nich moli :angry: Tak bacha na to.
4. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Betelgeuzz: to jsou teda drby :grinning:

No jó, jsme vysílené matky :slight_smile: Můj muž to taky tak dělává, že nedá svrchňáky :slight_smile: Mně se to ještě nestalo - to přijde... Já zatím jen bojuju se snapkou, někdy to dávám i na počtvrté, než to zasnapkuju... :angry:
4. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na tu paní s trojčatama jsem zvědavá betelgeuzz, doufám, že nám podáš další info.
4. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, prosím Vás, kdo prodáváte malé plenky, hoďte mi prosím odkaz do IP, o víkendu přijede kamarádka s měsíčním hošíčkem a budeme vybírat něco do začátků, tak třeba Vám uděláme radost :wink:
4. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
betel, já jsem s toho všimla právě dneska :unamused:
4. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Betel a kam chodíš na špionáže? Taky bych mrkla:slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
špionek asi bude víc :grinning: kačí tady to je ta diskuse

http://www.rodina.cz/diskuse2072.htm
4. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
AAAhaaa, tak tady se to pere:slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaj, tak to je odvazna, s trojcaty latkovat! :grinning: :grinning: ale urco to zvladnout jde, jen zacatky budou krusne a pracka pojede nonstop.
4. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ono narvat to do pračky není zas taková práce, ale přepírat 3x víc pokakaných plenek :grinning: Leda to nechat odmočit a pak na předpírku, ne?

Nevím, co dělat s tou naší ďupkou, furt to má trochu červené :frowning2:
5. únor 2010 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes mi mají dorazit naše první kalhotové plínky (už se na ně děsně moc těším :grinning: ), tak se chci zeptat, jestli je pak můžu prát normálně se čtvercovkama? Mám jich teď jen pár na zkoušku... A jde z nich dobře vyprat vaječina??? Dají se do nich dávat klasické separačky?
5. únor 2010 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jí tam jedna psala, že s trojčaty má nárok na pečovatelku od města. Tak přepírat plenky bude ona :grinning:

Tygrous, jo perou se normálně se čtvercovkama, používat můžeš klasické separačky a vaječina asi jak z kterých. Když je to froté, tak trošku hůř.
5. únor 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se taky blbě pere vaječina z bambusu...
5. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ja pouzivala separacky a vajecina se mi z kalhotovek prala krasne. horsi to bylo s cc, to jsem nadavala jak dlazdic.. :grinning: asi i proto jsem je tak brzy zrusila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
terezita: a v cem peres? ja to zatim ze cc dostavam v pohode-pouzivam hned zlucove mydlo a zatim jsem prala jen na 90°c v orechach a soli puer. To kalhotovky se perou asi max na 60°C, ze?
5. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky zlucak. jen kdyz jsem to poradne predem nenamydlila, tak to neslo dolu v pracce..
ja mela libstatske cc.. treba to z tech kikko jde lip.. :confounded:
jinak peru ve froschi a ten jinak taky pere krasne, nemuzu si stezovat.
kalhotovky ja peru na 50, bo mam hodne MMT a ty se maji prat na 50.
5. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, chtěla bych se zeptat na jednovelikostní vlňáčky Anavy?

Máte některá zkušenost? Hlavně mězajímá ta zmenšená varze, drží to dobře a neprotýká? Já si to úplně nedovedu představit, ale zase jsou mi sympatický :dizzy_face: , tak zvažuju jestli objednat? Díky :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Anavy je tema pro Ivusku - VCERA MELA TERMIN A UZ SE DLOUHO NEOZVALA - :astonished: :wink: :slight_smile:
nevite nekdo neco??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, prosim o radu. Jaky je rozdil mezi cc kikko lux a kikko lux eco? Krom toho beleni, ale nevim, jaky to ma vliv, to jsem zatim nevycetla.

Jinak me mrzi, ze z brany zmizelo hodnoceni, hojne jsem ho vyuzivala :frowning2:

K.
5. únor 2010 ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
Na bráně to vůbec teď nějak vázne,co? Docela dost položek není dostupných a to hodnocení, to je teda průser řekla bych, já se tím taky dost řídila. I když o to tam možná právě jde, že se prodávalo jen zboží s dobrým hodnocením a kde nebylo žádné, nebo špatné, tak to zboží jen stálo? Co já vím, nějak mě to teď na tu branku mrzí ale:frowning2:
5. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, muzu se pridat? :slight_smile:
Latkuju neco malo pres 5 mesicu a jsem zavisla na nakupovani novych plinek :grinning:
5. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
noone, vítám tě. Je nás tu plno závislých :slight_smile: Jestli se můžu zeptat, jak máš staré děťátko?
kkattkka, neporadím. Kikko nemám.
5. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
raady, diky za privitani :slight_smile: . ditko mam stare stejne jako zkusenosti s latkovanim, 5 mesicu a tyden :slight_smile:
zacla jsem latkovat hned jak odpadl pupik, do te doby mi radili davat jednorazovky aby nebyl pupik v mokru a dobre se zahojil... a taky jsem mela 2 baliky moltexek, tak aby se vyuzily. no posledni moltexku jsem davala nekdy pred 14 dny a uz byla teda dost mala :grinning:. novy nemam vubec v planu kupovat, tak jsem zvedava jak dlouho mi tohle predsevzeti vydrzi :sunglasses:
5. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kkattkka, kikko lux eko jsou nebelene, jinak v nich zadny rozdil neni :wink:
5. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
vidim, ze probirate grobaby - muzete mi to nekdo srovnat s pop-in nebo bum genius?
5. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek